Filmy w UHD

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie znam gościa, ale Szwajceneger jest? Jest. Wystarczy. To na co mi Hadeer? ;)
Tak poważnie to bardzo lubię gościa Hadeera. Świetnie się prezentuje w grach. Mam OLED 55", ale filmów na nim w o ogóle nie oglądam bo paru letni Sony HW55 i 100" ekran daje mi dużo lepszą frajdę niż jeden z najlepszych TV na rynku, ale w małym rozmiarze.
Czekam na 100" TV MicroLED/OLED w normalnych cenach :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, na innym forum czytałem tekst, że jak te z wyższej półki tv 80 cali potanieją to wywali projektor, bo taki tv mu wystarczy.., oczywiście, że na swój sposób wystarczy, ale dla mnie zawsze najlepszym rozwiązaniem do oglądania filmów był projektor . Nie wspominając, ze takie 80-85 cali w topie zawsze będzie miało swoją cenę, a każdy wie jak dzisiaj tv się psują i jakie są problemy z naprawą na gwarancji. Więc jak dla mnie zakup drogiego tv bardzo ryzykowany w naszym kraju.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ready Player One zaliczony. Ten film trzeba zobaczyć z HDR. Rewelacyjna jakość obrazu i pewnie lolek się ucieszy bo dźwiękowo również jest fajnie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie znam gościa, ale Szwajceneger jest? Jest. Wystarczy. To na co mi Hadeer? ;)

Jak to mowia - Panta Rhei.


Arnold-Schwarzenegger-Sleeping-Outside-Hotel.jpg



A teraz jest era HaDeeRa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ready Player One zaliczony. Ten film trzeba zobaczyć z HDR. Rewelacyjna jakość obrazu i pewnie lolek się ucieszy bo dźwiękowo również jest fajnie.

W końcu bo Pantera pod tym względem to idź Pan w piz.... padaka.. nowy film i żeby tak dźwięk spierdzielić to trzeba być mistrzem świata.. w Dolby digital ten film lepiej się prezentuje niż w tych mega Detesach ... Po przyjeździe z wczasów odbiorę Pacifik Rim II, a tylko kupuje ten film dla dzieciaków z rodziny, oraz dla efektów i dźwięku. Ale mówię sobie, że jak będzie słabo pod tym względem to koniec z kupowaniem takich filmów. Niech sami kupują Ci co robią te wypasione filmy pod względem technicznym.... Bo sam film to myślę, że szału nie będzie.. patrząc do I cz.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
A gdzie ty go znalazles w HDR ?

DISC INFO:

Disc Title: Ready.Player.One.2018.2160p.BluRay.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-HDBEE
Disc Size: 87,772,413,659 bytes
Protection: AACS2
BD-Java: Yes
Extras: Ultra HD
BDInfo: 0.5.8.7 (compatible layout created by DVDFab 10.1.0.0)

PLAYLIST REPORT:

Name: 00800.MPLS
Length: 2:19:57.597 (h:m:s.ms)
Size: 85,396,414,464 bytes
Total Bitrate: 81.35 Mbps

(*) Indicates included stream hidden by this playlist.

VIDEO:

Codec Bitrate Description
----- ------- -----------
MPEG-H HEVC Video 62963 kbps 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 Profile 5.1 High / 4:2:0 / 10 bits / HDR / BT.2020 /
* MPEG-H HEVC Video 65 kbps 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 Profile 5.1 High / 4:2:0 / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020 /
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie jakbym poprosił kogoś to bym mial pewnie w tym czasie co i Wy z Amerykańskiej wypożyczalni.. :) Ale trzeba wspierać swoich, chociaż powiem szczerze, że jak oglądam film jak ostatnio ta nieszczęsna Pantera to ... może nie będę pisał.. :) co sobie myślę.

Ps. to nie amerykańska, bo on płaci w Euro... :) ale to nie istotne byłby pewnie w tym samym czasie..
 
Ostatnia edycja:
Do góry