El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

Marcinelli

New member
Zawiadomienie z policji

Na policji byłem pod koniec sierpnia, w zeszłym tygodniu w piątek dotarło do mnie zawiadomienie że akta sprawy zostały przekazane do Giżycka i zostało to dołączone do toczącego się postępowania. Policjanci z Giżycka podali numer RDS i DS toczącej się sprawy.
Wypełniłem na Allegro wniosek o zwrot pieniędzy z POK i zobaczymy co dalej...
 

Iza2010

New member
Ja złożyłam doniesienie na policję 23.08 a 26.08 otrzymałam zawiadomienie o wszczęciu postępowania.Pieniądze już dawno mi allegro zwróciło. Jeśli mogłabym komuś pomóc,proszę pisac.
 

voldi

New member
Ja złożyłam doniesienie na policję 23.08 a 26.08 otrzymałam zawiadomienie o wszczęciu postępowania.Pieniądze już dawno mi allegro zwróciło. Jeśli mogłabym komuś pomóc,proszę pisac.


Mnie policja tak samo poinformowala o dolaczeniu moich akt sprawy do sprawy w gizycku, jednakze allegro jako zalacznik w wysylanych dokumentach chce "kserokopii postanowienia o wszczęciu dochodzenia lub śledztwa(wymagany)" i ten dokument powinien mi dostarczyc policjant prowadzacy u mnie tę sprawę czy musze sie bezposrednio z glowna osoba prowadzaca sprawe skontaktowac?
 

Marcinelli

New member
Mnie policja tak samo poinformowala o dolaczeniu moich akt sprawy do sprawy w gizycku, jednakze allegro jako zalacznik w wysylanych dokumentach chce "kserokopii postanowienia o wszczęciu dochodzenia lub śledztwa(wymagany)" i ten dokument powinien mi dostarczyc policjant prowadzacy u mnie tę sprawę czy musze sie bezposrednio z glowna osoba prowadzaca sprawe skontaktowac?
Moim zdaniem to właśnie zawiadomienie o dołączeniu do już prowadzonej sprawy (śledztwo zostało wszczęte i obejmuje wielu poszkodowanych) - tam jest przecież numer RDS/DS i to powinno wystarczyć. Chyba że się mylę?
 

Iza2010

New member
Ja dostałam zawiadomienie z komendy do której składałam doniesienie,później dostałam zawiadomienie z prokuratury że przekazuje sprawę do Giżycka.
 

adampik

New member
Po wysłaniu kompletu dokumentów do allegro otrzymałem właśnie odpowiedź że wszystko jest ok , potwierdziłem numer konta i w ciągu 7 dni mam otrzymać zwrot pieniędzy .
 

scoripon

New member
Po wysłaniu kompletu dokumentów do allegro otrzymałem właśnie odpowiedź że wszystko jest ok , potwierdziłem numer konta i w ciągu 7 dni mam otrzymać zwrot pieniędzy .

Witam

Mam pytanie, ponieważ dostałem info od POK, żeby im przesłać komplet dokumentów. Za telewizor zapłaciłem przelewem internetowym. Czy wystarczy jak wydrukuje operację bankową z zapłatą i im to prześlę??, czy trzeba w to mieszać notariusza??
 

Stork

New member
Dzisiaj odzyskałem pieniądze z POK z Allegro :) Nie robili żadnych problemów. Najdłużej trwało oczekiwania na zaświadczenie z policji - ok.1,5 miesiąca , a z allegro to już 2-3 tygodnie włączając przesyłanie dokumentów pocztą. Ciekawe czy sąd wyśle do poszkodowanych informację co postanowił w ich sprawie.
 

Banan1970

New member
Ja również otrzymałem zwrot pieniędzy. Teraz pozostaje powiadomić policję w Giżycku o przelewie z POK. Rozmawiałem z policją i trzeba to zrobić (pismo + wydruk przelewu na nasze konto).
Pozdrawiam
 

maxiox

New member
Następne oszustwo w firmie el-sat :/ !! Kupiłem od nich na allegro TV Samsung 40C650 jeden z wyższych modeli i przestał mi odbierać ,wiec wezwałem serwis który stwierdził ze jest to kompletnie inny.. TV40C550 o wiele niższy model za który ja zapłaciłem kupę kasy! na TV podrobili tabliczkę znamionową i numery seryjne. Serwisanci podłączyli laptopem do telewizora i stwierdzili ze to nie ten model. Serwis nie uznał mi gwarancji i jeszcze posądził mnie o oszustwo !!co mam teraz zrobić? nie dość ze zapłaciłem o wiele więcej za nie ten tv to nie mam teraz gwarancji . A teraz już wiem czemu mieli takie niskie ceny. Sprawcie lepiej swoje telewizory pewnie tak jak u mnie okaże się ze to inny model i żaden serwis nie uzna Waszej gwarancji. !! Przestrzegam przed tymi oszustami !!
 
Do góry