[Nasze Zestawy AV] Dolby Atmos 5.1.2 by DrWredman

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bo jeszcze nie mam go w łapach ;)
Jak przyjedzie to na pewno się pochwalę.
Używka PM7003.
Mam plan przejść na Marantza, początkowo do kompletu dołożyć SR6010 i zrobić 7.1.2.
W przyszłości wymiana na SR6011 i remont sufitu aby wskoczyć na 7.1.4.

Chcę pograć Marantzem bo nigdy go nie miałem a życia coraz mniej. :D


To nie lepiej pomyśleć nad 7009? Dostaniesz w zbliżonych pieniądzach a brak tylko dtsx, na razie co mam filmy to większość w Atmosie tylko jeden w dtsx.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
SR6011 stanie się bardzo popularnym modelem, pierwszy z serii 6xxx który ma 9 końcówek. Niejako Marantz strzela sobie w kolano tym modelem.
Ten PM7003 kupiłeś w dobrej kasie, zawsze będziesz mógł odsprzedać, ale jak chcesz kompletować Marasia, to witamy w klubie ; )

Co do 7009 i DTSx, to tym bym się nie przejmował. Jak jeszcze nie podjąłeś decyzji, to dobra alternatywa dla SR6011, bo na pewno nie dla SR6010.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
SR6011 stanie się bardzo popularnym modelem, pierwszy z serii 6xxx który ma 9 końcówek. Niejako Marantz strzela sobie w kolano tym modelem.
Ten PM7003 kupiłeś w dobrej kasie, zawsze będziesz mógł odsprzedać, ale jak chcesz kompletować Marasia, to witamy w klubie ; )

Właśnie ze względu na cenę idę w tym kierunku. :)
Już bym go może kupił ale i tak na razie nie wykorzystam wszystkich planowanych końcówek.
A za rok może wymyślą coś nowego i cena zapewne spadnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za rok to 7012.
SR7011 już jest.
Bardzo ciekawy jestem co wrzucą, bo już SR7011 nie wnosi za wiele względem SR7010.
Prędzej czy póżniej musi być mała rewolucja, może kolorowe wyświetlacze ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie o tym piszę. Tak miała seria SR7007 - nie wiele wnosiła.
Bez wzmacniaczy to jest AV Marantza i właśnie ona blokuje jeszcze wyższą serię np. SR8xxx. Inni producenci tego nie mają (nie wszyscy), a już takie AV77xx można w miarę tanio kupić.
Ale skoro SR6011 dostała 9 końcówek, to może torują sobie drogę właśnie na 11 w modelu SR7012.
Coś mi się wydaje, że właśnie tak może być.
To by było arcy ciekawa zagrywka.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ahah, no tak. Taki umilacz z Ciebie :D
Oczywiście Kapusta napisze, że Marantz to czy tamto, a za 2 lata będzie latał ze ściereczką i pucował Marasia ;)
 
Do góry