Filmy w UHD

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tu coś dla Ciebie ;)

DhwKwyVUYAAs9yy.jpg

Ciekawy jestem jak z dźwiękim będzie w II cz. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
The Rock fajnie zagrał w Jumanji.

The Hurricane Heist, który wczoraj oglądałem totalna porażka. Niby wizualnie dźwiękowo wypada spoko, natomiast sam film dno. Wiatr przewraca samochody, zrywa dachy, a ludzie na ulicy chodzą i strzelają do siebie:) na nich nie działa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj oglądałem. Był dokładnie taki jak oczekiwałem, czyli typowy film z Rockiem :D Lubię takie filmy, więc na plus.

Zaliczyłem też Player One i również bardzo na plus.

Ja po tylu dobrych opiniach kupię oba te tytuły...

Piramida Leoś w tym folmie fajnie zagrał i sam film również do obejrzenia.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Rampage zaliczone. Jak lubię The Rocka i z sympatii oceniam filmy z nim wyżej, tak teraz d..y nie urwało. Ile to już było ostatnio takich filmów z potworami, Godzillami itd. Sama jakość materiału również daleka od topu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Drogie płyty kupuje za granicą to chociaż na filmach dam zarobić naszym :) może i u nas kiedyś będzie taniej..
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Rampage zaliczone. Jak lubię The Rocka i z sympatii oceniam filmy z nim wyżej, tak teraz d..y nie urwało. Ile to już było ostatnio takich filmów z potworami, Godzillami itd. Sama jakość materiału również daleka od topu.
Może kwestia oczekiwań? Nie napalałem się na nic lepszego i dzięki temu się nie zawiodłem. Ot taki typowy Rock'owy relaksujący film.

Player One za to mnie zaskoczył pozytywnie. Spodziewałem się czegoś dużo słabszego.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminskakl
Jedyne czego oczekiwałem od tego filmu to obraz igła, a tutaj jedynie poprawny. Mam nadzieję, że Pacific Rim i Player One, które w nocy przyjechały nie zawiodą pod tym względem.

Lolek
Dźwiękowo jest dobrze, chociaż ja oglądam ostatnio filmy w miarę cicho bo dużo niemowlaków na piętrze:)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kaminskakl
Jedyne czego oczekiwałem od tego filmu to obraz igła, a tutaj jedynie poprawny. Mam nadzieję, że Pacific Rim i Player One, które w nocy przyjechały nie zawiodą pod tym względem.

Lolek
Dźwiękowo jest dobrze, chociaż ja oglądam ostatnio filmy w miarę cicho bo dużo niemowlaków na piętrze:)
Dla mnie obraz był ok, ale oglądam na projektorze :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Valerian, Transformersy ostatnie i Morderstwo w Orient Ekspresie to na razie 10/10 wg mnie pod względem jakości obrazu 4k.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Uhd filmy

Możecie mi powedziec gdzie mogę kupić przez neta filmy uhd i podać jakieś dobre tytuły w hdr
 
Do góry