Era okularów nadejdzie szybciej niż wam się to wydaje. (Czy filmy 3D zdobędą rynek?)

Rafal W

New member
mi sie jakoś nie podobają te okulary sam fakt ich noszenia ;) niech wymyślą coś żeby ich nie było a wiem że nie które marki już są gotowe to pokazania takich produktów
 

rodrigos

New member
w tej chwili to juz szara codzienność 3d wskakuje nam do domowych pieleszy i czy chcemy czy nie ,to będzie
kupno rozsądnego tv? bez funkcji 3d juz takie giną jak bizony na prerii
a kwestia czy będzie używana czy nie to czas pokaże i zaparcie producentów w jej promowaniu, czytaj: dawanie grati okularów
 

Dzastina

New member
Bardzo wiele osób ma problem z tym, że głowa boli od 3D. Osobiście uważam, że są całkiem ok, ale na dłuższą metę stają się uciążliwe :<
 

albercik7

New member
Czy w telewizorach 3D wszystko trzeba oglądać w tej technologii? Nie chce wszystkiego oglądać w okularach np. wiadomości. Dajcie znać bo planuję zakup takiego telewizora.
 
Ostatnia edycja:

Magaq261

New member
No właśnie, powinni pomyśleć o zlikwidowaniu okularów. Będzie to wygodniejsze dla takich ludzi jak ja - którzy noszą okulary korekcyjne na co dzień.
 

kasztan125

New member
Jak do tej pory technologia 3D zupełnie do mnie nie trafia. Może za pare lat się na tyle rozwinie ... Jak narazie to często efekt 3D tylko przeszkadza w odbiorze filmu, a sam efekt bardzo sztuczny w przeciwieństwie do efektu który jest pokazywany przy reklamowaniu tej technologii
 

PanienkaKa

New member
Hej. to chyba wątek najbliższy temu, o czym chce napisać - jeśli jednak nie - możecie mnie skierować gdzie indziej :)
Chce iść do kina na Jurassic Park 3D, jednak jak byłam na Avatarze w 3D to strasznie bolały mnie oczy. Po rozmowach ze znajomymi jedni tak mieli, inni nie. Czy to zależy od okularów?
 

moles

New member
@up
Wydaje mi się że jest to kwestia indywidualna moja kobieta ma problemy z błednikiem i nie może oglądać 3d...oglądać filmów typu paranormal activity też nie...

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

PanienkaKa

New member
A czym objawiają się jeszcze problemy z błędnikiem? Bo jeśli chodzi o mnie to Paranormal Activity oglądało mi się dobrze..
 

moles

New member
W tym temacie "wujek google" będzie bardziej pomocny:) ale chodzi o zaburzenia równowagi. Niekoniecznie musi to być błędnik nasz mózg może płatać figle. Przyczyny mogą być różne.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

PanienkaKa

New member
Hmm.. wielkie dzięki za odpowiedź i sugestie, będę musiała się w to zagłębić i poczytać trochę ;)
Ale może ktoś jeszcze ma pomysł od czego to zależy? Może rzeczywiście od okularów? Ktoś jeszcze mi zasugerował, że od kina, czy to możliwe??
 
Do góry