[Nasze Zestawy AV] Dolby Atmos 5.1.2 by DrWredman

DrWredman

Active member
Wredman, pokaż fotki nowych nabytków lepiej :D

Ale jakich? Tylko Blu Sony od Drunka wziąłem w oczekiwaniu na spadek cen UHD.

Z talerzami było lepiej. Poprosimy z powrotem. Talerzy.
Co to za kino domowe bez talerzy? Ja by tam dodatkową szufladę zrobił by. Na widelce.:razz:
Doktor, kabel czeka na Ciebie. :) Wino z Etiopii tez.:p

Talerze powędrowały na drugą stronę szafki :) Są bliżej suba więc efekt jeszcze lepszy :D
Pamiętam o kabelku, ale cały czas coś... :(
 

DrWredman

Active member
No i kto ma najlepszy kabelek sieciowy od SAVRONA???

Oto pierwszy kabel jaki wyszedł spod jego strzechy.
Numer 000001.
IMG_2828.jpg

IMG_2829.jpg

IMG_2830.jpg



Czekam na lepszą pogodę, aby usłyszeć zmianę w jakości dźwięku.
Czekają mnie długie testy bo nie wiem czy podłączyć do Ampli czy do BR.
A może zmienię jakość dźwięku podłączając do ekspresu???
Sam nie wiem bo możliwości mnóstwo ;)

Dzięki SAVRON za nowy gadżet :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O SVR jeszcze będzie głośno, nie tylko na naszym forum ;)
Zobaczycie, za kilka lat ten kto ma taki gadżet będzie mógł powiedzieć: Mam, od założyciela tej marki, znam tego milionera...
 

DrWredman

Active member
Szukam zaufanego kuriera ;)

Panowie szukam transportu dla mojego nowego nabytku czyli Gramofonu.

Potrzebny transport z zaufanym kierowcą z wybrzeża (Wejherowo, Gdynia) do Warszawy lub okolic.

Jeśli komuś byłoby po drodze, proszę o kontakt.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
System podmieniony od tego co na pierwszej fotce i zwiększona ilość filmów na półce... robi się po mału z Ciebie kinomaniak. . :) a jak wrażenia w porównaniu do poprzedniego systemu co na plus a co na minus?
 

DrWredman

Active member
System podmieniony od tego co na pierwszej fotce i zwiększona ilość filmów na półce... robi się po mału z Ciebie kinomaniak. . :) a jak wrażenia w porównaniu do poprzedniego systemu co na plus a co na minus?

Siema Bipo,

Widziałem, że kolega też się bawi w małe upgrad'y. ;) i dobrze, tak trzymać.

Minusów to chyba nie ma. No może to, że drzwi się nie otwierają do końca i brak porozumienia z małżonką w kwestii włochatego dywanu ;). Poza tym same plusy.

Już wielokrotnie pisałem na forum, że Onkyo seria 6xx vs 8xx to przepaść. Jakość dźwięku i dynamika są bez porównania. Klipsche świetnie się wpasowały w moje ucho ;). Tylko ten brak redukcji fal stojących w moim ampli, rzadko, ale czasem daje się we znaki. Już się do tego przyzwyczaiłem i moje ucho pomija te niuanse ;).
Może za jakiś rok przytulę RZ830 i zobaczymy czy warto będzie się przesiadać. (chyba, że wcześniej mnie przyciśnie, jeśli zbyt często będę tu zaglądał :D)

Pobawiłem się też w poszukiwanie fajnego gramofonu, odpowiednich igieł i wkładek (nawet zza wielkiej wody). Udało się niedużym kosztem nabyć (uwaga!) 40. letni egzemplarz z trybem automatycznym w świetnym stanie ;). Brzmienie czarnej płyty wciąż mnie fascynuje i nadal zaskakuje. To, że gramofony i winyle z tamtych lat grają na bardzo dobrym poziomie jest niesamowite. A przecież ja nie mam Hi-End-owego sprzętu. ;)

Rozbudowa systemu o kolejne głośniki cały czas gdzieś tam kołacze się po głowie, ale kolejny remont na razie nie wchodzi w grę. Cieszę się z oglądania filmów i seriali, bo jest tego cała masa.
A najlepsze, że mój syn (14l) zaczął doceniać domowy zestaw i wreszcie usłyszał, że w tradycyjnym kinie to jednak nie jest to samo :D
 
Do góry