Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja osobiście mam nadzieję, że zrobią coś z tymi złodziejskimi państwami co kombinują żeby przyciągnąć nieuczciwych ludzi i dla mnie osobiście bez względu czy to jest przedsiębiorca, sportowiec , polityk - wszyscy dla mnie są złodziejami i to przez duże ZZZZ... A tacy sportowcy jak gwiazdorzy choćby z Brasy powinni dawać ludziom i przede wszystkim dzieciakom przykład jak mają robić żeby być dobrym piłkarzem i uczciwym człowiekiem.. a nie być oszustem i kręcić non stop z podatkami..

Wystarczy popatrzeć na Benzeme jak Federacja Francuzka podeszła do jego sprawy.. i choć bramkę strzelił ładną w ostatnim meczu to ... w moich oczach stracił.. a pewnie nie tylko w moich patrząc to co kiedyś słyszałem w tv jak Francuzi mają podejście do jego sprawy..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam takie samo podejście jak Ty lolek. Piłkarze są autorytetami dla dzieciaków i powinni dawać przykład na boisku jak i poza nim. Co do kwestii podatków to my płacimy jak za zboże, odkładając pieniądze miesiącami, biorąc kredyty aby sobie kupić coś fajnego, a taki Messi nawet gdyby oddał te 43% i tak mógłby nas kupić. Piłkarzem gość jest niesamowitym, ale poza boiskiem sknera jakich mało.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładne bo można zadać sobie pytanie kto jest autorytetem dla młodych chłopaków Premier ,Prezydent jakiegoś Państwa czy tacy piłkarze jak właśnie L.M i inni.. z wizerunkiem Obamy kupujemy dziecku(jak również sobie) koszulkę czy np z CR 7 ??? A patrząc że część tych piłkarzy to byli ludzie biedni choćby CR 7, a który potrafi uczciwie płacić podatki, potrafi pomagać innym którzy potrzebują pieniędzy i to jak na Maderze jest szanowany to naprawdę polecam pojechać tam to zobaczycie kim jest CR 7 dla Portugalii i dla regionu w którym się wychowywał..
Miałem przyjemność rozmawiać z jego siostrą na Maderze - nigdy byście nie przypuszczali że to może być tak normalna osoba mając tak sławnego brata - jak zwykła kobitka się zachowywała.. może to jest tak że jedni maja to w genach bycie uczciwym i normalnymi, a inni nie...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ronaldo to świetny gość. Dużo ludzi ma go za egoistę i gbura, a to nie jest prawda. Jego zachowania boiskowe tzn. machanie rękoma, jakieś gesty w żadnym wypadku nie są skierowane do jego kolegów z zespołu, to jest jego wysokie ego, ambicja, chęć robienia wszystkiego perfekcyjnie. Dzięki temu znajduję się na takim poziomie cały czas. Patrząc na jego treningi, sylwetkę, proces regeneracji, dietę myślę, że mógłby on błyszczeć w innych dyscyplinach sportowych. Nie jest to czysty talent a wytrenowana maszyna, która mam nadzieję, że szybko się nie zatrzyma.

Ronaldo faktycznie nie kisi kasy na kajmanach, a angażuje się w różne akcje charytatywne o których nawet nie wiemy bo stara się wszystko załatwiać po cichu. Ustawił całą rodzinę, znajomych, pomaga na Maderze.

Moim zdaniem jest najlepszym autorytetem dla młodych piłkarzy. Udowodnił, że nie mając czystego talentu jak Messi da się ciężką pracą być na szczycie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz - dla mnie Ci co mówią że On niby .... to ludzie którzy nie potrafią zrozumieć że dzięki pracy i bycia perfekcjonistą można dojść na szczyt piłki gdzie będą o nim pisać za 50 lat.... a że niektórzy to ludzie którzy niesamowicie zazdroszczą mu kasy to już inna bajka i takich ludzi się nie zmieni.. W dzisiejszym świecie ludzi bogatych się nie lubi ... bez względu w jaki sposób zarobili.
Dla mnie jest to przykład człowieka, który bez zbytniego talentu do piłki potrafił dojść do tego miejsca gdzie jest... a do tego za to że pomaga ludziom, którzy potrzebują pomocy jest w moich oczach Wielki.

Co do jego dalszej kariery to wg mnie powoli ona będzie się kończyć bo niestety kontuzja która kiedyś odniósł daje mu czasem znać - dzięki tym lekarzom których ma i rehabilitantom dalej jego kolano jest w takim stanie że może dalej być na odpowiednim poziomie ale lat się nie oszuka - myślę że to kwestia czasu.. jedno jest pewne to co robi to kocha nad wszystko to widać jest szczególnie kiedy przegrywa ważne mecze.. jak bardzo jemu zależy...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Myślę, że Ronaldo spokojnie pogra do 40stki. Bardziej martwiłbym się o Messiego bo on koksu się najadł za młodu sporu.

Pomyśleć, że matka Ronaldo chciała poddać się aborcji, za chwilę mój tekst podchwyci kościół i będą nim reklamować zakaz:D
 

collider

New member
Bez reklam
Myślę, że Ronaldo spokojnie pogra do 40stki. Bardziej martwiłbym się o Messiego bo on koksu się najadł za młodu sporu.

Pomyśleć, że matka Ronaldo chciała poddać się aborcji, za chwilę mój tekst podchwyci kościół i będą nim reklamować zakaz:D

Moze i pogra, ale raczej juz jako maskotka jakis bogatych szejkow w egzotycznej lidze.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli kolano mu pozwoli to zważając na jego tryb życia/treningu pogra spokojnie i oby w Realu Madryt do końca:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pożyjemy - zobaczymy myślę, że to jest na tyle rozsądny człowiek że nie narazi swojego zdrowia nawet dla piłki.. wszystko rozbija się własnie o kolano bo o kondycje to nawet mając lat 40 będzie szybszy od wielu młodszych piłkarzy jeśli kolano mu na to pozwoli..
 

collider

New member
Bez reklam
Panowie chyba sie pocieszacie bo przechodzicie kryzys wieku sredniego ;). Inaczej tego nie wytlumacze. Pokazcie mi 40 latka oprocz bramkarzy, ktory gra gdzies na bardzo wysokim poziomie w powaznej lidze? W tym wieku to on bedzie zbijal baki lub gral dla zabawy albo jako maskotka. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko Ronaldo to nie jest jakiś piłkarz - idąc tym tokiem rozumowania myślisz że w chwili obecnej Szejk z PSG lub w lidze amerykańskiej nie daliby mu więcej niż ma teraz ??? Przecież z tego co kiedyś było pisane to już dostał propozycję z USA za większe pieniądze niż ma w RM.. nawet apartamentowiec kupił na Manhattanie... co spowodowało większe domysły.. Tak naprawdę to On już dzisiaj przestaje grać i ma za co żyć i to godnie żyć.. nie musi u nikogo za maskotkę robić - uważam że jeśli dojdzie do takiego transferu to nie dla tego żeby być maskotką tylko że jeszcze będzie chciał pograć, a w lidze Hiszpańskiej będzie już za słaby żeby grał w I składzie..
A lata robią swoje ale popatrzmy niejaki Robben jest starszy o 10 lat od Milika zobacz jak szybki jest Nasz zawodnik,, a jak szybki jest Holender ... Milik to przy nim chodzi i to jeszcze na zwolnieniu ...

Choć osobiście myślę że CR 7 nie będzie grał do 40 lat... a na pewno nie w lidze Hiszpańskiej.. tak mi się wydaje.. To jest perfekcjonista w 100% jeśli dojdzie do tego, że nie daje rady grac na takim poziomie jakim on chciałby grać - to zrezygnuje z gry w Europie.. a może odejdzie od gry i zajmie się czymś innym..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mówiąc poważnie myślę, że Ronaldo na swoim poziomie pogra do 36 roku życia. On ma bardzo wysokie ambicje i gdy w końcu poczuje w nogach, że skończyły mu się 5 i 6 bieg to albo da sobie spokój, tak jak pisał lolek - kasy ma zarobione dla 10 pokoleń albo pobawi się jeszcze w USA gdzie w wieku 36 lat na 4 biegu i tak będzie o 2 klasy przed resztą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się troszkę młodszy jest ale to nie zmienia postaci całej rzeczy o której piszemy .. CR 7 na swoim poziomie jak kolano nie nawali wcześniej jeszcze kilka lat pogra.. i oby jak najdłużej ku naszej uciesze...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Co ma Messi?? co znaczy czysty talent bo nie bardzo rozumiem ?? Jakoś w pojedynkę bez gwiazd barcy nie błyszczy, w argentynie czasem coś tam puknie ale jakiś czysty talent ?

Caparzo nie wiem tez o co chodzi w tym talencie ale już kilka razy zarówno w C + o tym mówili specjaliści jak i w necie wyczytałem.. wg mnie chodzi o to że L. M. znacznie mniej chyba musiał poświęcić czasu żeby dojść do tej perfekcji , niż to było w przypadku CR 7 gdzie bywało często że po treningu zostawał na 2-3 godziny i trenował wolne i inne rzeczy ..

Co do L. M. to wiesz z tym błyszczeniem to tak różnie jest - to są ludzie a nie roboty- oglądałem mecz gdzie w jednym meczu strzelił dwie bramki z wolnego - powiem Ci szczerze nie pamiętam żeby komuś coś takiego się przydarzyło ... plus czasami wiadomo jak coś zagra to oczy można przecierać ...
A tak sobie myślę że futbol w dzisiejszych czasach jest już na takim poziomie że sam jeden zawodnik nie wygra meczu i ciężko jest powiedzieć że jeden zawodnik wygrał mecz,,,,
 
Do góry