El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

pkomp

New member
Następne oszustwo w firmie el-sat :/ !! Kupiłem od nich na allegro TV Samsung 40C650 jeden z wyższych modeli i przestał mi odbierać ,wiec wezwałem serwis który stwierdził ze jest to kompletnie inny.. TV40C550 o wiele niższy model za który ja zapłaciłem kupę kasy! na TV podrobili tabliczkę znamionową i numery seryjne. Serwisanci podłączyli laptopem do telewizora i stwierdzili ze to nie ten model. Serwis nie uznał mi gwarancji i jeszcze posądził mnie o oszustwo !!co mam teraz zrobić? nie dość ze zapłaciłem o wiele więcej za nie ten tv to nie mam teraz gwarancji . A teraz już wiem czemu mieli takie niskie ceny. Sprawcie lepiej swoje telewizory pewnie tak jak u mnie okaże się ze to inny model i żaden serwis nie uzna Waszej gwarancji. !! Przestrzegam przed tymi oszustami !!

a ty biedaku nie zauważyłes że nie masz 100Hz w żadnych ustawieniach....równie dobrze ty mogłeś przygrać cwaniaka więc nie zwalaj na firmę
i oczywiście nie zauważyłeś że to dwa różne tv nawet z wyglądu
żałosne
 

nowalija

New member
Czy tam i czytam te posty a chciałęm o zgrozo coś u nich kupić. Choć rozmawiałem z moją kolerzanka z giżycka która kupowała u nich na miejscu i mówiła ze wszystko ok ceny super itp.
 

dana6358

New member
Telewizor kupiłam rok temu, z dostawą nie było problemu. Jednak teraz sprzęt zaczyna szwankować. Nie mogę reklamować, gdyż na gwarancji nie ma pieczątki sklepu, sama faktura nie wystarczy. Znalazłam pieczątkę ze sklepu w stambule, z czego wynika, że telewizor został zakupiony w Turcji, a mnie odsprzedany.Nie mogę się do faceta dodzwonić, a bez jego pieczątki na karcie gwarancyjnej nie przyjmą sprzętu do naprawy gwarancyjnej.
 

dana6358

New member
Ja tez kupiłam w listopadzie plazme.Teraz okazuje się, że nie ma pieczątki sklepu na karcie gwarancyjnej, znalazłam w wersji tureckiej. Takiej pieczątki serwis nie uwzględni, z firmą sprzedającą nie mogę znaleźć kontaktu.Telefon komórkowy należy do kogoś innego, a stacjonarny nie odbiera.
 
Do góry