Ekrany Optoma

Bambolo82

Banned
Już dwa tygodnie temu pisałem że to ostatni dzwonek żeby zdążyć ze wszystkim na EURO. Zwłaszcza jak ktoś nie chce przepłacić. Na rolety czekałem 2 tygodnie, na ekran tydzień. Przedtem oczywiście wiele dni poszukiwałem najbardziej optymalnego dla mnie wyboru. To trwa. Kolega zbyt późno się porwał na ten projekt.
 

BoDeX

New member
Problem z głowy !

Jest , dotarł - Kolega w skowronkach. Veracomp ma + , 1 dzień i jest.

Ekran jest niesamowity - za takie pieniądze nic tylko brać .
Idealnie wpasował się w pokój , zajmuje idealnie miejsce pomiędzy
sufitem a krawędzią mebli - oś ekranu na wysokości wzorku .
Nie rzuca się w oczy - praktycznie zlewa się z sufitem
Mechanizm działa fajnie , mocowanie na dwie śruby( w zestawie) ,
ramki bez zastrzeżeń , śmierdzi jak wszystkie :)
Wieczorem projekcja - jak dotrę to opiszę wrażenia .


Pzdr.
 

Bambolo82

Banned
No fajnie! Gratuluje.

I zapłaciłeś poniżej 300 zł? Super sprawa!

Napisz więcej o instalacji i daj jakieś zdjęcia materiału i mechanizmu i projekcji.

Pozdro.
 

BoDeX

New member
Bambolo82 napisał:
No fajnie! Gratuluje.

I zapłaciłeś poniżej 300 zł? Super sprawa!

Napisz więcej o instalacji i daj jakieś zdjęcia materiału i mechanizmu i projekcji.

Pozdro.

Dziękuję w imieniu Kolegi.
Zapłacił 280 pln.
Instalacja prosta - dwa kołki i po sprawie.
Zdjęcia materiału są na pierwszej stronie.
Machanizmu nie ma jak sfotografować.
Projekcja wzorcowa , bardzo , bardzo fajnie ... :) ( foty tego nie oddadzą ) , ale z tego co czytam, to przecież masz taki ekran ...

Pzdr.
 

darok

New member
jaką ekran ma dlugość po całkowitym maksymalnym rozwinięciu,możesz zmieżyć,i czy ekran może zawisnąć przed oknem np ala roleta czy zatrzyma światło z góry dziękuje
 

jam2

New member
ja mam właśnie tak powieszony przed oknem - po zaciągnięciu w pokoju robi się znacznie ciemniej - do warunków nocnych daleko ale da się już coś tam obejżeć :)
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
BoDeX napisał:
........dotarł - Kolega w skowronkach. Veracomp ma + , 1 dzień i jest.
......quote]

Kolega kupował bezpośrednio w Veracomp? Na swojej stronie piszą iż nie obsługują użytkowników domowych (odsyłają do przedstawicieli handlowych); a cena za ten ekran to 219 pln, sugerowana detaliczna.
 

darok

New member
jam2 napisał:
ja mam właśnie tak powieszony przed oknem - po zaciągnięciu w pokoju robi się znacznie ciemniej - do warunków nocnych daleko ale da się już coś tam obejżeć :)
Jeśli możesz napisz jaki masz konkretny model ekranu optoma bo zamierzam kupić i najważniejsze dla mnie jaką ma maksymalną długość , i czarny górny border z góry dziekuje:)
 

BoDeX

New member
OPTOMA 9092

Ekran po rozwinięciu na max. ma 170 cm. + kaseta 10 , czyli od sufitu
180 cm do dolnej belki . Szerokość kasety to 222 cm. ( Bez kółek do podwieszania ) .Górny czarny pas to 50 cm.


Pzdr.
 

darok

New member
BoDeX napisał:
OPTOMA 9092

Ekran po rozwinięciu na max. ma 170 cm. + kaseta 10 , czyli od sufitu
180 cm do dolnej belki . Szerokość kasety to 222 cm. ( Bez kółek do podwieszania ) .Górny czarny pas to 50 cm.



Pzdr.
Dzieki wielkie takie wymiary mi idealnie pasują za 2 tygodnie go zamawiam bo za taką cene do benQ to idealny ekran
 

Bambolo82

Banned
Yeah! Dzięki! No wreszcie ktoś się odważył i wyszedł na przeciw zainteresowaniom ludzi, którzy chcą wybrać ekran.

Ciekawe kiedy zrobią to osoby, które umoczyły w ekran 1000, 2000, a nawet 3000 zł za "markę"???

Dla porównania dodam jeszcze raz zdjęcia mojego ekranu pół ramowego Wersal za 540 zł : http://picasaweb.google.pl/proevo82/EkranWERSALMW210PIBenqW500ZdjeciaDziennne

http://picasaweb.google.pl/proevo82/ObrazBenqW500NaEkranieWersal

http://picasaweb.google.pl/proevo82/ProjekcjaNaCianieVsProjekcjaNaSpecjalistycznymEkranieWersal
 

jam2

New member
Jedyna chyba wada tego ekranu to lekkie pofałdowania - mnie one zupełnie nie przeszkadzają przy oglądaniu. Natomiast jeśli komuś by przeszkadzały to można dodatkowo obciążyć - jak ktoś już wcześniej pisał np. drutem.

Mechanizm zwijania niezawodny :)
 

Bambolo82

Banned
Tak, można dodatkowo obciążyć i naciągnąć materiał. Wystarczy zdjąć zaślepki z dolnej listy i wsadzić do środka długi 3 kg pręt stalowy. Zaślepki można ponownie nasunąć na listwę.
 

tomek67

New member
Bambolo82 napisał:
Yeah! Dzięki! No wreszcie ktoś się odważył i wyszedł na przeciw zainteresowaniom ludzi, którzy chcą wybrać ekran.

Ciekawe kiedy zrobią to osoby, które umoczyły w ekran 1000, 2000, a nawet 3000 zł za "markę"???
Wcale nie żałuję wydanych 1300 zł na Projectę HC.
Ta Optoma wygląda na dobrą, korzystną ofertę,
ale ja już wolę ekrany szare.
W dodatku odpukać ta moja Projecta się nie marszczy.
Po prawdzie w pracy jest elektryczna Matt White i tamta
ma naprawdę spore "fale".
 

sarkazz

New member
No to po taniej Optomie DS-9092PM, cena poszła w górę o kilkadziesiąt złotych. Czy można na DS-3100PM (4:3) dorysować czarny border u góry? Bo to 203 x 152 cm zamiast 203 x 114 cm. A nie zapłacę 80PLN więcej za pazerność dystrybutora.
 

darok

New member
Mi też ręce opadły jak zobaczyłem cene, tym bardziej że w tym tygodniu zamawiam ale nawet za te kilkadziesiąt złotych więcej to i tak sie opłaca
 

sarkazz

New member
W Digitronik.pl kupiłem za 240PLN rzutem na taśmę, moje zamówienie jeszcze zrealizowali po starej cenie (miła niespodzianka), a teraz już po 330PLN mają. No a 213x163 za 240PLN dalej tam jest. Swoją drogą to koniec zwlekania z zakupem W500, bo taniej juz chyba dużo nie będzie w najbliższym czasie.
 

darok

New member
sarkazz napisał:
W Digitronik.pl kupiłem za 240PLN rzutem na taśmę, moje zamówienie jeszcze zrealizowali po starej cenie (miła niespodzianka), a teraz już po 330PLN mają. No a 213x163 za 240PLN dalej tam jest. Swoją drogą to koniec zwlekania z zakupem W500, bo taniej juz chyba dużo nie będzie w najbliższym czasie.
W digitronik jest już za 328zl ja sie spózniłem :(
 
Do góry