Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tester brytyjski John Archer pisze , że jakość dźwięku w tym telewizorze zdecydowanie przewyższa to
co usłyszy się w większości telewizorów w podobnej klasie .
Czekam cierpliwie , aż ten model pojawi się w MM lub ME , gdzie osobiście będę mógł przekonać się o plusach , a także o minusach telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 , czy telewizora KD-55XE9005 . :|
Nie ma to jak osobisty ogląd telewizorów nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych . Te
modele firmy Sony są tego warte , aby poświęcić im trochę swojego wolnego czasu .
Z pomocą zaprzyjaźnionego już personelu działu TV w MM zapewne będzie to częściowo możliwe .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

feerdek

New member
@accu
Który z tych modeli planujesz nabyć? Czy już wiesz, czy decyzja ostateczna zapadnie po "organoleptycznym" sprawdzeniu?
Pozdrawiam
 

jaro0508

Member
tez czekam aby accu poszedł do MM sprawdził organoleptycznie (choc to. nie Kobiety! :) te nowe TV Sony na ten rok i. opisał nam swoje wrażenia :) :)
 

accu

New member
Bez reklam
@accu
Który z tych modeli planujesz nabyć? Czy już wiesz, czy decyzja ostateczna zapadnie po "organoleptycznym" sprawdzeniu?
Pozdrawiam

Witam uprzejmie,

Nie wiem tego jeszcze , ale jak pisałem wcześniej i tak zaczekam aż cena trochę "zejdzie" , gdyż jest
to cena w tej chwili "premierowa" . :|
Oprócz tego za nim kupię nowy telewizor do obejrzenia będę miał kilka telewizorów takich jak :
OLED Sony 55A1 , OLED Philips 55POS9002 , OLED Panasonic 55EZ950 OLED LG55B7 , Panasonic 58EX780 , czy Philips 55PUS8602/12 .
O tym już pisałem wcześniej , kolega lolek126 pytał już mnie , czy mam chęć zakupu telewizora
firmy Sony 55XE9305 i odpowiedziałem na to zapytanie w poście #173 . Chyba , że Sony 55XE9305 mnie się
spodoba bardzo , to wówczas zakup może być w miarę szybko zrealizowany .
Mam telewizor m.in. Sony W905A , bardzo dobry telewizor , więc "poprzeczka" jest wysoko "zawieszona". :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

feerdek

New member
O to sie nie boje. Nie ten typ charaktetolgiczny.
Kolega strażak przechodzi
"Cierpienia młodego Wertera" ( strażak bez urazy proszę ),
a kolega accu powoli metodycznie do celu.
Kolego accu na twoją decyzję czeka wielu i myślę, że wielu będzie na niej bazować.
Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Tylko żeby kolego Accu nie kupował tak jak kol.strażak,choć może być ciekawie ?

Witam uprzejmie,

Widzę , że lubisz telenowele . :|
Może jakiś scenariusz kiedyś uda mnie się do takiej telenoweli napisać .
BTW,
I gitara cichutko gra . :wink:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kieruję się kilkoma prostymi zasadami . Jak coś kupujesz , kupuj rozważnie , nie spiesz się . Do zakupu staraj się w miarę
dobrze przygotować . Wówczas z zakupu będziesz zadowolony . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jaro0508

Member
accu ale zapytam Cie jednak.. :) może trochę podchwytliwie.. :) gdybyś miał teraz kupić TV nie licząc sie z kasą (pospekulujmy nieco) co byś kupił?? :)
 

accu

New member
Bez reklam
accu ale zapytam Cie jednak.. :) może trochę podchwytliwie.. :) gdybyś miał teraz kupić TV nie licząc sie z kasą (pospekulujmy nieco) co byś kupił?? :)

Witam uprzejmie,

Odpowiem Tobie tak , bywam czasem u znajomego , który sprawił sobie telewizor Ultra HD firmy Sony
KD-65ZD9 . Gdy włączy odtwarzacz Blu-ray i zaczniemy oglądać filmy lub koncerty , naprawdę jest to dla mnie
niesamowita przyjemność i nie chce mnie się opuszczać jego salonu . Niestety , ja nie mogę przeznaczyć takiej kwoty na zakup telewizora . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ondraczek

New member
Są gdzieś na jakiejś stronie testy xd93, xe90 i xe93? Tak żeby je bezpośrednio porównać, plus ewentualnie jakas punktacja? Ja nie mogę znaleźć. Znalazłem pojedyncze testy na róznych stronach ale nigdzie wszystkie trzy :/ Z tego co się orientuję xe90 to coś jak xd93 tylko bez 3d? Z kolei xe93 jest ciut lepszy od tych 2?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Odpowiem Tobie tak , bywam czasem u znajomego , który sprawił sobie telewizor Ultra HD firmy Sony
KD-65ZD9 . Gdy włączy odtwarzacz Blu-ray i zaczniemy oglądać filmy lub koncerty , naprawdę jest to dla mnie
niesamowita przyjemność i nie chce mnie się opuszczać jego salonu . Niestety , ja nie mogę przeznaczyć takiej kwoty na zakup telewizora . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

To widzę że więcej byłoby chętnych na Z-tkę :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zawsze warto.. tylko w przypadku tv gdzie tak często lubią się psuć to jest kwestia potem w załatwianiu z serwisem i z Producentem żeby wyszło na Twoje.. a im droższy tv tym gorzej na tym ludzie wychodzą.. niestety.. zobacz tylko jeden fakt.. ktoś kupi Z-tkę również ze względu na 3d bo lubi, bo ma kupę filmów i co się dzieje jak po dwóch latach tv mu się rozwali i będzie wymiana tv.. masz odpowiedź...
 
Do góry