Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przede wszystkim więzienia powinny być 1000x surowsze. Pajace powinni pracować tam ciężko na miskę zupy od rana do wieczora. To nie jest sanatorium.

Btw
Real w końcu z BBC pokazał siłę rażenia. Sędziowie w LaLiga na poziomie okregówki.
 

eedviking

Banned
Prawo jest dobre, prokuratorów za jaja i natychmiastowa wykonalność, oraz nieuchronność, to słowa kluczowe.
Kilka lat kamieniołomów. ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Nikt nie wspomnial o wczorajszym meczu wiec jako gospodarz tego watku ja to zrobie ;). Polska - Serbia mialbyc tym z serii meczow majacych pokazac sile naszej druzyny, ale i okreslic przydatnosc poszczegolnych pilkarzy. Coz mecz wygladal jak wygladal i powiem szczerze kadra mnie nie zachwycila. Dlugimi momentami grali jak za starych dobrych czasow, czyli padake. Nie blysnal Lewandowski acz jemu sie nie dziwie. Ma mnostwo meczy w nogach i przed nim wiec raczej sie wysiliac zbytnio nie bedzie. I moze to i lepiej bo jakas glupia kontuzja moglaby potwornie zaszkodzic jego wystepom. Milik tez bez wielkiego blysku chociaz w acji w ktorej trafil w slupek pokazal jaki ma instynkt strzelecki i feneomenalnie ulozona lewa noge. Obrona poprawnie. Salamon jak na pierwszy wystep po latach dobrze. Ponownie rozczarowal Pazdan. Pomimo krotkiego pobytu na boisku i tak zrobil dosc powazny blad. Widac brak formy u niego. Fajnie zagral Zielinski. Blaszczykowski potwierdzil, ze kadra to jego zywiol i moim zdaniem on musi jechac na Euro. Bramkarze obaj spisali sie dobrze chociaz Szczesny jednak minimalnie lepszy. Mial dwie piekne parady. Widac, ze chlopak jest znow na fali wznoszacej. Krychowiak bez wyrazu. Podsumowujac nie ma sie z czego cieszyc, duzo pracy przed nimi. Mam nadzieje, ze wykuruje sie Maczynski bo ten chlopak potrafi dobrze zagrac i widac, ze druzyna z nim w skladzie lepiej wypada.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak na szybko. Krychowiak musi złapać formę, Szczęsny moim zdaniem powinien być jedynką nawałki. Obrona standardowo u nas słaba i szybko euro ją zweryfikuje. Lewandowski dużo w nogach już ma w tym sezonie, ale też brakuje mu ogrania z Milikiem czy Błaszczykowskim. Błaszczyk całkiem poprawnie. Grosicki standardowo, jeździec bez głowy, któremu coś tam czasem wychodzi.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie blysnal Lewandowski acz jemu sie nie dziwie. Ma mnostwo meczy w nogach i przed nim wiec raczej sie wysiliac zbytnio nie bedzie...

Litości, przed takimi wpisami... Co to jest koncert życzeń? Jak jakiś sparing z kopaczami z serbii to już ma niegrać?? A co on jest jakiś gość specjalny?? Innego mogli powołać..a jego zachowanie po zejściu pokazuje że to taka klasa światowa jak Dacia w świecie motoryzacji :p
:popcorn:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Litości, przed takimi wpisami... Co to jest koncert życzeń? Jak jakiś sparing z kopaczami z serbii to już ma niegrać?? A co on jest jakiś gość specjalny?? Innego mogli powołać..a jego zachowanie po zejściu pokazuje że to taka klasa światowa jak Dacia w świecie motoryzacji[emoji14]:popcorn:
Caparzo, to nie jest wojna czy wręcz ostatnia bitwa mająca przesadzic o zwycięstwie w wojnie. Tutaj się nie trzeba rzucać z szabelka do ostatniej bitki za boga, honor i ojczyznę. To jest sparing! Ma on zrealizować cele trenera. Rownie dobrze mógł dać Lewemu wytyczne "graj na pól gwizdka, nie łap kontuzji, pocwicz ewentualnie na spokojnie zagrywke X lub Y". To się nazywa ostatnia prosta przed turniejem. Sprawdzian. Test. Naprawdę nie wiesz co to znaczy w sporcie "nie forsowac sie" i "trafić z formą w moment turnieju"? Tu akurat kolega, ktorego skrytykowales wykazał się większą znajomością sportu :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie no jasne ;P Bolec też oglądał MTV i znał się na muzyce od tego ;P
Jak mogę z wami gadać, jak robuś jest święty czy strzeli czy nie strzeli to i tak cacy, on nawet samobója walnie to też nic się nie stanie. Trzeba patrzeć obiektywnie. W każdym meczu reprezentacji grał na pół gwizdka ? Bo nie widać w każdym żeby grał piłkę sobie wypracowaną nie sępioną..
grałem sporo lat w klubie, byli trampkarze, byli juniorzy młodsi, starsi zawsze 1 skład, turnieje szkolne, nawet teraz z pracy. LM, Uefa, MŚ ME naoglądałem się tyle i dużo że już mi się nie chce, plakaty na ścianie z gazety piłka nożńa oklejały mi cały pokój, nie liczyło sie nic innego tylko piłka, piłka piłka a dzisiejsza piłka nie ma nic wspólnego z piłką z paru lat wstecz.
I bez kitu nie rozumiem jak ktoś kogoś krytykuje, że się nie zna... a skąd wiesz ?? Wyraziłem swoją opinię i tyle, mam swoje pojęcie, interesowałem się piłką ale już mi przeszło i co mam ci więcej powiedzieć ?
:popcorn:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Caparzo Kolego, ja nie krytykuje Ciebie tylko Twoje zdanie odnośnie grania na 100% naszego glownego zawodnika kadry w meczu towarzyskim na 2 miesiące przed Euro. Jeśli Twoim zdaniem powinien właśnie w takich warunkach grać na 100% to moim zdaniem się mylisz.

On ma mieć 100% formy na Euro. A kontuzja w meczu towarzyskim to ostatnia rzecz jakiej potrzebuje ta drużyna. Kontuzja zaś może być urazowa lub przeciążeniowa.

Co do klasy światowej... to chyba jednak polemizujesz z całą resztą świata. Musisz poszukać jakiś argumentów.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przyjdzie nam zagrać w grupie i od razu Lewy z Milikiem zostaną wyłączeni z gry. Błaszczyk sam nie pociągnie tej kadry.
 

Rycholl

New member
Błaszczu bez gry w klubie turnieju nie rozegra - wyjdzie mu może jeden mecz lub ma 45 minut i padnie. Prawda jest taka, że przy normalnym układzie taki gracz by nie zagrał nigdzie - w imię zdrowych zasad. Tu dalej decydują układziki w kadrze i trudno jest jak jest. Wolałbym by jednak te same zasady obowiązywała każdego począwszy od Lewego po Błaszcza czy Szukałe.
 

collider

New member
Bez reklam
Chlopaki lekko, latwo i przyjemnie obalili Finlandie :).

14470720088436.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry