Firma Sony prezentuje w 2017 r. telewizory serii XE94 , XE93 , XE90 , XE85 , XE80.

rl0infeck

New member
No jeśli bierzesz na raty to rozumiem, bo tak w to w MM jezeli promocje sie lacza to wychodzi jeszcze ok 350zl taniej :) W sumie to teraz najlepsza oferta w MM na ten tv i biaroc pod uwagę to ze pewnie nowe modele xe będą bardzo drogie to ten xd93 może byc dobrym wyborem w atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę ta cenę w MM za 5850zl to pewnie model 55xe8505 będzie kosztował drożej kilka stów a wątpię by byl lepszy.



Hej

Jak szkoda ci kasy mogę ci sprzedać mój 55xd93005 kupiony w październiku. U mnie wszystko dziala ale doplacilbym do modelu tegorocznego dla procka x1 extreme ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nawet na to zdjęcie nie zwróciłem uwagi . Ale fakt jest faktem , i to w przedniej części .
Anty-reklama tego telewizora , czy jak ? :

Witam uprzejmie,
www.hdtv.com.pl/forum/1358656-post104.html

Po obejrzeniu filmiku z rozpakowania telewizora firmy Sony XBR-65X930E , zmieniłem moje wcześniejsze zdanie co do szczeliny widocznej na zdjęciu . Widoczna z pozoru szczelina to nie
jest wada łączenia ramki z matrycą . Tak po prostu jest łączona pierwsza część ramki z matrycą .

https://www.youtube.com/watch?v=vQDP_hEK2_Q
BTW,
Proszę popatrzeć uważnie na filmik w 4 minucie 55 sekundzie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
System

Witam uprzejmie,

Dziękuję za szybką informację . ;-)

Dobra wiadomość . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:


Sprostowanie koledzy, dostałem info z Sony że w w tym TV jest Android 7.0 ,
wczoraj wieczorem zacząłem grzebać w menu systemowym a tam pisze 6.01.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Byłem pewien że 7-ka po słowach Pana z SONY CENTER a tu zonk...
Modele z 2017 roku mają dostać niebawem aktualizacje do 7.0 jak powiedział dzisiaj
Pan z infolinii SONY POLSKA. Co znaczy niebawem nie potrafił określić...

Z drugiej zaś strony nawet się cieszę że jest 6.01 bo chodzi bardzo stabilnie i nic się nie wiesza.
A patrząc na testy porównawcze szybkości systemu w telefonach to 6-ka chodzi szybciej od 7-ki
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wczoraj dostałem informację od przedstawiciela sklepu MatrixMedia.pl . jaka wersja systemu operacyjnego Android jest w telewizorze Ultra HD firmy Sony KD-55XE9005 , gdyż zwróciłem się z prośbą o taką informację .
Otrzymałem szybką informację , że ma wersję systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow .
Dlatego kolega barburian nie mógł mieć wersji systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat w swoim telewizorze firmy Sony KD-65XE9005 . :-|
BTW,
Wersje systemu operacyjnego Android w telefonie a w telewizorze to zupełnie inne "historie" i nie
można ich porównywać .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Cyt:
Po obejrzeniu filmiku z rozpakowania telewizora firmy Sony XBR-65X930E , mogę stwierdzić , że na zdjęciu widoczna z pozoru szczelina to nie
jest wada łączenia ramki z matrycą . Tak po prostu jest łączona pierwsza część ramki z matrycą .
Kol.Z tego filmiku nic nie wynika....
W tej sztuce jest źle spasowana ramka moim zdaniem,pewnie trafiła się pojedyncza sztuka,zdarza się...15013
 

Attachments

  • xe9305 ramme.jpg
    xe9305 ramme.jpg
    11,4 KB · Wyś: 215

accu

New member
Bez reklam
Cyt:
Po obejrzeniu filmiku z rozpakowania telewizora firmy Sony XBR-65X930E , mogę stwierdzić , że na zdjęciu widoczna z pozoru szczelina to nie
jest wada łączenia ramki z matrycą . Tak po prostu jest łączona pierwsza część ramki z matrycą .
Kol.Z tego filmiku nic nie wynika....
W tej sztuce jest źle spasowana ramka moim zdaniem,pewnie trafiła się pojedyncza sztuka,zdarza się...15013

Witam ponownie,

Testujący pisze cytuję "tegoroczna wersja jest ze szczotkowanego aluminium i ma niewielki kąt w kierunku przedniej części ekranu , sprawia
, że trochę bardziej egzotyczne niż zeszłorocznego projektu".

Tekst co prawda trochę dziwny , jakiś zawoalowany .
BTW,
Myślę , że producent - firma Sony , do testowania nie dostarczyła telewizora z "felerem" obudowy .
Jak postrzegana by była firma ?

A może się mylę .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

konrad_1977

New member
Jak dla mnie też jest to źle spasowanie. Obie ramki powinny mieć łączenie na tym samym poziomie. Ich krawędzie nie są w jednej linii.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kolego Accu zauważyli i dlatego to pokazali na zbliżeniu,trochę obiektywizmu.Co nie zmienia faktu,że tegoroczne Sony serii XE85,XE,90,XE93 są doskonałymi TV i będzie to HIT.
 

dyz23

New member
Witam
Jak sądzicie który z tych tv xd93 czy xe90 lepiej kupić?
Zastanawiam się na tymi dwoma modelami. Przede wszystkim chodzi mi o jakość HDR. Będzie używany pod ps4 pro.
 

accu

New member
Bez reklam
Kolego Accu zauważyli i dlatego to pokazali na zbliżeniu,trochę obiektywizmu.Co nie zmienia faktu,że tegoroczne Sony serii XE85,XE,90,XE93 są doskonałymi TV i będzie to HIT.

Witam uprzejmie,


Ja uważam inaczej i staram się neutralnie przedstawić łączenie panelu z pierwszą częścią ramki .
Widać to łączenie dokładnie na filmiku od 1 minuty 31 sekundy do 1 minuty 35 sekundy .
https://youtube.com/watch?v=2AYNQ-sXFw0&t=0s

O tym właśnie napisał norweski tester . Pisze o tym również amerykański tester Robert Wiley .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Zdjęcia , które kiki zamieściłeś
wyglądają mnie , że to jest telewizor Ultra HD firmy Sony , lecz z serii XE9005 , gdyż tylna ścianka obudowy telewizora
na zdjęciu jest koloru czarnego . A przecież telewizor Ultra HD firmy Sony serii XE9305 ma tylną
ściankę obudowy w kolorze srebrnym . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
To jest XE9005.
Model XE9305 dopiero będę wklejał i jest srebrny.

Witam uprzejmie,

Ja to wiem i to przecież napisałem . Ale nie każdy użytkownik forum musi wiedzieć , jakiego koloru mają tylne ścianki telewizory Ultra HD firmy Sony serii XE9305 , czy serii XE9005 .
Podajesz wymiary ramki np. 4 mm , a na miarce jest zupełnie inny wymiar .
Moim skromnym zdaniem należy podawać konkretne dane , dotyczące telewizora danej
serii , bo zapis typu "wszystko jest należycie dopasowane bez żadnych wad" nie zawiera informacji jakiego telewizora Ultra HD firmy Sony , z jakiej serii , ta informacja dotyczy .
Nie będzie wtedy żadnych nieporozumień .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

feerdek

New member
Witam uprzejmie,

Ja to wiem i to przecież napisałem . Ale nie każdy użytkownik forum musi wiedzieć , jakiego koloru mają tylne ścianki telewizory Ultra HD firmy Sony serii XE9305 , czy serii XE9005 .
Podajesz wymiary ramki np. 4 mm , a na miarce jest zupełnie inny wymiar .
Moim skromnym zdaniem należy podawać konkretne dane , dotyczące telewizora danej
serii , bo zapis typu "wszystko jest należycie dopasowane bez żadnych wad" nie zawiera informacji jakiego telewizora Ultra HD firmy Sony , z jakiej serii , ta informacja dotyczy .
Nie będzie wtedy żadnych nieporozumień .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Może tak jak jest temat o XE90 warto założyć nowy temat o XE93 , bo zaraz wszystko zacznie się mieszać jeśli ktoś nie napisze konkretnie o jaką serię chodzi.
Pozdrawiam
 
Do góry