Firma Sony prezentuje w 2017 r. telewizory serii XE94 , XE93 , XE90 , XE85 , XE80.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak , pierwsza recenzja telewizora firmy Sony KD-65XE9305 .

Co mnie cieszy , to , że podwójna ramka nie powinna być podatna na wykrzywienie , jak to ma czasem miejsce
w telewizorach serii XD9305 .

Wiadomo , system operacyjny Android wymaga poprawek . Brak informacji jaka wersja systemu operacyjnego Android pracuje w tym telewizorze , czy jest 6.0.1 , czy jest to już 7.0 . Przypuszczam , że jednak 6.0.1 .Test jest cokolwiek ogólnikowy . :|


BTW,
już zostałem poinformowany , że ma wersję systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nawet na to zdjęcie nie zwróciłem uwagi . Ale fakt jest faktem , i to w przedniej części .
Anty-reklama tego telewizora , czy jak ? :|

A ja go biorę pod uwagę do ewentualnego zakupu , lub jednego telewizora z serii XE90 ? :|
Choć niektórzy uważają , że nie warto się "pakować" w telewizory LCD .
Też biorę ewentualność , telewizor firmy Sony OLED KD- 55A1 , lecz cena musi być w miarę
"przystępna".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Zgadza się ma Direct Led with Local Dimming, testuję własnie od kilku dni 65 cali

Witam uprzejmie,

Czy możesz poinformować , czy system operacyjny Android tego telewizora jest jeszcze w wersji 6.0.1 , czy jest już może w wersji 7.0 Nougat ? :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

strazakp

Banned
Xe94 czy zd9 który lepszy oczywiście w75 calach pod ps4 pro hdr i filmy uhd hdr?
Pytasz się o model którego tak naprawdę jeszcze nie ma w obiegu i brak jest opinii oraz testów. Poczekaj aż będą w oficjalnej sprzedaży w PL i użytkownicy zaczną coś opiniowac a eksperci testować.
 

konrad_1977

New member
To 55xe8505 będzie pewnie gdzieś za ok 6500zl :-( Czekam wlasnie na ten model by poznac cene i moc zdecydowac czy wezme ten model czy z 2016 r. Chyba jednak będę zmuszony kupić 55xd8505.
Trochę przegięcie z tymi cenami. Przecież XE to nie nowe modele a konkurencja XD!!! 55xd9305 można już kupić poniżej 6000zl i dokładanie do xe93 ponad 3tys zł to przegięcie trochę.
Gdzie są w tej cenie?


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Gdzie można kupić 55xd9305 poniżej 6000 zł?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy łączą się promocje ale w chyba MM cena po rabacie jest chyba ok 6500zl a dodatkowo jest druga promocja rabat w postaci kart na stację BP i za taki zakup otrzymujesz w sumie karty o wartości ponad 600zl.
 

konrad_1977

New member
Dziękuję za informację.
Właśnie zarezerwowałem go w Euro AGD RTV z odbiorem osobistym 6 marca gdyż aktualnie nie jestem w PL.

W Media Markt te promocje się łączą. Jednak raty nie są opłacalne i ogólna cena rośnie nawet przy znacznej wpłacie własnej.

Czy często występuje w modelu 55xd9305 problem ze zdeformowaną krawędzią górną oraz couldingiem? Czy raczej nie ma problemu z reklamacją w takich przypadkach?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Dziękuję za informację.
Właśnie zarezerwowałem go w Euro AGD RTV z odbiorem osobistym 6 marca gdyż aktualnie nie jestem w PL.

W Media Markt te promocje się łączą. Jednak raty nie są opłacalne i ogólna cena rośnie nawet przy znacznej wpłacie własnej.
No jeśli bierzesz na raty to rozumiem, bo tak w to w MM jezeli promocje sie lacza to wychodzi jeszcze ok 350zl taniej :) W sumie to teraz najlepsza oferta w MM na ten tv i biaroc pod uwagę to ze pewnie nowe modele xe będą bardzo drogie to ten xd93 może byc dobrym wyborem w atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę ta cenę w MM za 5850zl to pewnie model 55xe8505 będzie kosztował drożej kilka stów a wątpię by byl lepszy.
 
Do góry