Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

jaro0508

Member
Najważniejsze ze Telewizory juz sa w sprzedaży a inne będą wkrótce.. czekajmy na promocje i obniżki cen.. zbierajmy kasiorke.. ale najtrudniejsze do "obejscia" mogą byc nasze... matki.. zony.. kochanki.. co im obiecać żeby postrzegaly podejście do TV podobnie jak my..? :) :)
 

Pako73

New member
Co do promocji. od 8 miesięcy obserwuje w 6 sklepach ceny na TV sony xd9305. Doszłem do wniosku ze najlepiej opłacało się kupić w wigilie lub w ostatniu dzień roku wtedy były najlpsze ceny około. 6500zł lub teraz w marcu w Euro RTV są po 6330zł. Nie ukrywam że po teście kikiego zadycyduje czy będę czekał na lepsze ceny modelu xe9305 czy też zdecyduje się na xd9305 i to tylko dla tego że ma jeszcze 3D
 

Darud

New member
Bywa, że jest później niż to co pisze, ale jeśli mówi to taki test się pojawia..

No nie do końca, TCL -a i Sony 75w855 nie zrobił w końcu (bardzo mało wątków czytałem :) ), a już ponoć były tylko trzeba wkleić, bo serwer, bo coś tam. Najgorsze jest to że na zapytania ludzi o test KIKI jakby tych pytań nie widział, a można napisać, sorki ale testu nie będzie bo TV nie dojechał, albo kupujący się rozmyślił i nie miałem tego TV u siebie ( jakbym kupował TV nie miał bym nic przeciwko aby zrobił test na moim TV, jakby było cos nie tak to mógłby wymienić na inny :) ). A tak są pytania o test bez odpowiedzi i to mi się nie podoba. Jeżeli już cos robimy to róbmy to dobrze. Zdaje sobie sprawę, że to jego prywatny czas, ale jakieś korzyści z tego ma, bo dzięki temu ze jest rzetelny zdobywa nowych klientów przez to forum, a tak traci w ich oczach. Wątek o TCL-ach przeczytałem cały 170 stron :) i tam się działo :). Sam już raczej tylko z ciekawości czekam na ten test serii XE, bo zdecydowałem się na inny TV, FHD nie 4K, a może nawet nie kupie na razie, tylko zostanę jeszcze rok przy swojej plaźmie :). Mam wrażenie że KIKI stracił pasje do TV, kiedyś było inaczej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może faktycznie powinienem napisać, że w większości wypadków tak jest jak napisałem.. poprawiam się :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ukazał się nowy test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65XE9305 .

TEST: 2017er 4K-HDR-TV Sony KD-65XE9305 – Referenz-Bild für 3.699 EUR? | AREA DVD

Konkluzja . Drogi , ale warty bliższego osobistego oglądu .:neutral:
Nie ukrywam , że interesuję się jego mniejszym "braciszkiem" . Tylko ta "waga" i cena jak na razie jest moim zdaniem cokolwiek za wysoka . :wink:
Pożyjemy , zobaczymy jak sytuacja na rynku będzie się kształtować .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakbym musiał kupować tv w tym roku to ja bym brał ten model - szkoda tylko że bez 3d.. ale może jeszcze wrócą do 3d.. za rok/dwa..
 

barburian

New member
Bez reklam
No tak , jak mnie by ktoś zmusił i bym musiał to bym brał 75ZD9 lub 77E7 OLED - ale na szczęście nikt mnie nie zmuszał i poczekam aż ceny spadną na TV 75-80 cali
 

accu

New member
Bez reklam
No tak , jak mnie by ktoś zmusił i bym musiał to bym brał 75ZD9 lub 77E7 OLED - ale na szczęście nikt mnie nie zmuszał i poczekam aż ceny spadną na TV 75-80 cali

Witam uprzejmie,

Ten kto wygrał w Ziębicach w Lotto w dniu 16 marca 2017 r. ponad 36 mln zł pewnie nie ma takich "rozterek"
jak my . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
No tak, dobra rzecz pomarzyć :) ,jak wygram w LOTTO 30 mln - to kupię Ci ACCU taki TV jaki będziesz chciał - słowo moje jest święte .
 

accu

New member
Bez reklam
No tak, dobra rzecz pomarzyć :) ,jak wygram w LOTTO 30 mln - to kupię Ci ACCU taki TV jaki będziesz chciał - słowo moje jest święte .

Witam uprzejmie,

Dziękuję . :wink:
Nie wiemy tak naprawdę , co w naszym życiu może się przydarzyć .
Jak ktoś "w czepku urodzony" znaczy , że będzie miał szczęście . :wink:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jaro0508

Member
Albo Panowie jeśli z LOTTO nie wypali.. pozostaje bogato się ożenić.. haha :) choć myślę ze w większości jesteśmy tu juz po "ozenku" :) Są jeszcze drastyczne wersje pozyskiwania gotowki.. jeśli macie uprawnienia na sprzęt ciężki (koparki spychy) zawsze można wyrwać.. bankomat z ziemi.. haha a potem wyrwać cos z niego.. Choc konsekwencje moga byc takie ze parę lat "posiedzimy" sobie bez leda czy oleda:)
 

accu

New member
Bez reklam
Albo Panowie jeśli z LOTTO nie wypali.. pozostaje bogato się ożenić.. haha :) choć myślę ze w większości jesteśmy tu juz po "ozenku" :) Są jeszcze drastyczne wersje pozyskiwania gotowki.. jeśli macie uprawnienia na sprzęt ciężki (koparki spychy) zawsze można wyrwać.. bankomat z ziemi.. haha a potem wyrwać cos z niego.. Choc konsekwencje moga byc takie ze parę lat "posiedzimy" sobie bez leda czy oleda:)

Witam uprzejmie,

Dziękuję , ale wolę "twardo stąpać " po ziemi na wolności i oglądać telewizor OLED od firmy Sony ,
choćby KD-55A1 . :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=7YZxaa75KLE

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam szczerze mówiąc wątpię żebyś chciał "pogonić" 65XE.Za parę lat tak ! Postaw dowolny Oled obok swojego TV i spytaj się gdzie jest biel ? Tym bardziej jak będziesz miał skalibrowany TV na ciepły 2 to zapomnij o oglądaniu zimowych imprez sportowych,na żywo ze studia etc...Filmy tak ale one rządzą się swoimi prawami.
 
Do góry