Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

marko103xx

New member
Wszystko Kolego się zgadza tylko ja Ci mówię jak jest i nie ze sobie wymyśliłem tylko w rzeczywistości jak jest.. w modelach średnich i niskich wychodzi się całkiem spoko na ich gwarancjach - przynajmniej w większości wypadków.. natomiast w przypadku tv drogich uwierz na słowo że wychodzi się już znacznie słabiej.. a w przypadku tv chodzi mi o to że jest znacząco bardzo dużo przypadków dziwnych gdzie ludzie muszą się naprawdę borykać z problemami i to dotyczy wszystkich marek.. A dzisiaj mogę się założyć z każdym ze jak kupi tv za powiedzmy 65 cali za 20 tys i niech mu się popsuje w 4 roku użytkowania to dostanie dużo słabszy tv.. bo postęp technologiczny jest taki mega że niestety za 4 lata topowy tv z dnia dzisiejszego jest niczym w stosunku do tego co prezentuje tv za 4 lata ze średniej półki :)

Ps a wiesz Kolego co w tym jest najgorsze ? To co Accu napisał że jak będziesz miał problem to tak samo podejdą do Ciebie jak będziesz miał tv za 20-30 tys w stosunku do sytuacji gdyby to samo Ci się stało w tv za powiedzmy 10 tys.... nic lepiej..

Spoko zgadzam się z tobą, ale to jest nieuniknione czym lepszy sprzęt, droższy, tym bardziej
narażony na awarie tak jak z samochodami i od tego nie ma ucieczki. Lecz z autopsji nie mogę powiedzieć nic złego o firmie Sony.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podobnie jest u mnie nie licząc kilku wpadek z X8505c po aktualizacjach - zresztą po ostatniej też mam mały defekt i również z 3d :) ale inni mają poważniejsze sprawy.. tak czy siak HX 955 bije na głowę i tak od 2013 roku nawet jednej zawieszki nie miał.. jak również nie było potrzeby wyłączania ekstremalnego jak to teraz jest w modzie z tv z atntkami :)
 

111kris

New member
Restarty tv z gniazdka to nowa świecka tradycja mająca na celu krzewienie kultury fizycznej w społeczeństwie.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

bluray

Banned
Dzisiaj miałem okazję pomęczyć nowości SONY 2017.
Jedzie taniochą. Żadnych zmian w sprawie PQ.
SONY oczekuje za modele 2017 dużej kasy.

Mam wrażenie, że techno SONY nic nie wnosi ale jasność matryc od tajwańskiej firmy INNOLUX na poziomie 1000 - 1200 NIT robi wrażenie w sklepach MSH.
Przypomnę, że MEDIA MARKT i SATURN to niemiecka sieć z opcją zwrotu TV przez 14 dni.
Myślę, że taka opcja zniszczy ich w Polsce finansowo.
MSH to taka wypożyczalnia TV. W Polsce to będzie dramat finansowy.
Powstaje pytanie: co niemiaszki robią ze zwrotami ?
 

FoX88

New member
Dzisiaj miałem okazję pomęczyć nowości SONY 2017.
Jedzie taniochą. Żadnych zmian w sprawie PQ.
SONY oczekuje za modele 2017 dużej kasy.

Mam wrażenie, że techno SONY nic nie wnosi ale jasność matryc od tajwańskiej firmy INNOLUX na poziomie 1000 - 1200 NIT robi wrażenie w sklepach MSH.
Przypomnę, że MEDIA MARKT i SATURN to niemiecka sieć z opcją zwrotu TV przez 14 dni.
Myślę, że taka opcja zniszczy ich w Polsce finansowo.
MSH to taka wypożyczalnia TV. W Polsce to będzie dramat finansowy.
Powstaje pytanie: co niemiaszki robią ze zwrotami ?

Euro nie honoruje zwrotów przy zakupie na miejscu, ale zamówienia internetowe muszą przyjąć z powrotem zgodnie z obowiązującym prawem.

Powstaje pytanie: co w Euro robią z TV ze zwrotów z zamówień internetowych ?
 

111kris

New member
Dzisiaj miałem okazję pomęczyć nowości SONY 2017.
Jedzie taniochą. Żadnych zmian w sprawie PQ.
SONY oczekuje za modele 2017 dużej kasy.

Mam wrażenie, że techno SONY nic nie wnosi ale jasność matryc od tajwańskiej firmy INNOLUX na poziomie 1000 - 1200 NIT robi wrażenie w sklepach MSH.
Przypomnę, że MEDIA MARKT i SATURN to niemiecka sieć z opcją zwrotu TV przez 14 dni.
Myślę, że taka opcja zniszczy ich w Polsce finansowo.
MSH to taka wypożyczalnia TV. W Polsce to będzie dramat finansowy.
Powstaje pytanie: co niemiaszki robią ze zwrotami ?
A co robi rtv-euro-agd ze zwrotami? Jedzie taniochą? Jak zawsze żenujące wpisy. Szkoda słów.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

pepka

Member
Bez reklam
No no... i właśnie dlatego sklepy Euro wyglądają przy MM i Saturnie jak ubogi krewny. No chyba, że to tylko w Trójmieście tak jest :p
 

bluray

Banned
Sprawa prosta w sieci EURO nie ma zabawy dla cwaniaczków TV ze zwrotami.
Wszystko jest napisane jasno.
Zwrot bez problemu jeżeli towar (TV) nie był używany.
Niewielkie zwroty (SONY wadliwe matryce) są cofane do serwisu.
Media Markt / SARTURN ma nową koncepcję.
Przyjmują każdy zwrot i oferuje takie TV do dalszej sprzedaży.
Kupuj w MSH to dostaniesz TV zwrócony, ale w cenie nowego.
REWELACJA na polskim rynku speców od zwrotów ...
 

FoX88

New member
Sprawa prosta w sieci EURO nie ma zabawy dla cwaniaczków TV ze zwrotami.
Wszystko jest napisane jasno.
Zwrot bez problemu jeżeli towar (TV) nie był używany.
Niewielkie zwroty (SONY wadliwe matryce) są cofane do serwisu.
Media Markt / SARTURN ma nową koncepcję.
Przyjmują każdy zwrot i oferuje takie TV do dalszej sprzedaży.
Kupuj w MSH to dostaniesz TV zwrócony, ale w cenie nowego.
REWELACJA na polskim rynku speców od zwrotów ...

Nie był używany czyli nie był uruchamiany?

Bo prawo do zwrotu przy zakupie przez internet (towar dostarczony do domu; nie zakup w sklepie) mówi co innego i konsument ma prawo sprawdzić towar przed odesłaniem.

Oczywiście rysy na obudowie, brak elementów czy wady matrycy to inna sprawa i rozumiem brak zwrotu, ale sam TV włączony i wyjęty z pudełka? Z tym nie wygracie.

A więc takie TV wracają jednak do Euro i nadal nie wiem co się z nimi dzieje.
 

111kris

New member
bluray wadliwe matryce od Sony? A od innych? Co zatem euro zrobiło z moim, który im zwróciłem? Zresztą był w serwisie - czyszczenie matrycy z owadów. I powiedz jeszcze u jakiego producenta widzisz bogactwo skoro taka bieda u Sony? Jak się domyślam tylko u Philipsa "lidera sprzedaży najlepszych tv". Nie męcz się odpowiedziałem Twoim bełkotem. Pzdr

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

bluray

Banned
Polski cwaniak:
Temat będzie żył wiele lat.
Płacimy cenę za TV i mamy go w domu.
Teraz jest faza zwrotu.
MEDIA SATURN / SATURN mają tysiące TV na zwrotach.
To są rozpakowane telewizory. Są tak brane dla zabawy.
Widziałem w MM: setki TV i oferowane pudła pootwierane.


Polska sieć EURO nie pozwala na zwrot TV.

Polecam garnitur na wesele a zwłaszcza nadchodzące komunie oraz dla dorosłych majtki ( bielizna osobista). Zwrot po 30 dniach. Bez śladu użycia. Namawiam do badań DNA na Polskiej Policji.
Taki system wykończy każdą firmę rodzinną czy START-UP światowy).


AUTO na pół roku ? Czeska SKODA. Jestem za !!!
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
SONY kupuje matryce.
SAMSUNG nie sprzedaje od lat dla SONY ani jednej matrycy.
No to czyje to matryce ma SONY TV ?


Podpowiem: INNOLUX = obecnie najlepsze HDR 1500 NIT LCD LED na rynku.
Tylko trzeba się przyznać, że chińskie matryce są w 2017 topowe. Także w SONY TV.

SONY TV ma procki AV Tajwan MEDIA TECK 5593.

W 2017 nic nowego SONY nie wprowadza. Jasność matryc SONY 1 000 - 1 700 NIT powala w sklepie kosztem czerni.
W domu taka jasność powoduje szybkie wypalanie matryc
SONY 1500 NIT to matryca na pół roku.
 
Ostatnia edycja:

111kris

New member
SONY kupuje matryce.
SAMSUNG nie sprzedaje od lat dla SONY ani jednej matrycy.
Napisz jak coś wiecie w temacie. Czyje to matryce ma SONY TV ?
Z kim polemizujesz? Napisz proszę co zrobili z moim Philipsem. Super serwis Philipsa nie uznaje owadów pod matrycą za swoją wadę a tv pojechał do serwisu na diagnozę i już do mnie nie wrócił. Mogłem odstąpić od umowy.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
Czyli co?? uczciwość ..szacunek..prawda ..dbanie o dobre imię ..szczerość ..pomoc w awarii -to wszystko teraz zawarte jest w "4literach"???? A liczy sie ..pazerność ..oszustwo..kombinatorstwo ...wykorzystywanie niewiedzy ludzkiej..klamstwo..?? Tak to sie ma kręcic??? Pisze to bynajmniej nie bedąc "pod wplywem" Ciekawe czy to jest z mojej strony "trzymanie sie tematu"
 

FoX88

New member
Każdy kolejny wpis w temacie Euro vs MM/Saturn i przepakowywania TV to faktycznie spory offtopic dla Sony i XE93+XE94.

Tak, mój wpis to też Offtop, ale piszę, bo może warto przenieść się w takim razie do tematu założonego nie przez nikogo innego jak właśnie bluraya i tam prowadzić tę dyskusję dalszą bez stresu, że wyleci parę stron napisanych z tematu :p

Link:
http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-...h/132153-media-saturn-msh-co-ze-zwrotami.html
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moim zdaniem powinno być tak że jak rozwinęła się rozmowa nie do końca w temacie to powinien wkraczać admin i napisać post typu : koniec z pisaniem na inny temat niż w danym wątku - kolejne takie wpisy będą usuwane.. ale zostawiać to co się pisało o ile nikogo nie obrażały bo mogą być takie wpisy przydatne.. i tak było również w tym wypadku ... tylko nie wszystkim to pasowało co było tam napisane.. ale to inna bajka..

A teraz mam pytanie odnośnie modelu XE 93 czy ktoś porównywał ceny w sklepach SC z cenami w innych sklepach - jak to się przedstawia?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Uzupełnienie wcześniejszego testu telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 . na portalu polskim benchmark.pl w dniu 27 marca 2017 r . Autorem jest Tomasz Chmielewski .


Sony KD-55XE9305

Tak jak już wcześniej przypuszczałem , zastosowana matryca w tym telewizorze jest firmy tajwańskiej AU Optronics .(AUO)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry