Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Proszę zobaczyć post #295 w którym jest test norweski(z tym zdjęciem) autor tego testu pisze między innymi w plusach telewizora - stylowa konstrukcja i porównać z testem francuskim , gdzie jest podobne zdjęcie , tyle , że lewa górna część ekranu i ramki . (podałem do nich linki)

BTW ,
mnie to "ani nie grzeje" , "ani nie ziębi" . Napisałem po prostu swoje zdanie po obejrzeniu treści tych dwóch zdjęć z niezależnych od siebie dwóch testów . W innym wątku : Firma Sony prezentuje w 2017 r. telewizory serii XE94, .... , w filmikach np. rozpakowanie telewizora również starałem się dostrzec jak wygląda usytuowanie ramki względem ekranu telewizora .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jaro0508

Member
Ja myślę że to jednostkowe przypadki. Nie wierzę żeby Sony sobie pozwoliło na błędy w samej konstrukcji.. chociaż w dzisiejszym świecie juz nic nie powinno zadziwiać..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pojawił się filmik , gdzie recenzent z portalu brytyjskiego HDTVTest Vincent Teoh omawia HDR w telewizorze firmy Sony KD-55XE9305(XBR-55X930E).

https://www.youtube.com/watch?v=mBD9ivZPvPc

W trakcie trwania filmiku od 1'10" do 1'14" widać dobrze usytuowanie prawej dolnej części ekranu i ramki telewizora . Wszystko jest dobrze spasowane , trzeba się tylko dobrze przypatrzeć . :|





Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
czyli luzik :) można brać ...

Witam uprzejmie,

Pewnie , że tak , ale po co "przepłacać" za "nowe" . :neutral:
Można spokojnie poczekać do "wakacji" i zobaczyć wówczas
jaka sytuacja będzie z ceną tego telewizora . Może pojawi
się 5-letnia gwarancja za 1 zł .

BTW , teraz zdaje się , niektóre sklepy do 31 marca 2017 r.
oferują w promocji bezpłatną dostawę i montaż na ścianę .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jaro0508

Member
masz racje żeby poczekać jak sie Komuś nie pali.. cena ns pewno spadnie tylko kwestia czasu.. Wejdzie panasonic z modelami.. samsung.. lg.. Wczoraj pytałem w Sony Center o 5 lat gwarancji w gratisie. poki co nie ma szans dają 3 lata za 1zl. Poorostu trza poczekać :)
 

111kris

New member
barburian przepraszam Cię za kolegów. Oni chyba tak nieświadomie się pastwią nad Tobą😐

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

dyz23

New member
masz racje żeby poczekać jak sie Komuś nie pali.. cena ns pewno spadnie tylko kwestia czasu.. Wejdzie panasonic z modelami.. samsung.. lg.. Wczoraj pytałem w Sony Center o 5 lat gwarancji w gratisie. poki co nie ma szans dają 3 lata za 1zl. Poorostu trza poczekać :)

Mi ostatnio Pan z sony center zgodził się dać gwarancję na 5 lat na elektronikę w cenie tv 55xe9005 czyli za 7000zl.Więc to wszytko zależy od tego na kogo trafisz i jak gadasz.
 

barburian

New member
Bez reklam
Pastwisko

barburian przepraszam Cię za kolegów. Oni chyba tak nieświadomie się pastwią nad Tobą😐

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


Ja tam się nie gniewam :), jak komuś przyjemność sprawia niech się pasie i znęca nad mym rychłym zakupem :), ja musiałem coś kupić bo byłem bez TV-lizora już tydzień i tak głupio wyglądała
pusta ściana, a jak bym miał paczeć :) na gołą ścianę przez 6-mcy ...o zgrozo !
 

barburian

New member
Bez reklam
TV kupiłem z 5-letnią gwarancją w cenie i rabatem konsumenckim znajomościowo-koleżeńskim :), więc tragedii niema.
 

accu

New member
Bez reklam
barburian przepraszam Cię za kolegów. Oni chyba tak nieświadomie się pastwią nad Tobą��

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Witam uprzejmie,

Czegoś nie rozumiem . Piszemy w ostatnich postach tego wątku nad ewentualnym zakupem telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 i w jakim najlepszym czasie tą czynność wykonać . :neutral:

Nie wspominamy żadnym słowem w ogóle o zakupie telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65XE9005 przez kolegę barburian .:-|

To Jego wyłączna sprawa , kiedy uznał , że nadszedł odpowiedni czas , aby zakupić ten telewizor , nic Nam do tego .:-|

Natomiast ja cieszę się , że zakup ten był udany . ;)
Nie musisz więc przepraszać za Nas , bo nie ma przecież za co .

Post Twój jest "ni z gruszki , ni z pietruszki" , czyli zaskakujący , niespodziewany .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

111kris

New member
Witam uprzejmie,

Czegoś nie rozumiem . Piszemy w ostatnich postach tego wątku nad ewentualnym zakupem telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 i w jakim najlepszym czasie tą czynność wykonać . :neutral:

Nie wspominamy żadnym słowem w ogóle o zakupie telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65XE9005 przez kolegę barburian .:-|

To Jego wyłączna sprawa , kiedy uznał , że nadszedł odpowiedni czas , aby zakupić ten telewizor , nic Nam do tego .:-|

Natomiast ja cieszę , że zakup ten był udany . ;)
Nie musisz więc przepraszać za Nas , bo nie ma przecież za co .

Post Twój jest "ni z gruszki , ni z pietruszki" , czyli zaskakujący , niespodziewany .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Żarcik taki accu, żarcik. barburian pisał chwilę wcześniej, że musiał już kupić a tu nagle wszyscy o tym, że trzeba czekać bo bez sensu w tej cenie, itp, itd. Tak się mi zdaje, że barburian mógł poczuć dyskomfort lekki.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Żarcik taki accu, żarcik. barburian pisał chwilę wcześniej, że musiał już kupić a tu nagle wszyscy o tym, że trzeba czekać bo bez sensu w tej cenie, itp, itd. Tak się mi zdaje, że barburian mógł poczuć dyskomfort lekki.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


111kris - przyjacielu Ty mój i obrońco uciśnionego barburiana dziękuję Ci za to że martwisz się o mój dyskomfort :), ale bez obaw nie straciłem nic na komforcie gdyż zażywam ulgix na wzdęcia :)
 

111kris

New member
No i niech tak pozostanie. A ulgix czasem każdemu się może przydać w dzisiejszych czasach 🙂.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry