Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Barca - Atletico piękna para, Simeone już przygotowuje rzeźników.
To będzie najbrzydszy mecz jaki LM widziała:D

Real trafił mega dobrze, ale z ich wahaniami formy mogą być nerwy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mamy cwiercwinaly:

Vfl Wolfsburg - Real Madryt
Bayern Monachium - Benfica Lizbona

FC Barcelona - Atletico Madryt
Paris Saint-Germain - Manchester City

No to Barca ma szanse odpasc :p

Moje typy:
Real Madryt
Bayern Monachium
Atletico Madryt
Paris Saint Germain

Moje
RM
Barsa
BM
MC - chociaż pewnie wygra PSG
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Mamy cwiercwinaly:

Vfl Wolfsburg - Real Madryt
Bayern Monachium - Benfica Lizbona

FC Barcelona - Atletico Madryt
Paris Saint-Germain - Manchester City

No to Barca ma szanse odpasc :p

:twisted: Nie doczeka się :p Będzie ciężko ( bo to zabójcy ) ale przejdziemy. Mamy profesora w zespole: Sergio Busquets. Bardzo chcę final Barca-Real :D:D
Mi drugie ciekawi: dla czego Real zawsze a to zawsze dostaje ogórków do bicia?;-)
A to im Romę wylosują, a to Schalke04, a to Volsburg??;-)
To chyba Twoja sprawka?:p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piotruś dzisiaj wylatuje do USA na operację, także teraz jego los w rekach lekarzy USA ... dzisiaj pokazywali to przedszkole które wysłało filmik do RM i wszystkie dzieciaki w strojach RM - nawet mamusia Piotrusia wystąpiła w dresie RM - fajnie to wyglądało, a jeszcze fajniejsze jest to, że te dzieci sobie tak wymyśliły z przesłaniem filmu do klubu i poproszą o pomoc dla Małego ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No widzisz jak to jest - mnie też to boli, a tym bardziej że to malutki chłopczyk i niczemu nie winny..
Z drugiej strony jak patrzyłem na te przedszkolaki to wydaje mi się, że naprawdę wierzyły w to co robią dla tego chłopca - pomysł naprawdę świetny.. podobno po dwóch dniach od wysłania filmu RM się odezwał..
Choć bardziej wzruszające było jak pierwszy raz pomagali temu chłopcu z bodajże z Łodzi, który niestety umarł..(ale radość tego chłopca gdy spotkał się z piłkarzami i przede wszystkim z bramkarzem bo to jego ulubieniec był nie do ocenienia) tam widać było po nich jak bardzo to przezywają kiedy chłopiec przyjechał za zaproszenie do Madrytu na ich stadion żeby obejrzeć mecz..
takie kluby czy gwiazdy sportu mogą wiele zrobić dla takich dzieci- kwestia tylko znalezienia troszkę czasu .. i chęci pomocy tak jak to robi CR 7.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Dzis hit polskiej ekstraklasy: Lech - Legia.
W nawiazaniu do europejskich pucharow zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie w LE. Liverpool zmierzy sie z Borussia Dortmund. Jurgen wraca na stare smieci :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Niestety "kocioł" w Poznaniu rządzi się własnymi prawami więc będzie tak zawsze. Jak ktoś nie był to klimatu nie zna, wyrzuciłem 60zl na bilet a Lech pokazał poziom marny, kontuzje itp dają obraz że gdy coś lekko w systemie nie działa to poziom gry spada z niewysokiego na niski.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Klimat klimatem - powinno to być karane i tyle.. jasny przepis w tym kierunku powinien być i po problemie ... np walkower i dziękujemy po meczu... a jak ktoś chce sobie pozadymiać to na jakiś poligon i tam się pobawić w żołnierzy - a boisko to nie poligon wojskowy.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
W Anglii sobie poradzili, w Hiszpanie, Włoszech Niemczech ... ale w pl jak jedna kuna dostanie mandat 500 zł to płacze, szuka adwokata mamusi i kij wie kogo jeszcze, ludzie go bronią a i że policja zła i nie dobra bo przecież go złapali a on dobry chłopak, sądy tak samo.... dostał by 100 tyś kary, zamiast kupić sobie dom czy mieszkanie to będzie spłacał 10 lat swoja głupotę i dupa z którą jest lub chciałby być kopnie go w dupę. Zmądrzał by jeden z drugim ale przecież w PL to takie cięzkie prawo jest .....
 

Rafal7

Banned
W Anglii sobie poradzili, w Hiszpanie, Włoszech Niemczech ... ale w pl jak jedna kuna dostanie mandat 500 zł to płacze, szuka adwokata mamusi i kij wie kogo jeszcze, ludzie go bronią a i że policja zła i nie dobra bo przecież go złapali a on dobry chłopak, sądy tak samo.... dostał by 100 tyś kary, zamiast kupić sobie dom czy mieszkanie to będzie spłacał 10 lat swoja głupotę i dupa z którą jest lub chciałby być kopnie go w dupę. Zmądrzał by jeden z drugim ale przecież w PL to takie cięzkie prawo jest .....
Popieram w stu procentach, ja to bym poprawił jakość monitoringu oraz zwiększył jego liczbę i do paki wsadzał.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W Anglii sobie poradzili, w Hiszpanie, Włoszech Niemczech ... ale w pl jak jedna kuna dostanie mandat 500 zł to płacze, szuka adwokata mamusi i kij wie kogo jeszcze, ludzie go bronią a i że policja zła i nie dobra bo przecież go złapali a on dobry chłopak, sądy tak samo.... dostał by 100 tyś kary, zamiast kupić sobie dom czy mieszkanie to będzie spłacał 10 lat swoja głupotę i dupa z którą jest lub chciałby być kopnie go w dupę. Zmądrzał by jeden z drugim ale przecież w PL to takie cięzkie prawo jest .....

Pozwól, że poprawię Twoją wypowiedź. W POLSCE NIE MA PRAWA, tylko organy wystawiające wyroki na zamówienie za odpowiednią opłatą:D

Karać to tałataństwo dożywotnimi zakazami stadionowymi, jak się nie potrafi zachować to lepiej niech siedzi w domu albo w pubie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Masz rację:D

Dzisiaj Derby Manchesteru, a wieczorem Real-Sevilla:D

Teraz grają katalońscy przestępcy podatkowi z Villareal.
 

collider

New member
Bez reklam
Po co w Pubie, żeby komuś zdemolował, chałupę niech sobie demoluje i własne mienie.

Dla takich co demoluja cudze mienie powinna byc jedna kara, komornik od reki. Powinien od razu wchodzic do typa i zabierac wszystko na poczet szkod. Jak delikwent nic nie ma to albo z wyplaty mu targac albo do robot publicznych na odpracowanie.
 

collider

New member
Bez reklam
Oczywiscie. Krotko i na temat. Zadne tam kary wiezienia zeby sobie lezal i telewizje ogladal. Zabranie majatku dla wandali byloby dotkliwsza kara.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No kar odpowiednich znalazło by się mnóstwo, niestety prawo jest jakie jest i porządku zbyt szybko nie będzie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry