Ferguson FBOX ATV

mac66_66

New member
HBO GO oficjalnie?

Wczoraj na TV Sony (Android TV) znlazłem w sklepie play HBO GO i sie zainstalowalo

Czyzby oficjalnie udostepnili na Android TV?
Nie sprawdzalem na boxie; sprawdzal ktos moze?
 

jack_bond

New member
Witam.
czy ktoś z użytkowników ma podobny problem z tym urządzeniem? Niezależnie czy podłączony do TV po hdmi czy z amplitunerem po optyku, w czasie odtwarzania muzyki lub filmu słychać wyraźne trzaski. Podobne do trzeszczącej płyty analogowej. Słychać je również jak włączę pauzę i jest cisza. Oczywiści przy dynamicznej muzyce i filmie te zakłucenia nie są słyszalne.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
@mac66_66, tak jest HBO GO dla Android TV. Od było słychać o wydaniu oficjalnej apki pod tą platformę i w końcu wydano.

@jack_bond, u mnie żadnych trzasków nie ma.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Wczoraj na TV Sony (Android TV) znlazłem w sklepie play HBO GO i sie zainstalowalo Czyzby oficjalnie udostepnili na Android TV?
Nie sprawdzalem na boxie; sprawdzal ktos moze?

Tak, HBO udostępniło aplikację, ale na FBOX nie działa. Dlaczego? Nikt nie wie. Technicy Fergusona mówią o błędach programistów HBO i niedostosowaniu do układu HiSilicon.

Tutaj jest ciągła dyskusja, o HBO GO kilkanaście ostatnich wpisów: Ferguson FBOX ATV - Android i Linux w jednym stali domu - CoSTa's Family Page
 

resmiki

New member
Ja mam w aplikacji HBO Go komunikat "Nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1)" Znalazłem aktualizacje na Google Play ale nie pomogła, restartowałem Fboxa ale to też nie pomogło.
Dzwoniłem do HBO i dowiedziałem sie, ze problem dotyczący Nvidia Shield został wczesniej zgłoszony do działu technicznego.
 

manonfire

Member
No to pupa zbita. Choc nie mam szczególnych pretensji do Fergusona - jak robili ten sprzęt to o HBO GO na ATV nie było nawet na dalekim horyzoncie. Ja zresztą też kupiłem to urządzenie dla Netfliksa i Kodi. jak się uporają z problemem HBO to super. jak nie, to trudno. Wyjdzie stabilne Kodi Leia to sobie zainstaluję wtyczkę do habeło, już na ostatnich buildach rc jest ok. Sam nie testowałem, ale wyguglowałem. Zatem jak nie kijem GO to pałką :)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Mnie się wydaje, że to problem poprostu po stronie programistów aplikacji niż po stronie Fergusona. Pozostaje czekać bo myślę, że tak tego nie zostawią. W końcu im szerzy dostęp do aplikacji tym więcej abonentów.
 

resmiki

New member
Odpowiedź jaką dostałem od HBO:
"aktualnie wspieramy NVIDIA Shield TV (NVIDIA Tegra X1T210). Natomiast żadne urządzenia firmy Ferguson nie są wspierane dlatego pojawia się błąd (5.1) z powodu braku oficjalnego wsparcia. Nie mamy również informacji kiedy urządzenia tego producenta będą wspierane przez nasz serwis."
 

xdauser

New member
Odpowiedź jaką dostałem od HBO:
"aktualnie wspieramy NVIDIA Shield TV (NVIDIA Tegra X1T210). Natomiast żadne urządzenia firmy Ferguson nie są wspierane dlatego pojawia się błąd (5.1) z powodu braku oficjalnego wsparcia. Nie mamy również informacji kiedy urządzenia tego producenta będą wspierane przez nasz serwis."

Porazajacy wywod. Urzadzenie nie jest wspierane bo nie ma oficialnego wparcia i nie ma informacji kiedy bedzie wsparcie. Tylko jakis totalny balwan mogl to wymyslec. Jedym slowem chlopie nie chcesz miec problemow kupuj shielda nvidi a nie zawracasz dupe jakimis fergusonami. Fajne podejscie HBO. Gratulacje dla ich dzialu suportu.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Panowie jak u Was z Netflixem 4K? U mnie tylko 1080p mimo posiadania Premium... :/ W ogóle raz jest tak a raz inaczej, kiedyś miałem 4K, teraz znowu nie ma.
 

farben

Member
Porazajacy wywod. Urzadzenie nie jest wspierane bo nie ma oficialnego wparcia i nie ma informacji kiedy bedzie wsparcie. Tylko jakis totalny balwan mogl to wymyslec. Jedym slowem chlopie nie chcesz miec problemow kupuj shielda nvidi a nie zawracasz dupe jakimis fergusonami. Fajne podejscie HBO. Gratulacje dla ich dzialu suportu.

Cóż ci z Fergusona też nie będą naprawiać nie wspieranych playerów typu Kodi ;)
 

Corso76

New member
Witam wszystkich mam pytanie co do awaryjności ferdka mam w domu ich dekoder sat i jest spoko ...kupiłem h96 po 10 miechach poszedl do odzysku kasy zamowilem xiaomi mi box s nawet dobrze nie sprawdzony luz na wtyczce zasilania ...zalezy mi na moim ampli bo h96 pro+ wszystko przepuszczał co prawda nie bez zajakniecia klatkowego..sporadycznie wywalał kodi mialem wersje 3gb 32...wiem ze to rok ale rok to sporo w tych urzadzeniach jesli ktos sie bawi;)
 

dider

New member
Czemu to ustrojstwo nie odbiera po optyku DTS-HD 5.1 tylko wypuszcza na 2,0 chyba że coś mam źle ustawione ,
mój stary ferguson ariva 110 bez problemu puszcza to po optyku jestem ciekawy czy po hdmi pójdzie to DTS-HD 5.1 i 7.1 bo nie mam jak tego teraz sprawdzić.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Czemu to ustrojstwo nie odbiera po optyku DTS-HD 5.1 tylko wypuszcza na 2,0 chyba że coś mam źle ustawione ,
mój stary ferguson ariva 110 bez problemu puszcza to po optyku jestem ciekawy czy po hdmi pójdzie to DTS-HD 5.1 i 7.1 bo nie mam jak tego teraz sprawdzić.
Masz źle ustawione. W ustawieniach dźwięku ustaw HDMI Output - RAW, SPDIF Output - RAW. I powinno działać, ale tak jak przedmówca mówił - po optyku nie osiągniesz DTS-HD tylko max DTS 5.1 1,5Mbps a w przypadku Dolby TrueHD max Dolby Digital 640Kbps.
 

dider

New member
Już zrobione i oto mi chodziło teraz pięknie śmiga DTS 5.1 .Mam plik z DTS-HD 5.1 i zwykłym DTS 5.1 i idą oby dwa co słychać w różnicy dźwięku jak przełączam .
 
Do góry