Firma Sony prezentuje w 2017 r. telewizory serii XE94 , XE93 , XE90 , XE85 , XE80.

lobos

New member
Bez reklam
A kiedy dokładnie nowe modele wejdą u nas do sprzedaży? I ciekawe czy te stare modele będą łatwo dostępne
Myślę, że niebawem. Miesiąc góra dwa i będą nowe.
Wtedy będzie okazja, bo starsze będą wyprzedawać.
Jednak jak będzie z dostępnością...? Może być różnie.
Trzeba być czujnym ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koło kwietnia powinny być,a przynajmniej tak było do tej pory w większości przypadków.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli chcesz 55XD9305 to musisz się śpieszyć bo już końcówka.
Ale nowe będą jeszcze w lutym z tym, że jeszcze ceny nie podane.
 

Tom_ek1979

New member
Chyba poczekam i zobacze jak się sytuacja rozwinie. Do tego czasu może panasonic dx900 trochę stanieje to sobie jego szurne
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizory firmy Sony KD-55XE9005 , KD-65XE9005 , KD-75XE9005 będą miały bezpośrednie podświetlenie direct LED . O podświetleniu telewizora KD-49XE9005 na razie brak potwierdzonych
danych .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam -chyba coś drgnelo juz w nowosciach bo pojawiaja sie juz oferty nowych tv i ceny..Telewizory i RTV :: Telewizory :: Telewizor SONY KD-55XE9305 - Sklep RTV i AGD, Dystrybutor SONY | MatrixMedia.pl

Witam uprzejmie,

Drgnęło , za 55XE9305 -------9K .
Czekam na pierwsze testy . :|
BTW,
za 65XE9305-------------------15K
za 75XE9005-------------------20K tyle------- co 65ZD9 .
za 65XE9005-------------------11K
za 55XE9005-------------------7K
HO-HO . :hmm:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Xe9

Witam uprzejmie,

Telewizory firmy Sony KD-55XE9005 , KD-65XE9005 , KD-75XE9005 będą miały bezpośrednie podświetlenie direct LED . O podświetleniu telewizora KD-49XE9005 na razie brak potwierdzonych
danych .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Zgadza się ma Direct Led with Local Dimming, testuję własnie od kilku dni 65 cali
 

strazakp

Banned
To 55xe8505 będzie pewnie gdzieś za ok 6500zl :-( Czekam wlasnie na ten model by poznac cene i moc zdecydowac czy wezme ten model czy z 2016 r. Chyba jednak będę zmuszony kupić 55xd8505.
Trochę przegięcie z tymi cenami. Przecież XE to nie nowe modele a konkurencja XD!!! 55xd9305 można już kupić poniżej 6000zl i dokładanie do xe93 ponad 3tys zł to przegięcie trochę.
 

barburian

New member
Bez reklam
ACCU - Generalnie proponuję założenie oddzielnego wątku dla modelu XE90 bo ma zupełnie inną budowę od XE93/94, to inny model.
 

jaro0508

Member
Rozmawiałem przed chwilą z prawie kolegą :) sony center w Katowicach. XE93 ruszyły do nich 24..będą na dniach. Do końca miesiąca jak kupisz dostaniesz kredyt za zupelne 0zl. Powiedział mi. jeszcze ze prócz procesora x1 extreme podświetlanie jest gora-dol a w XD93 było po bokach. To takie najważniejsze zmiany mowil. Co do XE90 owszem jest pełne podswitlanie ale jest bardzo mało stref i ma to wpływ na obraz... ja tutaj się bardzo dziwię sony ze nie zrobili zd9 w 55 calach. W XE 93 jest z tylu cala metalowa obudowa to niejako radiator.. oczywiście wentylator albo wentylatory tez. więc obudowa mówił nie padnie :) ale będzie troszkę ciepła wiadomo.. Co do podświetlenia jak to będzie wyglądać.. to testy pokażą. I na to chyba wielu z nas niecierpliwie czeka:)
 

accu

New member
Bez reklam
Rozmawiałem przed chwilą z prawie kolegą :) sony center w Katowicach. XE93 ruszyły do nich 24..będą na dniach. Do końca miesiąca jak kupisz dostaniesz kredyt za zupelne 0zl. Powiedział mi. jeszcze ze prócz procesora x1 extreme podświetlanie jest gora-dol a w XD93 było po bokach. To takie najważniejsze zmiany mowil. Co do XE90 owszem jest pełne podswitlanie ale jest bardzo mało stref i ma to wpływ na obraz... ja tutaj się bardzo dziwię sony ze nie zrobili zd9 w 55 calach. W XE 93 jest z tylu cala metalowa obudowa to niejako radiator.. oczywiście wentylator albo wentylatory tez. więc obudowa mówił nie padnie :) ale będzie troszkę ciepła wiadomo.. Co do podświetlenia jak to będzie wyglądać.. to testy pokażą. I na to chyba wielu z nas niecierpliwie czeka:)
Witam uprzejmie,
Jakie wentylatory , czy wentylator ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jaro0508

Member
Właśnie nie wiem ale coś sie tam kręci na pewno. :) Będzie dla wielu dylemat czy wybrać sony 55xe93 czy lg oled 55 b6j. Ceny prawie identyczne technologie zupełnie inne.. Zadecyduje pewnie dla niektórych firma.. trwałość.. gwarancja.. testy.. :)
 
Do góry