E3 2009

mietek099

New member
Ogr napisał:
Jak dla mnie MGS 4 to totalna nuda ,porazka zeszłego roku heheh MGS moga zrobic exclusivem na wii:D:D :D
W naszej rozmowie nie chodzi o to czy MGS to nuda czy też nie ;] Chodzi o fakty, które już dawno ujrzały światło dzienne i o nie wprowadzanie w błąd innych czytelników forum.
 

Peek

New member
Bez reklam
Tyle ciekawych rzeczy, a to dopiero sam początek E3. Wiele rzeczy juz znaliśmy Modern Warfare 2 czy Splinter Cell, wielu się domyślaliśmy jak np forza 3,a MGS czy system Natal, który pewną rewolucję wnosi zaskoczyły, przynajmniej mnie.

Generalnie Microsoft stara się wypośrodkować PS3 i Wii stawiając na Casuali, ale nie pozostawiając hardkorowców.

Zobaczymy co chowa Sony, wchodzimy w nowy świetny dla nas etap kiedy programisci umieją pisać już gry na nowe konsole i produkuja coraz to lepsze gry.

Jutro zobaczymy kto wygra ten wielki pojedynek koncernów Microsoft czy Sony, a może i nintendo pokaże cos ciekawego?
 

Bambolo82

Banned
W sumie udana prezentacja dla Xbox'a 360, moim zdaniem. Spodziewano się klęski, pierwsze 15 minut ją tylko potwierdzało, ale potem było tylko lepiej, lepiej i lepiej!

na plus: Splinter Cell Conviction, Forza 3 (2 bardzo dobre ekskluzywy dla X360); nareszcie jakaś gra od Kojimy i Metal Gear dla Xbox'a 360; rewelacyjny pokaz "Natala" czyli "gra ciałem" - SUPER!!!

na minus: Alan Wake - nie tego się spodziewano i nie jest to w żadnym razie gra w gatunku Heavy Rain, a jedynie jakaś kolejna horror-rąbanka; średnia prezentacja Modern Warfare 2; brak polskiego Live'a pomimo rozszerzenia tej usługi o kolejne 8 krajów

Myśle, że posiadacze X'a mają dziś powody do dumy!!!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Bambo proszę powtórz się jeszcze raz na następnej stronie bo chyba będę wyrazicielem wszystkich jak powiem, że nam tego brakuje...

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
mietek099 napisał:
W naszej rozmowie nie chodzi o to czy MGS to nuda czy też nie ;] Chodzi o fakty, które już dawno ujrzały światło dzienne i o nie wprowadzanie w błąd innych czytelników forum.
Rozumiem doskonale .
Ja wyraziłem moja opinię na temat gry ;) Jak dla mnie od powstania MGS4 ta gra nie powinna byc eksklusivem na zadną konsolę ;)Czym tu sie podniecac ?Fanem byłem do trzeciej części .Kolejna częsc prognozuje tak samo .
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
No zobaczymy co tam Sony jutro pokaże. W każdym razie musi się postarać..o oj musi!

Moim zdaniem pozyskanie Mass Efect nie zrównoważy pozyskania przez MS gry od Kojimy z serii Metal Gear, choćby nawet jako multiplatformy. Muszą pokazać coś więcej, żeby zdominować E3.

Po cichu liczę, że świetna prezentacja Forza 3 zachęci Sony do korekty planu wydawniczego w taki sposób aby Gran Turismo 5 miało premierę na gwiazdkę 2009 r. Tutaj Sony musi działać, bo Forza 3 robi doskonałe wrażenie. Myśle, że stratedzy Sony powinni zrozumieć, że chomikowanie GT5 na 2010 r. nie jest wskazane i trzeba wzmocnić lineup premier ekskluzywów na 2009 r. żeby zmiażdzyć MS.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Koniec romansu Kojimy z Sony

Stało się to co stać się kiedyś musiało. Odliczanie na stronie Kojima Productions dobiegło końca i już znamy tytuł nowego projektu kultowego developera. Metal Gear Solid: Rising jak słusznie przypuszczały rzesze fanów traktować będzie o przygodach siwowłosego Cyborg Ninja, jednak nie będzie to exclusive na PLAYSTATION3. Ba, nie będzie go w ogóle na PLAYSTATION3!

http://www.ps3site.pl/koniec-romansu-kojimy-z-sony/18313/

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Mietku gdzie plotkę zdementowano? Po trailerze jest tylko i wyłącznie logo Xboxa. Nie ma loga PS3.

Co do wyścigów, to GT 5 musi naprawde być mega-mocne, żeby odeprzeć ataki nadciągającej Forzy 3, a także mocno zmienionego NFS:Shift.

Zarówno Modern Warfare 2, Splinter Cell: Conviction, Forza i Assasins Creed 2 zapowiadają się rewelacyjnie! (Po obejrzeniu trailerów w HD).

Mówiłem, że nowy MGS może okazac się exclusivem na X360.
 

Ogr

New member
Bez reklam
A już dziś ps3 sie popisze heh jutro aktualizacja PSN w USA gdzie ma być materiał z konferencji .
 

Bambolo82

Banned
Peek napisał:
Mietku gdzie plotkę zdementowano? Po trailerze jest tylko i wyłącznie logo Xboxa. Nie ma loga PS3.

Co do wyścigów, to GT 5 musi naprawde być mega-mocne, żeby odeprzeć ataki nadciągającej Forzy 3, a także mocno zmienionego NFS:Shift.

Zarówno Modern Warfare 2, Splinter Cell: Conviction, Forza i Assasins Creed 2 zapowiadają się rewelacyjnie! (Po obejrzeniu trailerów w HD).

Mówiłem, że nowy MGS może okazac się exclusivem na X360.

Tutaj zdementowano: http://www.ps3info.pl/story-992-E3-Metal-Gear-Solid-Rising--nie-tylko-na-X360.html

mgsrising.png
 

mietek099

New member
@ Peek:
Zresztą sam Hideo powiedział zdziwiony gdzieś w wywiadzie po konferencji, że przecież on nie powiedział ani jednego słowa o nowym MGS jako exclusive na X360. Tym bardziej nie wiem co oni wypisują w tych wszystkich serwisach. Totalnie wyssane z palca bzdury bo tak naprawdę nawet nie zanosiło się na to, aby był to exclusive dla X360 (wcześniejszy materiał z Famitsu mówiący WYRAŹNIE o PS3 i PSP).

BTW odwołano konferencję Sony live w Home. Tłumaczyli się niby technicznymi niedogodnościami... podobno transmisja będzie nagrana i dostępna w Home około godziny 1 w nocy naszego czasu. Nie wiem tylko po co wcześniej robili tyle szumu...

EDIT:
Żródło: http://community.eu.playstation.com...e?board.id=bPL_PS3_Home&message.id=1449#M1449
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Kiedym wydawało się, że Nintendo właśnie umarło pokazali Golden Sun !! i nową Zeldę na DSa (Ds ma zresztą świetną bibliotekę gier) oraz Residenta, dwa Mariany (Galaxy 2 ! ) i nowego Metroida !! na Wii. Tylko czym zajmuje się Retro Studios skoro grę robi Team Ninja o_0 ? I gdzie duża Zelda?
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nintendo słabe jak zwykle, niczym mnie nie zaskoczyło, Residenta i Dead Space już znałem, a takie bajery jak Mario i inne chińskie gierki mało mnie obchodzą, ale to tylko moje zdanie.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Pierwsze big news, na żywo:
Final Fantasy XIV online, jako Exclusive dla PS3 w 2010.

GoW w marcu 2010, i grywalne demo urwało dupsko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry