FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

slimak

New member
Bez reklam
sprawdziłem u siebie z zamianą programów miejscami, niestety nic to nie dało, a wykonuję wszystko tak jak podał kolega "slimak" ; tv też się resetuje i żadne zmiany u mnie nie zachodzą


Program zmienia nazwy, numery (kolejność) i ustawia w grupy ulubione.

Po edycji używasz funkcji zapisz w programie ChannelListPCEditor. :)
 

ghostek69

New member
Program zmienia nazwy, numery (kolejność) i ustawia w grupy ulubione.

Po edycji używasz funkcji zapisz w programie ChannelListPCEditor. :)

Już wiem co robiłem nie tak. A mianowicie zmieniałem nazwy programów i ich kolejność tylko w zakładce "Air", a powinienem to robić w zakładce "Cable". Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi. Teraz wszystko zmienia się tak jak ja chcę :D
 

greg001pl

New member
Mam pytanie. Jak pobrać listę kanałów z telewizora LE40C650 do pliku. Znalazłem na forum, że robi się to przez naciśnięcie na pilocie Vol- i Enter ale to u mnie nie działa.
 

cjb

New member
MOV działa po zmianie nazwy na mpg.
Dzięki.

Chyba tak samo.
Jeśli jest tak, jak pisałeś wczesniej, że "jakość z odtwarzacza w TV jest zauważalnie gorsza od PC połączonego HDMI", to chyba coś sknocili, bo u mnie na fabrycznym sofcie 2002 obraz z MKV z pena to po prostu żyleta - nie mam jeszcze kabla HDMI, by sprawdzić, ale nie wyobrażam sobie, że ten obraz byłby jeszcze o wiele lepszy ... ;)
 

verzich

New member
Plik FLV możesz ściągnąć z Youtube w rozdzielczości 480p lub 360p.

Mogę prosić o potwierdzenie odtwarzania w firmware 3003.0 plików mts, m2ts.

Na moim c650 fw 3003 pliki FLV działają po zmianie na .mpg, .mp4, .avi.
Na pięć plików które testowałem, jeden nie poszedł. Czyli 20% nie działa w mion przypadku.
Nie mam jak sprawdzić .mts, .m2ts i tych nieszczęsnych .rmvb bo nie posiadam takowych.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Mbps zmienny w tym konkretnym pliku 1 minuta 12s = 803MB. Plik pobrany z testu aparatu Canon SX1 IS.
Ale rozdzialka pewnie full hd.
Ja mam SX130IS i w jakosci HD 1 min zajmuje ok 190mb. Po przerobieniu go programikiem Handbrake bez zmiany rozdzialki plik zajmuje ok 5x mniej, po zmniejszeniu rozdzialki na 711x400 z mala strata jakosci ponad 10x mniej.
 

muszyk

New member
Teścił ktoś może rc SamyGo??
sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=7&t=987]SamyGO • View topic - SamyGO Extensions [v0.03.6 rc] for c-series
 
Firmaware 3005.1

Pojawiła się nowa wersja firmware do Samsunga LE..C650 oznaczona wersją 3005.1 (15 grudzień 2010)

40" telewizor LCD Full HD - LE40C650 - LCD - Telewizory | SAMSUNG

Opis anglojęzyczny ze strony Samsunga:
1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3005.1

. Power On error when CAM is inserted
(especially, Samsung CAM, T-REX CAM, Orecrypt CAM, Boxer CAM)
. Audio is cut off when playing recorded TV with specific stream in Poland
. Add ''Nordic'' region in PnP step with T2 Tuner
. Add Yahoo widget(Internet @TV)
. ''Digital text'' menu is not showed when selecting ''Estonia'' as country. (Estonia)
. Latch up sometimes when entering ''3D Optimisation'' with 3D ''on''
. [PDP TV] Judder with 3D ''smooth'' mode (24Hz => 60Hz)
. Recorded TV is stopped if TF1 widget is played on TF1 channel.
. When watching and turning off/on several times, network setting is failed.
(Mac address error)

Proszę o opinie i komentarze do nowego Firmware :)
 

Artek610

New member
A czy komuś udało się zaktualizować firmware do wersji 3005 za pomocą opcji online?
Wczoraj próbowałem to zrobić i zgłaszało mi jakiś błąd, dzisiaj wyskakuje "brak oprogramowania do zaktualizowania".
 

Adryjon

New member
Wczoraj nie działał internet TV i chyba dzisiaj też nie, był komunikat jak się załączało internet chyba prze ostatni tydzień
 
Do góry