E3 2009

debeef

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
EEEEEEEEEEEE odciołes się od znajomych dla elektroniki :hmm: Kable do nosa i jazda :D Peace !

Nigdy w życiu!!!
Wyselekcjonowałem wartościowych znajomych, a tych od kufla sobie odpuściłem...bo to była strata czasu.
 

Bambolo82

Banned
Jest duża szansa na premierę Gran Turismo 5 na PS3 w tym roku, a wypowiedzi szefa Polyphony Yamauchiego oraz szefa PR Sony wskazują że - jak wcześniej tu napisalem - Sony ma już tą grę gotową, tylko ją szlifuje i czai się żeby pogrązyć na gwiazdkę 2009 MS i Forze 3, ktorej jesienną datę premiery podano już na E3.

Wypowiedż Yamouchiego: http://polygamia.pl/Polygamia/1,945...Turismo_5_moze_sie_odbyc_w_kazdej_chwili.html

"Tak przynajmniej twierdzi Kazunori Yamauchi, twórca Gran Turismo 5. Oczywiście, jak na prawdziwego ojca przystało podkreśla, że mimo iż produkt mógłby zostać wypuszczony już nawet i w tej chwili, zawsze jest pole do popisu, jeśli idzie o jego ulepszenie."

Wypodziedż jednego z szefów Sony - Matt Levitan (PR Manager w Sony) : http://www.ps3team.pl/?p=5731

"Jeśli chodzi o wydanie Gran Turismo 5, nie ma jeszcze oficjalnej daty! pomimo zapowiedzi na rok 2010 staramy się aby gra ta pojawiła się jeszcze w tym roku kalendarzowym."

Także czas pokaże i sugerowałbym pohamować szydzenie z mojej osoby :krol:
 

PePe_PL

New member
Nie wiem na czym miałoby polegać "pogrążenie" Forzy 3 przez GT5... Posiadacze 360ki kupią F3, posiadacze PS3 kupią GT5 - proste. Ja bym raczej mówił, że premiery tych gier pogrążą inne tytuły jak NFS:SHIFT. Co do przechwałek ludzi z SONY to nie ma sensu przykładać do nich najmniejszej uwagi - jeszcze niedawno byliśmy karmieni historyjkami o tym że taka gra jak Heavy Rain nie mogłaby powstać na 360'ce po czym światło dzienne ujżały filmiki z gameplay'u na których gra prezentuje się dużo od większości topowych tytułów na X'a. Oczywiście GT5 prezentuje się rewelacyjnie i grafikę napewno będzie miało lepszą niż F3 (grywalność już niekoniecznie) - chodzi mi tylko o przypomnienie że ludzie z SONY nie mają żadnej moralności jeśli chodzi o przechwalanie się i wywyższanie.
 

Bambolo82

Banned
Oczywiście, że Forza 3 dobrze się sprzeda (legalnie i nielegalnie). Pisząc "pogrąży" miałem na myśli sprytne wypunktowanie konkurenta przez Sony.

Zresztą próbkę tej gierki Sony mieliśmy już na E3 gdy na konferencji MS autor Forza pochwalił się że w Forza 3 na next-gena MS X360 będzie 400 aut, a na drugi dzień, na konferencji Sony na secenę wyszedł szef Polyphony Yamauchi, następnie wyjął z kieszeni maleństwo PSP Go i z rozbrajającą satysfakcją oznajmił, że na tym hadheldzie Gran Turismo zaoferuje 800 (!!! słownie: osiemset!!!) modeli aut.

Na forach o grach roi się od mitów i bredni nt. Gran Turismo, które urągąją wszelkim oczywistym faktom. Pisze się np. o rzekomym długim oczekiwaniu na GT5 co jest nawet absurdalnie porównywane do kilkunastoletniego oczekiwania na nowego mitycznego Duke Nukem Forever. Tymczasem fakty są następujace:
- Forza 2 miała premierę 29 maja 2007 r. czyli czekamy już na trzecią część ponad 2 lata!!!
- Gran Turismo Prologue miało premierę 15 kwietnia 2008 r. czyli czekamy zaledwie 13 miesięcy!!!

I kto się bardziej ociąga???

PS. Need for Sped Shift pewnie samo się pogrąży niską jakością jak wiele innych gier multiplatformowych.
 

mataman

New member
Bez reklam
nie, nie, nie i jeszcze raz nie !!!!!!!!!!!

Bambo dlaczego znowu podajesz date wydania GT5:p ??? To jest czysta manipulacja faktami. Liczy sie to że gt4 miało premiere w europie 9 marca 2005, więc czekamy ponad 4 lata !!!!!
 

cyber78

Member
Bez reklam
Nastąpiły małe zmiany w PS Store, dla mnie kosmetyczne.
I Google dostosowało swoje youtube.com do nowego stylu SONY , wystarczy wpisać w przeglądarce www.youtube.com a zostaniemy przeniesieni do stylu "XL"
 

Bambolo82

Banned
mataman napisał:
nie, nie, nie i jeszcze raz nie !!!!!!!!!!!

Bambo dlaczego znowu podajesz date wydania GT5:p ??? To jest czysta manipulacja faktami. Liczy sie to że gt4 miało premiere w europie 9 marca 2005, więc czekamy ponad 4 lata !!!!!
To ty manipulujesz Matamanie!

9 marca 2005 r. nie było takiej konsoli jak Playstation 3 i tym samym nie czekaliśmy na żadną grę na tą konsolę!

Jak w 1992 r. grałeś Matamanie na Amidze to na Modern Warfare 2 też już czekaleś?!?!

Po drugie, Gran Turismo 5 Prologue jest pełnoprawną grą i czymś naturalnym w serii Gran Turismo. Wszystkie "monumentalne" wydania GT były poprzedzane/przedzielane "Conceptami" lub "Prologami", które jak widać po sprzedaży idącej w prawie 4 miliony egzemplarzy są jak najbardziej uznawane przez graczy!

Miejże olej w glowie Matamanie ;)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Widać, że pokaz Forzy 3 kimś mocno wstrząsnął :D

200u446.gif
 
Ostatnia edycja:

PePe_PL

New member
LOL jak mozesz nazywać GT5:p pełnoprawną grą. Nawet w tytule ma prolog. Można ją było przejść w jeden dzień. Jeśli to by była pełnoprawna gra to zasługiwałaby na ocenę 3/10 :)
 

Bambolo82

Banned
PePe_PL napisał:
LOL jak mozesz nazywać GT5:p pełnoprawną grą. Nawet w tytule ma prolog. Można ją było przejść w jeden dzień. Jeśli to by była pełnoprawna gra to zasługiwałaby na ocenę 3/10 :)
Bu ha haha....

Widac, że nie grałeś w GT5 Prologue. Pewnie miewasz mokre sny o GT i to tyle...

Po drugie, moglbyś mi wyjaśnić co to znaczy "przejść" Gran Turismo 5 Prologue? Mam wrażenie, że nie wiesz o czym mowa i co jest solą tej edycji.

@Carbon: tak Forza 3 zrobiła na mnie piorunujące wrażenie; zapowiada się świetna gra wyścigowa i masa frajdy dla fanów tego gatunku, i napisałem o swoim podziwie zaraz na gorąco po konferencji; także nie wiem o co Ci chodzi z tą uwagą!
 

arsenal

Moderator
VIP
Tak w sumie po tym dłuższym czasie stwierdzam, że GT5P jest ... kiepskie i wieje od niego nudą na kilometr. Pojeździło się trochę, zzznudziło i nastąpił comeback do Forzy2. Zakupi się F3 i jak tam kiedyś wyjdzie te GT5 to się wyda werdykt. Na razie spokojnie mi tu z fanboyowaniem bo postaram się by dla paru osób "ten element nie był dostępny dla ich lokalizacji". :twisted:
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Tak czy siak najgorsze jest to, że to już czwarte E3 na którym Sony prezentuje następną odsłonę serii (po GT4) a wciąż pokazują nawet nie fragmenty gameplayu, ale najzwyklejszy render.
 

Peek

New member
Bez reklam
Widac, że nie grałeś w GT5 Prologue. Pewnie miewasz mokre sny o GT i to tyle...

Za to ja w GT5:p grałem i nie uwazam tego za jakąś szczególną rewelacje.

Po pierwsze jest to półgra, w której nie moge ździerżyć, że samochody po zderzeniu odbijaja sie od siebie jak samochodziki w wesołym miasteczku.

Po drugie mamy 4 lub 5 tras (nie licząc tych samych tras jechanych od końca)

Po trzecie, może i nie widziałem zniszczeń, ale szczerze mówiąc grafika jest jak dla mnie za plastikowa. Wszytskie samochody świeca się jak psu...

Prolog to dość słaby twór i stąd niska (choć moim zdaniem i tak za wysoka) cena.

Z GT5 nadzieje mam takie, że w finalnym kodzie gra (bo ma szanse to zrobić) zmiecie wszystkie inne wyscigi z powierzchni.

Pamiętam jak sam śliniłem się do pierwszego GT i z tego powodu daje jej szanse, zobaczymy czy potencjał jaki w tytule i konsoli drzemie zostanie wykorzystany.
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Ja proponuje: dajcie już spokój temu GT5, bo go jeszcze nigdy nie wydadzą.
Jak będzie oficjalna data wydania to sobie wtedy pospekulujemy, skoro na najważniejszych targach w roku, na których ustala się palny na okrągłe 365 dni i więcej, czyli na E3 SONY nie podało daty premiery GT5 to nie ma co się łudzić.
Ja uważam że najszybciej na E3'10 będzie taka data podana:p
 

mataman

New member
Bez reklam
bambo twoje myslenie jest taką abstrakcyjną sprawą że na jakiś artykuł w fakcie się nadaje. Jaka amiga, jakie MW2 ???? :shock:
Ręce opadają.

Nic to w październiku forza 3, wcześniej jeszcze Supercar Challenge a GT5 niech sobie tam majaczy w oddali
 

Peek

New member
Bez reklam
A tymczasem na PS Store jest już demko gry, która została pokazana na E3 na konferencji EA, a jest nia Fight Night Round 4, które jest wg mnie wręcz fantastyczne!!! Ogromna grywalność, genialna grafika, 1080p, zero ząbków, genialny system walki, i do tego tylko na konsole!!! Panowie z EA pokazali jak sie robi gry!!! BRAWO!!!
 

Peek

New member
Bez reklam
Gra na E3 była, a ogólnie patrząc po forum zainteresowanie nią jest dosyc małe. Uważam, że jest godna uwagi.
 
Do góry