Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Na tym etapie pewniaków nie ma, gdyby wczoraj Torres nie dostał czerwonej też mogłoby to różnie się skończyć, w ubiegłych latach RM mimo, że był faworytem zderzył się z murem w Dortmundzie i poległ, Barca przez Bayern też została dosłownie zmiażdżona, w tym sezonie też może byc jeszcze kilka niespodzianek. Atletico wystarczy u siebie 1:0 i grają dalej...choć Barcę lubię, to ucieszyłoby mnie takie rozwiązanie ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No pięknie Real zagrał. Trzeba będzie się spinać u siebie.

Kapusta
Chyba nie jesteś kibicem Barcy bo źle by to świadczyło o tym klubie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli byłbyś kibicem barcy to moglibyśmy się pośmiać, że zlał ich przeciętniak w sobotę.

Ale nie ma co się spinać, nie mamy przecież po 15 lat.

City bliżej awansu w derbach Kataru.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pisaliście o pozaboiskowych zachowaniach....
a to
[youtube]X8VyOnpJHU8[/youtube]
zasługuje na co najmniej żółtą kartkę i konsekwencje po meczu, łącznie z wykluczeniem z kilku spotkań.
Sędziwie powinni wziąć się w końcu z tych "kiepskich aktorów" wymuszających faule.
Gdyby arbiter był dalej, mogłoby skończyć się wyrzuceniem z boiska gracza VFL
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A kiedy Real był mocny
To przeciętny klub.

Kapusta weź napisz który drugi klub zdobył tyle trofeów co Real na przestrzeni istnienia klubu..
A może znasz piłkarza, który oficjalnie powiedział w tv w gazecie że nie chciałby grać w tym "marnym" klubie który wg Ciebie nigdy nie grał dobrze..

Real bedzie mial ciezko, ale co jak co, ta druzyne stac na awans.

Pewnie że stać ale powiem Ci że jakby teraz odpadli to może w końcu Prezesa ktoś wywali w kosmos i wejdą tam zmiany, które muszą być żeby grali tak jak do tego przyzwyczaili.. W tym klubie muszą być zmiany kadrowe..

Henry tak jak piszesz - miejmy nadzieję że te powtórki które wprowadzą - zmienią takie i inne zachowania piłkarzy i sytuacje typu spalony itp.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Pereza nie tak łatwo wywalić. W ostatnim czasie pozmieniał trochę regulamin i nowy prezes musiałby wnieść odpowiednią sumkę, być ileś tam socjo i być w jakimś tam wieku.

Pod względem marketingowym gość Real prowadzi perfekcyjnie, ale niestety odbija się to na wynikach sportowych.

Jestem spokojny o rewanż na SB bo strzelenie 2 goli to nie mission impossible dla takiej siły ofensywnej. Zlekceważyli wczoraj rywala, Danilo to najgorsza decyzja Zidane'a, pepe bardzo słaby mecz. Wyszli na boisko z nastawieniem, że oni są Realem to wilki mają się podłożyć. Nie chciało się grać wczoraj to będą za tydzień grać za dwóch albo trzech.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem o tym regulaminie coś tam czytałem.. pod względem marketingowym tak - tu nie można mieć żalu - to ile ten klub zarabia to szał a... ale kadrowo cierpi Real i to nie podlega dyskusji.. Musza w tym klubie nastąpić zmiany kadrowe .... bo na dłuższą metę będzie coraz ciężej ..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ciężko mi to pisać, ale Real kadrowo odżyłby po sprzedaży CR7. Piszę to jako wielki fan Crisa, ale wydaje mi się, że pozostali zawodnicy blokują się przez niego. Takie samo wrażenie odnosiłem odnośnie Suareza i Nemyara. Gdy Messi był kontuzjowany ta dwójka szalała. Wrócił Messi i Neymar trochę przygasł.

Największym błędem Pereza, którego nie da się wybaczyć było zwolnienie Carlo. Real musi kupić lewego obrońcę na zmianę aby Marcelo mógł czasem odpocząć i zrobić troszkę porządek z pomocnikami. Dobrym wzmocnieniem byłby też Ibra grający na zmianę z Benzemą. Real ma szybkie skrzydła i potrzeba tutaj napadziora umiejętnie grającego plecami do bramki, kogoś kto sklei wysoką piłę, przytrzyma i rzuci na skrzydło, ewentualnie sam wjedzie w pole karne. Marzeniem jest Lewandowski, który podobno jest pazerny i Bayern ma problemy z jego zachciankami finansowymi.

Lionel Messi pozywa 109 redakcji. Wśród nich także "Gazetę Wyborczą" - nie przypuszczałem, że kiedyś będę mu kibicował:D
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ciężko mi to pisać, ale Real kadrowo odżyłby po sprzedaży CR7. Piszę to jako wielki fan Crisa, ale wydaje mi się, że pozostali zawodnicy blokują się przez niego. Takie samo wrażenie odnosiłem odnośnie Suareza i Nemyara. Gdy Messi był kontuzjowany ta dwójka szalała. Wrócił Messi i Neymar trochę przygasł.

Największym błędem Pereza, którego nie da się wybaczyć było zwolnienie Carlo. Real musi kupić lewego obrońcę na zmianę aby Marcelo mógł czasem odpocząć i zrobić troszkę porządek z pomocnikami. Dobrym wzmocnieniem byłby też Ibra grający na zmianę z Benzemą. Real ma szybkie skrzydła i potrzeba tutaj napadziora umiejętnie grającego plecami do bramki, kogoś kto sklei wysoką piłę, przytrzyma i rzuci na skrzydło, ewentualnie sam wjedzie w pole karne. Marzeniem jest Lewandowski, który podobno jest pazerny i Bayern ma problemy z jego zachciankami finansowymi.

Lionel Messi pozywa 109 redakcji. Wśród nich także "Gazetę Wyborczą" - nie przypuszczałem, że kiedyś będę mu kibicował:D

Nie politykuj bo ostatnio jak to zrobilem, to admin od razu uciszyl mi usta. Tu na forum takich rzeczy pisac NIE WOLNO ;).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi się wydaje że to nie jest kwestia blokady - jaki ma wpływ CR 7 na Ramosa który gra jak gra a jak nie gra to fauluje ... jaki wpływ ma na Walijczyka który więcej siedzie na ławce z powodu kontuzji niż gra a swoje kosztował.. a już nie wspomnę o Rumcajsie :) Trzeba kilku graczy wymienić i trener musi być z prawdziwego zdarzenia takim jakim był symptomatyczny Włoch który potrafił się z nimi wszystkimi dogadywać.. choć większego wpływu na kadrowe sprawy nie miał .. Dlatego też dobrze by było jakby Prezes się zmienił..

A odnośnie pozwu L. M. to kwestia co te redakcje pisały - jeśli tylko fakt, o których nawet w dzienniku było mówione to nic nie może im zrobić , natomiast jeśli coś powymyślali od siebie, a nie mają dowodów to mają problem... bo gdybać to można ze swoim kolegą będąc na piwie, a nie pisać o kimś tak sławnym jak ON nie mając dowodów..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli Real miałby teraz kogoś zatrudnić to widzę tylko 2 nazwiska.

Mourinho i Simeone. W klubie gdzie jest tyle gwiazd z takim ego trzeba trenera, który weźmie ich za mordę i pokaże im, że gra drużyna, a nie indywidualności. Niestety obaj są nieosiągalni.
 
Do góry