Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisałem o tym jak tylko Prezes go sprzedał - najpierw w RM od Prezesa powinni zacząć jeśli chodzi o wymianę - dobrze by to zrobiło dla klubu.. To jest świetny zawodnik tylko wiadomo jak każdy nie zawsze jest w szczytowej formie ale nawet jak nie jest to poziom reprezentuje odpowiedni ..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Di Maria to zawodnik, który ma wahania formy. Oczywiście oceniam go przez pryzmat gry w Realu, na temat ligi francuskiej się nie wypowiadam bo to liga jednego zespołu:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W TVN 24 mówili ... oprócz tej jednej operacji lekarze już wiedzą, że jeszcze druga będzie czekać Piotrusia operacja... przynajmniej na chwilę obecną.. ale kwota ile dali nie powiedzieli - tak jak pisałem że żadna z takich drużyn nie powie oficjalnie ile dali bo chodzi o fakt, a nie żeby sobie robić popularność przez taki gest... choć powiem Ci szczerze że nawet jeśli, bo media mówią w taki sposób nie jednoznaczny czy dali fizycznie kasę czy też pomogli w inny sposób to dla mnie nie ma znaczenia ...ważne jest że pomimo swoich kłopotów w drużynie chciało się im tą sprawą zając..
Tym bardziej fajny gest bo to już drugi raz dla polskiego dziecka ta drużyna coś robi..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Milik widac jest w bardzo dobrej formie. Oby tylko razem z Lewym ja utrzymali do Euro to beda tam siac postrach.
 

Pabljo

New member
Na Euro byleby wyjść z grupy - to cel minimum na który nas stać na dziś. Niestety nie co problemów z obroną mamy - eksperymenty z Szukałą czy Cionkiem od początku nie miały sensu skoro obaj nie grali. Na dziś są skreśleni i w ich miejsce czas na Lewczuka. Glik, Lewczuk i Pazdan - trójka na dziś, ale w jakiej formie nie wiemy. Lewy będzie pod taką opieką na Euro, że od Milika sporo powinno zależeć :)
 

collider

New member
Bez reklam
Na Euro byleby wyjść z grupy - to cel minimum na który nas stać na dziś. Niestety nie co problemów z obroną mamy - eksperymenty z Szukałą czy Cionkiem od początku nie miały sensu skoro obaj nie grali. Na dziś są skreśleni i w ich miejsce czas na Lewczuka. Glik, Lewczuk i Pazdan - trójka na dziś, ale w jakiej formie nie wiemy. Lewy będzie pod taką opieką na Euro, że od Milika sporo powinno zależeć :)

Pazdan w obecnej formie to sabotaż.
 
Do góry