F7000 - co mi się nie podoba :)

tdx

New member
Bez reklam
Sa to ustawienia po kalibracji F7000 ale nie moje tylko z portalu fullhd.gr ale to dobra podstawa

Wysłane z mojego GT-I9100
 

pema

New member
Cześć,
Moje pytanie dotyczy okularów 3D - TV 55" F7000, czy to jest normalne że widzę migotanie w "szkłach" podczas oglądania 3D na TV - może trzeba się do tego przyzwyczaić a może to kwesta ustawień - proszę o info.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz się do tego przyzwyczaić - to technologia aktyna 3D.
Przy telewizorach z pasywną technologią tego nie ma.
 

pema

New member
HM - to się muszę przyzwyczaić.
powiedz mi proszę co mam zainstalować/zrobić aby na tablecie obierać sygnał z TV - Samsung Smart View wyświetlany w trybie Clone - tak jest napisane w opisie - czy do działa i jak ??
 

tdx

New member
Bez reklam
Odpalasz smart view na tablecie odnajdujesz swoj tv laczysz sie z nim i juz.

Co do migotania to zalatw sobie inne zrodlo swiatla.
Na pasywnych tego nie ma ale tez nie ma fullhd 3D :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

pema

New member
mam zainstalowaną aplikacje na tablecie Smart TV ale ona służy tylko do sterowanie telewizorem - czy w niej też mogę włączyć oglądanie tv na tablecie ??
 

tdx

New member
Bez reklam
Tych apek jest kilka jak masz samsung smart view to obraz odpala sie z automatu po polaczeniu z tv

Wysłane z mojego GT-I9100
 

pema

New member
aplikacja rozpoznaje urządzenia i jeżeli są inne niż Samsung nie pozwala na instalację - hm- może ktoś zna coś innego - z góry dziękuję - pozdrawiam.
 

zgws

New member
Mam pytanie związane z obsługą wielu urządzeń z jednego pilota.

Otóż mój zestaw składa się z:
1. telewizora Samsung F7000
2. dekodera NC+
3. konsoli PS3
4. zestawu kina domowego z ampl. Denon AVR1713

Centralną jednostką jest amplituner. Do niego podłączone są wszystkie sprzęty. Chciałbym sterować wszystkim (no, moża poza konsolą) za pomocą jednego pilota, najlepiej tego designerskiego, dołączonego do Samsunga. Póki co, sterowanie odbywa się trzema pilotami (TV, NC+, Denon). Próbowałem to w jakiś zgrabny sposób rozwiązać, ale za cholerę mi to nie wychodzi.

Czy któryś z forumowiczów eksperymentował z takimi ustawieniami? Zastanawiam się także, czy nie łatwiej byłoby podłączyć dekoder pod TV i po prostu przepuszczać dźwięk z niego do amplitunera kanałem zwrotnym, aczkolwiek wydaje mi się to troszkę "obejściem" problemu, a nie jego rozwiązaniem. Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.
 

tdx

New member
Bez reklam
Samsung ps3 denon tutaj przez hdmi możesz normalnie sterować dzięki anynet
dekoder nc+ to musiosz podłączyć ir blastera i zaprogramować pilota unowersalnego
 

zgws

New member
Tak właśnie myślałem... Dzięki za odpowiedź! PS. Podziwiam Twoją wiedzę w temacie sprzętu. Tyle pomocnych i wartościowych postów. Wow!
 

pultek

New member
panowie naprowadzcie mnie na te opcje

RGB: [10IRE: 1/0/0, 20IRE: 3/0/0, 30 IRE: -2/0/-2, 40IRE: -1/0/-2, 50IRE: 0/0/-2 , 60IRE: 0/0/0. 70IRE: 0/0/0, 80IRE: 0/0-3, 90IRE: 0/0/-6, 100IRE: 0/0/-10].
Balans bieli / Wzmocnienie: RGB [RED: 100/0/0, GREEN: 15/100/0, BLUE: 0/5/50, YELLOW: 100/100/0, CYJAN: 0/51/47, MAGENTA: 45 / 045]
 
Do góry