Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Taki krótki test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 ukazał się na portalu niemieckim Chip 16 marca 2017 r .

Sony KD-55XE9305 Test - CHIP
Cieszy stosunkowo niski pobór mocy i dobry dźwięk . Ale najważniejsza jest przecież wysoka jakość
obrazu , jaki ekran tego telewizora wyświetla . Wadą jest na dzień dzisiejszy jego wysoka cena . :|
Parametry jakie zmierzono więcej niż dobre , bardzo dobre .
Krótki 50 sekundowy filmik bardzo dobrze pokazuje wszystkie wejścia (gniazda) , które są umieszczone na tylnych elementach (odsłoniętych)ścianki telewizora .
BTW ,
Bardzo dobrze również widać łączenie ramki telewizora z panelem . ( od -47" do -43". Czas tego filmiku mierzony jest od końca 50" do 0" ) Nie może być mowy o jakimś nieprawidłowym spasowaniu ramki , które" niby" występowało na zdjęciu , które zamieścił tester norweski w swoim teście .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Accu w listopadzie 65 cali będzie za 10 tysi :)

Witam uprzejmie,

Dziękuję , napisałeś w wersji optymistycznej . ;)
Mój termin zakupu nowego telewizora wyznacza między innymi termin rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 r .(bodajże 14 czerwiec )

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

A ja lubię rzeczy praktyczne , co i jak . Nabywcom telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 może być pomocny ten filmik trwający 10'58" .

https://www.youtube.com/watch?v=PrMsNBN04SE

Jakże fajny filmik , pokazujący co i jak . ;-)

BTW , skoro recenzent z HDTVTest Vincent Teoh rozpakował telewizor i przedstawił szczegółowo menu obrazu w telewizorze Ultra HD firmy Sony KD-55XE9305 , oczekuję teraz , że przetestuje szczegółowo ten telewizor i test w niedługim czasie ukaże się na portalu fachowym brytyjskim HDTVTest .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziękuję , napisałeś w wersji optymistycznej . ;)
Mój termin zakupu nowego telewizora wyznacza między innymi termin rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 r .(bodajże 14 czerwiec )

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Na mistrzostwa z nowym tv :) być może to i naszym zawodnikom coś pomoże :)
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego ja zawsze mówiłem że ten android to może i daje możliwości dla tych co lubią gadżety ale generalnie to ... modeli dużo jest i oni po rożnych aktualizacjach nie mają szans żeby każdy model sprawdzić czy wszystko jest ok po danej aktualizacji.. a potem wychodzi to czy tamto.. obcinają jedne rzeczy, drugie dodają - ceny jakoś nie spadają..nowych modeli przy premierach..
 

FoX88

New member
Kolego ja zawsze mówiłem że ten android to może i daje możliwości dla tych co lubią gadżety ale generalnie to ... modeli dużo jest i oni po rożnych aktualizacjach nie mają szans żeby każdy model sprawdzić czy wszystko jest ok po danej aktualizacji.. a potem wychodzi to czy tamto.. obcinają jedne rzeczy, drugie dodają - ceny jakoś nie spadają..nowych modeli przy premierach..

Ktoś z żółtych na forum pamiętam pytał osobę ubóstawiającą Android TV jakie aplikacje faktycznie są takie super niezbędne w TV poza tymi, które są wszędzie poza Android TV, tj. Netflix, YouTube etc.

Odpowiedzi nie było. Nie rozumiem tego szału na Google Play w kwestii TV. Do telefonu jeszcze się pare aplikacji znajdzie, ale do TV? Przecież do gier się konsolę kupuje, a nie gierki z GooglePlaya.

Wiem, że tradycyjna odpowiedź to "setki tysięcy aplikacji", ale co z tego ile ich tam jest, czy tyle, czy nie tyle, chodzi o to czy którakolwiek jest użyteczna w TV.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie osobiście więcej jest problemow z tego atka niż pożytku.. ale ludzie wybrali wiec teraz niech ponoszą konsekwencję aktualizacji itp.. tylko szkoda że również muszą ponosić Ci , którym na tym nie zależało..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
mi do dzisiaj nikt nie napisał 10 przydanych aplikacji na tv z których się korzysta. na tel rozumiem, weather chanel, meteo.pl alternative, maps.me, gg, viber, playstation, whatsap, allegro, poczta, gejbuk, twiter, instagram, endomondo, play 24 czy sklepowe jakieś typu decathlon , payback i inne scanery dokumentów.

W dalszym ciągu na tv nie widze nic poza youtubem i netflixem ( który jest w przypadku panasonica osobną aplikacją a nie ze sklepu play ) wiec gdzie jest te 10 tyś aplikacji przydatnych na tv ??
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałeś - pełna zgoda ... a ile ludzi mniej by mieli kłopotów....ale gadżety dla niektórych jak jedzenie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Telewizor ma sluzyc do ogladania pieknego obrazu TV bez zwiech zamrozen itp.a nie byc jakims kombajnem aplikacyjnym..

10000000000000000 % poparcia szkoda tylko ze tak myślących nas jest mniej.. w stosunku do tych co lubią gadżety, a później te same osoby psioczą na aktualizacje itp.. a już zapominają, że to jest częściowo przez nich samych..
 

jaro0508

Member
Lolek jak Ktos lubi gadzety i eksperymentowac to do sexhopu! haah:) a jak ceni naturalnosc prostote ale pewnosc to do sklepu RTV po wlasnie taki TV! :):)
 

wingg

New member
Witam uprzejmie,

Nie wszystko wbrew pozorom jednak jest "cacy" z telewizorami firmy Sony Android . :|
Warto może przeczytać .

https://docs.google.com/document/d/1EPzlq_ipIPMCDoMqMgDl0IuKmTsMoZHeKKwE_zxbFUk/pub

BTW , przepraszam za "wrzutkę" , a Biało-Czerwoni wpierw muszą osiągnąć dobry wynik z Czarnogórą .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Dzięki za informację. Bardzo cenna.
Sony ciagle strzela sobie w "stopę" pakując Androida na "tanich" podzespołach....

-->>
 
Do góry