E3 2009

mataman

New member
Bez reklam
Bambo ty oglądałeś konferencje, czy tylko czytałeś relacje na żywo. Bo nie dość że Kaz powiedział o 249 euro w europie to jeszcze za nim na wielkim ekranie wyświetliło sie to WIELKIMI WOŁAMI !
 

Peek

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
@Peek: czy mogłbyś napisac na forum gdzie Kaz Hirai mial schowane PSP Go na konferencji E3 Sony w 2009? Jakoś nie doszukałem się odpowiedzi :rolleyes: .
Alez oczywiście, ze z kieszeni, ale czy w lato chodzisz w marynarce z wielką kieszenią za pazuchą?
Kiedy wyjdziesz na miasto w koszulce i jeansach, PSP Go nie ma szans się zmieścić w spodniach, tu wygrywa DS.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Alez oczywiście, ze z kieszeni, ale czy w lato chodzisz w marynarce z wielką kieszenią za pazuchą?
Kiedy wyjdziesz na miast w koszulce i jeansach, PSP Go nie ma szans się zmieścić w spodniach, tu wygrywa DS.
A mnie ciagle dręczy pytanie ,jakie grono odbiorców kupuje przenośne (niby konsole):mrgreen:??? Wychodzac latem na spacer ,wycieczke,pograc w kosza ,na impre ,koncert cokolwiek nie wpadł bym na to zeby jeszcze po drodze grać hahah :mrgreen: Moze 10 godzinny Lot samolotem ?:hmm:
Wybaczcie, jestem mało kreatywny :mrgreen:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
- The Last Guardian, obejrzałem tym razem w HD i o matko !! Graficznie już miejscami miażdży a do daty premiery jeszcze pewnie ocean czasu. Animacja to coś niesamowitego. Czuć już niesamowity klimat gier ICO Team.. historii przepełnionej czystymi emocjami. Wiem już, że nie muszę trzymać kciuków za Uedę bo wyjdzie z tego arcydzieło na miarę ICO oraz Shadow of the Colossus. The Last Guardian pewnie sprzeda się mocno średnio, podobnie jak poprzednie gry. Ale to nieważne, bo dzięki takim grom wszelkie błędy Sony są zawsze z biegiem lat zapominane.

- Gran Turismo PSP wygląda niemal jak GT4 z ps2 : http://www.gtplanet.net/stunning-gran-turismo-psp-gameplay-footage/

- GT5 w HD pokazuje, że do jedynie render.
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Peek napisał:
Kiedy wyjdziesz na miasto w koszulce i jeansach, PSP Go nie ma szans się zmieścić w spodniach, tu wygrywa DS.
To ja nie wiem jakie Ty spodnie nosisz ;] IMO PSP Go akurat będzie idealnie pasowało w kieszeń. Rozmiarami jest bardzo zbliżone do DS'a.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
- Zapomniałem napisać jeszcze o świetnie zapowiadającej się Bayonetta, której pokaźny gameplay pokazano na targach. Powiem tak.. gra Hideki Kamyia (ojciec gatunku, twórca pierwszego - najlepszego - Devil May Cry) pod skrzydłami Segi, wspieranego przez doskonały zespół składający się z byłych pracowników Clover Studio (Viewtiful Joe - genialna gra, Okami - moc) nie może być słaba. I to widać.. zapowiada się mega hardcorowy slasher (wersje streamowane chodzą w 30fpsach, a gra w rzeczywistości działa w 60).
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Zgadza się Carbon_ , Bayonetta zarządzi. W majowym PSX Extreme jest recenzja z wersji demo.
Edi: A może to jest czerwcowy PSX? Kupiony na koniec maja, ten z RED DEAD REDEMPTION na okładce.
 
Ostatnia edycja:

Szczupaczek

New member
Ogr napisał:
A mnie ciagle dręczy pytanie ,jakie grono odbiorców kupuje przenośne (niby konsole):mrgreen:??? Wychodzac latem na spacer ,wycieczke,pograc w kosza ,na impre ,koncert cokolwiek nie wpadł bym na to zeby jeszcze po drodze grać hahah :mrgreen: Moze 10 godzinny Lot samolotem ?:hmm:
Wybaczcie, jestem mało kreatywny :mrgreen:

Ja tez nie wiem kto to kupuje...może kiedyś by mi się przydała konsolka jak na studia jeździłem w pociągu 9h w jedna stronę...ale teraz?
 

arsenal

Moderator
VIP
To na te kilka chwil w podróży nowoczesny telefon z grami wystarczy. Też nie widzę sensu kupowania przenośnych konsol.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Miejsc i okazji do świetnej zabawy z handheldem jest bez liku. Poza tym przenośna konsola to zupełnie inne gry (za wyjątkiem PSP bo tam królują odgrzewane dania z dużych konsol, np. z PS2), jak choćby najlepsze Castlevanie czy rewelacyjne przygodówki typu Phoenix Wright. Co kto lubi :)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
To pozostaje nosić pampersa i kropluwe:D bo na życie zabraknie czasu !Pewnie są i tacy co grajac w piłkę z ziomkami stojąc na bramce w ramach luzu sobie pograją hehehe :fool:

Pierwsza część materiału z E3 już do pobrania na USA !
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Wszystko zależy od rozkładu dnia, ja zrezygnowałem ze straty czasu typu siedzenia w barze i pociskania głupot...i już jest czas na handhelda;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
debeef napisał:
Wszystko zależy od rozkładu dnia, ja zrezygnowałem ze straty czasu typu siedzenia w barze i pociskania głupot...i już jest czas na handhelda;)
EEEEEEEEEEEE odciołes się od znajomych dla elektroniki :hmm: Kable do nosa i jazda :D Peace !
 

tomiga

New member
Szczupaczek napisał:
W delegacje jadę samochodem przeważnie, a na miejscu są spotkania a po spotkaniach bankiety...więc kiedy?

To dla Ciebie nie jest argumentem delagacja ;P

Niektorzy w delegacje jezdza pociagiem lub lataja samolotem. Delegacje czasami trwaja kilka tygodni/miesiecy. A bankiety na delegacjach zdazaja sie raz na jakis czas.
 
Do góry