Filmy w UHD

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co nie tak z Panterą? Jak lubisz turbocieciów, to uważam, że Pantera w sam raz, ja mimo, że nie jestem fanem takich pozycji, obejrzałem bez żalów i smutków.

Ja dla przykładu Avendżersów nie trawie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie Pantera tez nie byla taka zla pozycja. Takie dosyc fajne familijne kino, robione na ksztalt Avatara xD Thory gorszy, nawet go nie dokonczylem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja się dziwię,że Ty jesteś w stanie zapłacić za płytę CD,z zagranicznej dystrybucji ;)

Tutaj 90% nie mam możliwości kupna w Polsce.. jest powiedzmy kilkadziesiąt pozycji u pewnego Pana w sklepie, ale rozmawiałem z nim dałem mu moje argumenty w stosunku do jego cen i nie zrozumiał.. to ja na siłę człowiekowi nie będę pomagał aby zarabiał.. skoro nie chce zejść ze swojego zarobku na tyle, żeby był sens u Niego kupować.

Czyli Panterę kasować i nie tracić czasu?
Pakolo sam film jak film jednym się podoba, a innym nie.. ja napisałem swoje odczucia po filmie i mało tego nawet przewidziałem, że film kupę kasy zarobi, aczkolwiek nie myślałem,że aż tyle .. :) we wszystkich dostępnych ścieżkach jakie są w filmie, DTS HD MA jest najgorszy i to zdecydowanie.. dlatego tak mnie to denerwuje, że zwykłe 5.1 DD jest zdecydowanie lepsze tym filmie niż DTS HD MA
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
No ciekaw jestem jak to wygląda na ekranie, jeśli jeszcze bardziej wygładzone od Ultimate Hunter Edition to nam szczęki opadną.

Czyżby już dwie pozostałe odświeżyli?

predator-1.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
ten HDR jest do ........
nie wiem czym się podniecacie
dla mnie to obraz mleko i można się przy nim opalać

Jaki masz tv i jakie pozycje widziałeś, że tak sądzisz?
Ja mam budżetowego Samsunga MU7052 i dla mnie HDR to przepaść względem treści sdr.
Rzekłbym, że samo 2160p nie robi kolosalnej różnicy względem 1080p, natomiast sam HDR to inny wymiar.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Albo ręce :D
Podoba Ci się taki woskowy obraz ? :wink:

Odświeżyłem sobie dziś Predatorka, mam BD 3D również wygładzoną, te pierwsze sceny rzeczywiście za bardzo świecą nawoskowanymi gębami, jednak następne sceny gdy już są w dżungli nie są złe.
A oglądać to w 3D to dodatkowa frajda, jest głębia itd.. dobrze to zrobili.
Z ciekawości jak pewnie każdy będę chciał to zobaczyć w 4K choćby fragment.
 
Do góry