Ferguson FBOX ATV

lewyytm

New member
@Mark97 Korzystam ale z aplikacji telefonowej obsługa przez magic mouse ale działa. Co do jakości obrazu to nie wypowiem się, głównie przez to, że mój telewizor jest słabej jakości.

Mam pytanie, czy działa wam w tym boxie Chromecast?
 

adamskulsk

New member
witam nie mogę nigdzie pobrać aplikacji hbo go na fbox atv,nie ma jej w sklepie i jeszcze chciałem się zapytać czy to urządzenie ma taką opcje jak chromcast?
 

Fanek

New member
Bez reklam
Apka HBO Go na andoid chodzi chodzi jak gufnoo niestety, testowałem na początku roku. Do tego jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia, to nawet nie ma podejścia do netflixa.

Daj znać jak to teraz wygląda
 

manonfire

Member
a co z funkcją Chromcast, tak szczerze to kupiłem to urządzenie żeby zastąpić Chromcast, a tutaj nie działa i lipa
W/g mojej wiedzy technicy Fergusona na razie bezskutecznie walczą z próbą uruchomienia Chromecasta. Podobno działa z jakichś LG a z innych modeli telefonów już nie. Niestety nie ma co liczyć na szybkie rozwiązanie.
 

xdauser

New member
He he dostałem specjalny soft z serwisu i Netflix wreszcie ruszył. Było widać jak path się instaluje. Ale to tylko na specjalnym sofcie. Mogę podać linki jutro jak ktoś też ma problemy...

Kolego maximus600. Mozesz wrzucic gdzies ten soft, np. na gdrive i zapodac link. Mam problem z Neflixem po ostatniej aktualizacji oprogramowania. Przed aktualizacja bylo wszystko OK i Netflix dzialal. Po aktualizacji wywala mi Błąd serwisu Netflix NW-6-404.
Moja wersja systemu to 20181008.130951.
Mysle ze moze sie przydac na przyszlosc :)
 

piotrant

New member
Kolego maximus600. Mozesz wrzucic gdzies ten soft, np. na gdrive i zapodac link. Mam problem z Neflixem po ostatniej aktualizacji oprogramowania. Przed aktualizacja bylo wszystko OK i Netflix dzialal. Po aktualizacji wywala mi Błąd serwisu Netflix NW-6-404.
Moja wersja systemu to 20181008.130951.
Mysle ze moze sie przydac na przyszlosc :)




mam ten sam problem z netflixem
 

piotrant

New member
odpowiedź wsparcia odnośnie błędu netflixa
14:49problem z netflixem błąd NW-6-404, po aktualizacji
Justyna Krol dołączył(a) do chatu

Justyna Krol14:49
pracujemy już nad tym

Ja14:50
kiedy nastąpi naprawa błędu?

Justyna Krol14:51
nie mam takich informacji, ale myślę, że w dniu jutrzejszym
 

xdauser

New member
Instalacja ponownie full.
Restart i ciesz sie boxem jak Ja:D

Moglbym zrobic factory reset ale wydaje mi sie ze mija sie to z celem, za kazdym razem kiedy pojawi sie jakas aktualizacja systemu. To troche jak leczenie objawow a nie choroby... oczywiscie ostatecznie jezeli serwis nie ogarnie jakims patch'em to trzeba bedzie tak robic. Swoja droga wydaja jakies aktualizacje ktore psuja dobrze dzialajace rzeczy.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
hej,

temat chyba jest trudniejszy , bo przyszedłem do domu i teraz też mi Netflix nie dziala.
któregoś razu zaczne zliczac ile czasu nie moge uzywać konkretnych aplikacji , kóre Fbox oferuje i chyba zadziałam u producenta aby mi zwrocili kase albo do rzecznika praw konsumenta - bo wiecej nie ma tego za co sie zapłaciło niż jest..

pzdr
 

xdauser

New member
hej,

temat chyba jest trudniejszy , bo przyszedłem do domu i teraz też mi Netflix nie dziala.
któregoś razu zaczne zliczac ile czasu nie moge uzywać konkretnych aplikacji , kóre Fbox oferuje i chyba zadziałam u producenta aby mi zwrocili kase albo do rzecznika praw konsumenta - bo wiecej nie ma tego za co sie zapłaciło niż jest..

pzdr

Dokladnie. Zawsze mozna dokonac zwrotu na podstawie niezgodnosci towaru z opisem. Netfix w opisie jest i dziala, a w rzeczywistosci nie dziala. Dziekuje i do widzenia. Zaczyna mnie to irytowac, bo nie wiadomo kiedy sie znowu cos wykrzaczy po jakims "apdejcie".
 

manonfire

Member
Pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji z Google Play. Na jak długo to pomoże - nie wiadomo. Bardzo polubiłem to pudełko, ale częste problemy z Netfliksem zaczynają mnie irytować.
 

xdauser

New member
Zeby bylo smieszniej, Neflix w wersji smartfonowej po zainstalowaniu na FBOxie dziala bez zarzutu. Oczywiscie nie jest dostosowany do ekranu TV ale nie zmienia to faktu ze dziala.

Pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji z Google Play. Na jak długo to pomoże - nie wiadomo. Bardzo polubiłem to pudełko, ale częste problemy z Netfliksem zaczynają mnie irytować.

Mi to nie pomoglo.
Nawet factory reset nie zadzialal. Z Netflixem dalej kupa. Dobrze ze backup zrobilem.

Calkowity full reinstall 20181008 systemu tez nie pomaga. Takze definitywnie cos skopane w systemie.
 
Ostatnia edycja:

manonfire

Member
Podziałał przez chwilę po czym przestał :(
Jestem pewien, że Ferguson w kilka dni zrobi łatkę, już we wrześniu tak było. Natomiast irytuje fakt, że takie rzeczy dzieją się dość regularnie. Bardziej tu jednak upatruję winę Netfliksa niz Fergusona. Jak kupiłem urządzenia ma samym początku lipca do września nie było żadnych kłopotów mimo, że soft się aktualizował na początku sierpnia. Masowy problem zaczął się we wrześniu bez jakiejkolwiek aktualizacji. Jednego dnia Netflix działał a następnego już nie. Powtórzę - nie stało się to po jakiejś aktualizacji Firmware Fergusona. Być może po aktualizacji aplikacji Netfliksa na Android TV - nie pamiętam. Naprawdę nie mam pojęcia, co stoi za takimi problemami na różnych tanich set-top boxach spełniających warunki DRM narzucone przez Netfliksa - poza oczywiście pieniędzmi. DRM Info na Fergusonie pokazuje wyraźnie Widevine L1, HDCP 1.x lub 2.2 zależnie od TV.
 
Ostatnia edycja:

Fiero

New member
Czy poza problemami z Netflixem coś jeszcze nie działa tak jak powinno ? Bo jak coś to chętnie odkupie Boxa od któregoś "zirytowanego" użytkownika ;)
 

xdauser

New member
Bardziej tu jednak upatruję winę Netfliksa niz Fergusona. Jak kupiłem urządzenia ma samym początku lipca do września nie było żadnych kłopotów mimo, że soft się aktualizował na początku sierpnia. Masowy problem zaczął się we wrześniu bez jakiejkolwiek aktualizacji. Jednego dnia Netflix działał a następnego już nie.

Niewykluczone. Postaram sie sprawdzic ktora wersja Netflixa dla FBOX'a jest OK.
 
Ostatnia edycja:
Do góry