FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

cysiox

New member
U mnie też tną się te TSy ripowane z TV, ściągnij sobie programik o nazwie TS-Doctor 1.0.75, za jego pomocą konwertuję do mkv i każdy TS ładnie oddtwarza się bez jakichkolwiek zacięć. Konwersja trwa 2 - 3 minuty.

Tylko, że tak jak pisałem wcześniej z MKV też są problemy, co zresztą zostało potwierdzone przez Samsunga. Tak więc update do 3003 lub 3005 wiąże się z problemami.

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć link do oryginalnego softu 2xxx ??
 

lukasz14042

New member
ja mam znowu problem z funkcj aktualizacji oprogramowanie mianowicie jest teraz niepodswietlona czyli szara i nie mogé w niá wejsc. Mozecie mi powiedziec o co chodzi.
 

makis

New member
ja mam znowu problem z funkcj aktualizacji oprogramowanie mianowicie jest teraz niepodswietlona czyli szara i nie mogé w niá wejsc. Mozecie mi powiedziec o co chodzi.

Odczekaj chwilę,lub przejdż na inne wejscie najlepiej gdy odbiór jest z anteny naziemnej /mówię o aktualizacji przez USB/,jest to częste nie ma z tym problemu
 

rjzrjz

New member
Firmware 3005.1 -
po wgraniu ww. nowego sw. poziom jakości odbioru SD (naziemnego z anteny) obniżył się do granicy oglądalności.
Spotkał się ktoś z takim zjawiskiem?
Wiem, że seria C nie jest specjalnie od sygnału SD - ale zmiana jest tak duża na minus, że pytam.
 

janusdel

New member
Firmware 3005.1 -
po wgraniu ww. nowego sw. poziom jakości odbioru SD (naziemnego z anteny) obniżył się do granicy oglądalności.
Spotkał się ktoś z takim zjawiskiem?
Wiem, że seria C nie jest specjalnie od sygnału SD - ale zmiana jest tak duża na minus, że pytam.

U mnie raczej nie było widocznego pogorszenia odbioru. MUX 2 wygląda całkiem nieźle.
 

BadBoy475

New member
Firmware 3005.1 -
po wgraniu ww. nowego sw. poziom jakości odbioru SD (naziemnego z anteny) obniżył się do granicy oglądalności.
Spotkał się ktoś z takim zjawiskiem?
Wiem, że seria C nie jest specjalnie od sygnału SD - ale zmiana jest tak duża na minus, że pytam.

Nie zauważyłem u siebie czegoś takiego. Zarówno na MUX2 jak i MUX3 obraz jest bardzo dobry niezależnie od softu. Myślę że po prostu po aktualizacji oprogramowania u ciebie wszystkie ustawienia obrazu zostały przywrócone do wartości domyślnych i stąd ta różnica.
 

rjzrjz

New member
Nie zauważyłem u siebie czegoś takiego. Zarówno na MUX2 jak i MUX3 obraz jest bardzo dobry niezależnie od softu. Myślę że po prostu po aktualizacji oprogramowania u ciebie wszystkie ustawienia obrazu zostały przywrócone do wartości domyślnych i stąd ta różnica.

Mam na myśli sygnał analogowy.
 

darekhifi

New member
nic się nie zmieniło , SD takie jak było na 2002, mkv też działa, możliwości wyboru ścieżki audio w mkv jak nie miałem (2002) tak nadal nie mam :( (3005.1)
 

rjzrjz

New member
Skąd można ściągnąć soft 3005 lub 3003


[FONT=&quot]samsung.com/uk/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=105&prd_mdl_cd=UE46C7000WKXXU&prd_mdl_name=UE46C7000WK&srchword=7000+46%22+LED+3D+TV[/FONT]

ale..... raczej proponuję nie instalować --- jest lekko (a może i nie lekko) pokopane.
Zapewne pojawi się zaraz nowe -- Samsung jest już świadom, że tam są raczej błędy niż poprawa działania TV.
 
Do góry