El-Sat Giżycko vel Plusagd Giżycko

tom

New member
Kupowałem w tej hurtowni pod koniec sierpnia tv lcd z odbiorem osobistym. Bardzo dobry kontakt i obsługa. Kupiłem na Allegro i tego samego dnia odebrałem. Osobiście polecam.
 

r4f

New member
czyli jest to sprawdzona hurtownia ?? bo niby ma same plusy ale skad takie ceny unich ?? i to np jednego przedmiotu 5 roznych cen ;/ lekko to dziwne no ale ok ...
 

Mumin6666

New member
tom napisał:
Kupowałem w tej hurtowni pod koniec sierpnia tv lcd z odbiorem osobistym. Bardzo dobry kontakt i obsługa. Kupiłem na Allegro i tego samego dnia odebrałem. Osobiście polecam.

Skoro odbierales osobiscie-czy musiales doplacic???
Ja zadzwonilem do goscia,uzyskalem informacje ze jak chce podjechac do Gizycka i odebrac osobiscie to musze doplacic [!].
To mi sie wydalo tak idiotyczne,ze zrezygnowalem.
Ale niebawem bede w Gizycku w zupelnie innej sprawie i zamierzam wpasc do tej hurtowni i zobaczyc jak to wyglada.
Nigdy jeszcze nie spotkalem sie z tym ze sprzedawca zada doplaty za to ze ktos poswieca czas i pieniadze zeby do niego dojechac i mu zaplacic...
 

anjin

New member
dziwna hurtownia ??

podłacze sie pod ten watek bo interesuje mnie ewentualny zakup w tej hurtowni ale .....
- jest trzech wystawców - miejscowość Giżycko
EL-Sat nastepny elsatRTV oraz ELsat Plus
U wszystkich podobnie tj. rózne ceny na ten sam model TV
U wszystkich brak kontaktu tel - zapełniona poczta głosowa :)
- dopłata do osobistego odbioru ( jedyne logiczne - albo nie wytłumaczenie to zniechecenie odbiorców do przyjazdu)
jednak komentarze na allegro w sumie dobre...
Sam nie wiem co o tym myslec ....?
co bedzie w razie problemu z TV ?
 

alimar

New member
Zakup w El-sat

We wrześniu nabyłem u nich LE46B651, wszystko odbyło sie bez problemów.
Telefonów nie odbierają, kotakt mailowy bardzo sprawny. na pytanie kiedy dostanę zamówiony towar odp. brzmiała "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Czas realizacji zamównienia wynosi[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]3-10 dni roboczych (nie wliczając czasu dostawy kurierskiej)". [/FONT]Telewizor dostałem w 24 godziny[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
 

damiantomek2

New member
El-sat Giżycko jak z gwarancją?

Witam
Robie przymiarkę do zakupu w tej hurtowni i mam pytanko do kolegów,
którzy tam kupowali:
Jak z gwarancją?
Czy jest dostarczana z TV i czy honorowana w serwisach?
Różne bowiem ludzie na forum mieli doświadczenia z zakupami przez net
więc stąd me pytanko.
Ceny mają ciekawe i opienie na Allegro dobre ale... bywa różnie.
Wielkie dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
 

billyb

New member
Witam. Przymierzam się do zakupu PANASONIC TX-P46S10E za cene 3000 zl . Jest to najnizsza jak znalzlem w necie . Pisza ze sprzet jest objęty polską gwarancją. Czy ostatnimi czasy cos sie zmienilo w kwestii tego sklepu . Wiem , że nie można odbierac u nich osobiscie i sprzedaja tylko na allegor .
 

pc1

New member
dopłata do odbioru osobistego

Dopłata do odbioru osobistego... żenada. Wystawia się sprzęt za cenę za którą nie można praktycznie kupić. Najtaniej na necie znalazłem ten model za 3497zł. I to nie na gwarancji PAnasonic Polska. 500 zł taniej nierealne :)
 

jarenty

New member
To ładnie. Zamówiłem u nich Panasonica telewizor i już czekam tydzień. Do 10 roboczych jeszcze brakuje (takie były zalożenia), ale zaczynam się bać, co będzie:(
 

SonalSE

New member
Też mnie dzisiaj zaniepokoiło to - bo kupili ode mnie Panasonic TX-P50G10E. I teraz nie wiem czego bardziej się spodziewać - pieniędzy (wysyłka za pobraniem) czy zwrotu do mnie przesyłki - wtedy jestem w plecy koszt wysyłki.
Dodam, że wystawiłem ten TV jako używany (co prawda tylko kilka dni) taniej o jedyne kilkadziesiąt złotych niż kosztuje nowy. I bardzo mnie zdziwiła, czemu ta hurtownia chciałaten TV ode mnie kupić: jak na pewno mają dojście do tanszych. No chyba, że zależało im na 5 latniej gwarancji, którą Panasonic Polska dawała tylko do końca stycznia - i mieli na niego już kupca.
W każdym razie od wysyłki minął równy tydzień i ja dalej czekam, z coraz większym niepokojem jak dzisiaj odkryłem, że mają zawieszone konto na allegro.pl

EDIT: Jarenty - jaki model? Tylko nie mów, że P50G10E - ale byłyby jaja jakbys dostał mój plus ich marża hehe
 
Ostatnia edycja:

jarenty

New member
Nie:) ja zamawiałem 42s10e.
Kontaktowałem się ze sprzedawcą i podobno towar w piątek wysłali. Poczekamy zobaczymy.
Konto ma być zawieszone przez tydzień. Ale widzę, że nawet dzisiaj dostał pozytywa:)
Może będzie dobrze z naszymi transakcjami.
 

gothblack

New member
konto może im zawiesili bo nie wnieśli opłat.....cholera wie...też się zastanawiałem nad zakupami u nich,ale ich ceny sa z jednej strony zachęcająca,a z drugiej zastanawiające...i po jakie licho wystawiaja po kilka razy ten sam przedmiot w różnych cenach?? dajcie znać jak sie to wszystko skończyło..
 

SonalSE

New member
Ja zadzwoniłem do firmy kurierskiej, którą wysyłałem do nich swój telewizor. Wysłałem go 8 lutego - firma El-Sat odebrała go 9 lutego. Ufff... Czyli niepotrzebny stres miałem.
Teraz tylko muszę poczekać, aż firma kurierska przeleje mi pobrane pieniądze, na co niestety mają aż 21 dni. Ale wiedząc, że przesyłkę odebrali - mogę już sobie kupować inny TV - już nie plazmę.
Więc konto może zawieszone - ale nadal "działają".
Dodam, że mój poprzedni TV kupiłem właśnie od nich - chyba od nich - bo na allegro są 3 konta El-Sat na tym samym adresie. Ja kupiłem od tego innego allegrowicza - El-Sat - i wszystko było jaknajbardziej w porządku. Jeżeli będą mieli dobre ceny - to znów bym u nich kupił.
 

mhn

New member
Witam,
Kupiłem u nich TV LG 42SL9000 na Allegro 26.02 .2010 i nie mam z nimi żadnego kontaktu / tel.i maile brak odpowiedzi/ Sklep w Giżycku mówi mi że nie mam ze sprzedażą na Allegro nic wspólnego. Zaczynam się martwić ... czy ktoś ostatnio otrzymał od nich sprzęt rtv ?
 

gothblack

New member
Oni mają na allegro kilka kont...ja dzwoniłem do nich 2 dni temu i nawet odebrali tel. ,ale dość enigmatyczna odpowiedź na temat czasu realizacji zamówienia mimo atrakcyjnej ceny odrzuciła mnie....
 

simarik

New member
Panowie macie jakieś nowe informacja na temat tego sprzedawcy na allegro - z tego co widzę to jeśli chodzi o cenę to zostawia on innych w tyle. No a jak w tym wszystkim z jakością transakcji?
 
Do góry