Filmy w UHD

Piramida

Well-known member
Bez reklam
HomelyRichFlyingfox-size_restricted.gif
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
715pYKH36ZL._SL1500_.jpg


Z nowosci zapowiedziano "Ciche miejsce" i kilka blockbusterów,których również jeszcze nie widziałem :

Avengers: Wojna bez granic
Deadpool 2
Player One
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie
Jurassic World: Upadłe królestwo
Rampage: Dzika furia
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Masz małe zaległości, ale spokojnie nadrobisz. Sam już przestałem ogarniać co nowego w uhd się pojawia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sam już przestałem ogarniać co nowego w uhd się pojawia.
Tam tego nie ma aż tak dużo :wink:
W ciągu ostatniego miesiąca wyszło może z 5 starszych tytułów,wartych przypomnienia + jakieś nowości,których jak nie zobaczysz,to dużo nie stracisz :wink:

P.S.
Aaa i Tom Cruise na Terminalu :wink:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak się zastanawiam z ciekawosci ile jest osób, które kupuje filmy UHD na tym forum...? Będzie z 10?
Będąc w Media Markt czy Saturnie a jestem tam często nie zdarzyło mi się abym był świadkiem zakupu filmu UHD przez jakiego kolwiek klienta. Dlatego jestem ciekaw czy na forum związanym z tematyką video znajdzie się choć z 10 osób które kupują filmy UHD... :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nic dziwnego że nikt nie kupuje w Saturnie Czy w Media Markcie, po polskich, przesadzonych cenach, w dobie streamingu UHD i szybkiego internetu. Ja przyznaję że w tym roku kupiłem tylko jeden film road jeden serial na UHD BD. No ale ja nie mam czasu ani planow any oglądać filmy w domu i chciałbym pozostać jak najbardziej mobilny w obliczu nieuchronnie przeprowadzki.
Poza tym nauczylem się., zeby najpiwrw zweryfikowac jakość wydania, bowiem wydania UHD tych kilku "nowości", Na których mi zależało, są byle jakie. Na plytach interesują mnie wyłącznie klasyki. Jednak zasada uprewnienia się co do jakości wydania przed zakupem obowiązuje.
Są oczywiście maniacy kupujący wszystko, jak leci za granicą, tanio.
 

Dingo

Member
Pewnie kilka osob sie znajdzie. Moje ostatnie zakupy to Ostatni Jedi i Interstellar. Kupuje z Amazona UK.

W PL wciaz zakup materialu na jakimkolwiek nosniku: CD, BD czy BD-UHD to dosc spory wydatek na ktory nie kazdy moze sobie pozwolic ot tak. Napewno sytuacja wygladalaby inaczej gdyby BD mozna bylo kupic w dniu premiery za 25zl - a tak mniej wiecej wyglada sila nabywcza pieniadza na zachodzie EU.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No właśnie ceny tych filmów skutecznie odstraszaja aby je kupować u nas.... :-(
Ps. Tylko 2 osoby, może ktoś jeszcze kupuje UHD..? :)
 
Do góry