F7000 - co mi się nie podoba :)

djpablo

New member
Jak macie ustawione funkcje Mothion Plus?
Ja mam na standard i niestety na meczach pilki noznej co jakis czas jest widoczne przycinja obrazu.myslelem tej klasy tv bedze sobie radzil z szybkimi akcjami...wychodzi na to ze najlepiej wylaczyc ta funkcje....jak to u Was wyglada?
 

SDman

Banned
Jak macie ustawione funkcje Mothion Plus?
Ja mam na standard i niestety na meczach pilki noznej co jakis czas jest widoczne przycinja obrazu.myslelem tej klasy tv bedze sobie radzil z szybkimi akcjami...wychodzi na to ze najlepiej wylaczyc ta funkcje....jak to u Was wyglada?

Witam,
a jak na wyłączonym MP będziesz oglądał poziome, pionowe przesuwanie kamery ?
Zobacz: pobieranie

Pozdr
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam zobacz na ustawieniach użytkownika
8/4 lub 7/5 musisz sam kombinować(zmieniać) aż trafisz pod siebie.
 

Pabloos

New member
Jestem posiadaczem modelu F7000 55" i jak na razie jestem zadowolony,telewizor wygląda świetnie,nie mam bandingu,ciemniejszych rogów jak i cloudingu,funkcje smart działają płynnie, filmy ze smartfona w fullhd przesyłane są błyskawicznie.Ale mam jedno pytanie ktora funkcja w ustawieniach jest odpowiedzialna za lokalne wygaszanie?(tylko ta ktora odpowiada za ciemne pasy na dole i u góry podczas oglądania filmów?)
Ja ustawienia motion do Telewizji mam 10\5 a do filmów 10\0
 

wojtaszek_

New member
Jak w porównaniu do F7000/8000 wypada Panas DT60 bądź inne z podwójnymi tunerami (WT)? DT jest trochę tańśzy i teraz dają tablet do niego więc cena 42' oscyluje w granicach 3k. Z kolei w ME dają tablet do 2 cale mniejszego F7.
Im dłużej czytam temat o F65/66/67 mam coraz większe wątpliwości co do obrazu Samsungów.
Chyba, że jest jakaś jeszcze inna alternatywa? Wiem, plazmy, nie wykluczam ale to rozmowa trochę na inną rozmowę.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jak w porównaniu do F7000/8000 wypada Panas DT60 bądź inne z podwójnymi tunerami (WT)? DT jest trochę tańśzy

Im dłużej czytam temat o F65/66/67 mam coraz większe wątpliwości co do obrazu Samsungów.
.

Jeśli teraz bym kupował to byłby to Panas DT60;-)
Zastanów się dobrze ,wybór jest prosty ,bo potem może być ból głowy:idea:

Najlepiej idż do sklepu i Sam sobie porównaj te dwa -TV:!:
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Sugeruje zalozyc nowy temat i tam pytac co jest lepsze...

A idacc tym tropem to nawet mozna polecic W655 bo jest jeszcze tanszy

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Pabloos

New member
Znalazłem pierwszy minus f7000 ale nie mam pojęcia co to jest,jak się nazywa i jak to ugryźć! Jak juz wczesnej pisalem Tv nie ma Cloudingu,Bandingu i ciemniejszych czy jaśniejszych rogów,ale zauważyłem jaśniejsza cienka linie w wzdłuż dolnej krawędzi ekranu,wydaje mi się że czasem jest trochę wyżej a czasem niżej(trochę to wygląda jak taki duszek,trochę jaśniejszy od reszty obrazu widoczny tylko w niektórych sytuacjach np kolor szary).Może orientuje się ktoś jak to zjawisko się nazywa?Czy się pogorszył,czy można to usunąć albo raczej reklamować?
 

SDman

Banned
zauważyłem jaśniejsza cienka linie w wzdłuż dolnej krawędzi ekranu,wydaje mi się że czasem jest trochę wyżej a czasem niżej(trochę to wygląda jak taki duszek,trochę jaśniejszy od reszty obrazu widoczny tylko w niektórych sytuacjach np kolor szary)

Witam,
moim zdaniem jest to jakiś błąd montażowy. Pisałem o Philipsach 8008 poszarpane krawędzie
(jakby było widać diody) w TV klasy premium ? Kilka szt. ta sama przypadłość.
F8000, F7000 sprawdzałem kilka szt w różnych sklepach w stosunku do Philipsa ideał !

Pozdr.
 

Pabloos

New member
Dzisiaj maialem chwilke I patrząc na TV z bliska tak jak w sklepie nic nie widzę,zresztą moja zona nawet z gdy siedzi na sofie to nic nie widzi!
Szperalem trochę w Google i znalazłem kilka podobnych przypadków na zagranicznych forach(tam niby problem powodowało źle uziemienie instalacji elektrycznej w domu albo kłopoty z dekoderem.Ja juz zamówiłem nowy przewód sieciowy do TV z trzema bolcami(wersja angielska)bo TV który posiadam to F7090 z Niemiec i przewód sieciowy ma tylko dwa bolce a dodatkowo jest bardzo krótki.W środę albo czwartek będę miał więcej czasu to się pobawie przewodami itd. i zobaczymy czy cos się zmieni.
 
Ostatnia edycja:

tedi111

New member
Mam pytanie odnośnie modelu 55f7000 czy nie zacina się obraz na szybkich scenach na ułamek sekundy i czy obraz jest płynny bez efektu teatru słyszałem że takie problemy się zdarzają w tym modelu.Byłem zdecydowany na sony w905 ale jak go po testowałem w sklepie i zobaczyłem te nie poprawne kolory tą różową biel to ręce mi opadły za tą kase
 

Orszu

New member
HELP! Problem z jasnoscia!

witam! BLAGAM WAS O POMOC bo mam ochote wywalic moj nowy, 2 dniowy tv samsung f7000 przez okno. Mam jeden straszliwie irytujacy problem. Np grajac na ps3 jasnosc ekranu zmienia mi sie sama gdy tylko wchodze do jakiegos ciemnego pomieszczenia, tunelu, jaskini. gdy wychodze na powietrze gdzie jest jasno ekran tv sie rozjasnia… nie widze w zachowaniu tego tv zadnego sensu bo wchodzac do ciemnych pomieszczen automatyczne sciemnianie tylko mi przeszkadza i nic nie widac… tak samo mam przy np ogladaniu tv. gdy akcja dzieje sie w ciemniejszych miejsach ekran sie sam sciemnia. Nie potrafie lepiej tego wyjasnic. najbardziej to przeszkadza gry gram na ps3. wchodze do jaskini i nic nie widze bo moj SMART TV mnie wkurza "madrze" sciemniajac mi obraz… bylem w sklepie gdzie go kupilem, dzwonilem na infolinie samsunga i nikt nie wie co sie dzieje… pokazywalem panu w sklepie na sklepowym modelu i sam byl zdziwiony i nie wiedzial czemu tak sie dzieje… :cry:
 
Do góry