Filmy w UHD

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak kupować wydania uhd skoro ich cena jest grubo przesadzona. Szkoda że nie ma już wypożyczalni filmów, bo dla mnie zakup filmu to bezsens, oglądane raz i będzie się kurzył.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
6f957287d9bae35527ee557bfccc76c3.gif

:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
U mnie w małej mieścinie dawniej były 2 wypożyczalnie.
Gdyby nadal istniały i brały 20zł za płytę 4k to byłbym stałym klientem.

Ciekawe kiedy pojawi się koncert Muse i Zimmera na bd w 4K. Muse nagrałem z Canal+ 4k w hdr. Obraz żyleta.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Alez Polacy kupują UHD i to masowo, tj jak leci. Z tym że po 10e/sztk a nie 35. Sam miałem taką fazę rok, półtora roku temu
Wejdz na filmozercow, to się przekonasz. Jednak powoli, choć bynajmniej nie niesmialo przechodzą na streaming. Tym bardziej, że nie każdy ma projektor czy system audio zdolny konkurować z systemem kinowym.
Co do wypożyczalni to jest i nazywa się iMovies (iTunes). Wprawdzie nie wszystko można zobaczyć od razu w UHD, czy wypożyczyć, bo firma preferuje sprzedaż za 2-3 wieksza opłatę, niż za wypożyczenie, ale kupno też możliwe jest w atrajcyjnej cenie, na promocjach multipakow. Możecie się krzywić, że nie ta jakość, czy bandwidth co z płycie, ale jest po polsku w Dolby Vision (kto ma Oleda od LG a nie w chce wyrzygac 3000-4000 plnow na odtwarzacz Oppo ten wie że różnicy w jakosci nie dojrzy z odległości ponad metra) i jest na wyciągnięcie ręki, od razu, a nie po miesiącach czekania.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie w małej mieścinie dawniej były 2 wypożyczalnie.
Gdyby nadal istniały i brały 20zł za płytę 4k to byłbym stałym klientem.

Ciekawe kiedy pojawi się koncert Muse i Zimmera na bd w 4K. Muse nagrałem z Canal+ 4k w hdr. Obraz żyleta.

Chyba nie powrócą te czasy.. niestety.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale Piramida jak już ściąga to przynajmniej w mega wersji, a ten Misiu nie wygląda mi na takiego :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A potem zjawiły się Piramidy i to jest dalszy ciąg historii :D

A później pojawiły się Armanigi,które do dziś nie wyłączyły kompów :grin:
1248858074_by_wisnia1990_600.jpg


Lolek
W jakiej mega wersji? Piramida pobiera webripy 480p i upycha 4 filmy na jednym cd.

Szkoda płyty CD na 4 filmy.Przynajmniej 38 :-D

Ale Piramida jak już ściąga to przynajmniej w mega wersji

UHD to nie jest,ale może to trafi się już w lepszej jakości... :wink:
o8z2wj.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A ja nadrabiam zaległości.

Maze Runner zaliczony. Super jakość obrazu i świetny hdr. Gra świateł, rewelacyjne ujęcia miasta nocą.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ciekawe jak w tej pozycji wypada atmos bo jest dużo scen, w których sufitowe powinny pompować:D
 
Do góry