DMP-BD60 i DMP-BD80

jarmar

Member
Tak, nie ma osobnmego pliku z napisami, ale nie wiem czy to na skutek działania playera , czy czy tak było w pliku filmowym.:confused:
Nie przesadzasz z tymi napisami ?:p
 

dario135

New member
ciekawy jestem czy w momencie gdy podlaczymy bd 60 lub bd80 do sieci korzystajac z bd live mozna np. sciagnac sobie napisy do filmu na bluray. przykladowo kupujemy film za granica bez polskich napisow??
 
Ostatnia edycja:

gipsmen

New member
hehe no wiesz chcialem wiedziec bo uzywam do tego teraz panasa dvd no i jak bym kupil 80 to chcialbym tamtego odstawic no a troszke mi zalezy zeby czytal ladnei divxy z oddzielnym plikiem z napisami :)

pozdr
 

sniatek

New member
A czy możesz sprawdzić czy np pendriva albo zewnętrznego dysku podłączonego przez USB czyta pliki AVCHD albo jakiś inny plik w rozdzielczości 1080 i lub p.
 

jarmar

Member
Zgodnie z instrukcją poprzez USB czyta tylko MP3,JPEG,DivX. (pojemność do 128 GB). Próbowałem puścić przez USB pliki AVCHD ale nie widzi ich.:(
 

gipsmen

New member
wlasnie chcialem odpalic divxy i mp3 z plyty dvd+rw ale niestety po wlozeniu
plytki do odtawarzacza - komunikat "disc is incompatible" :/
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Gipsmen divixy odtworzysz z płyty DVD-R, mp3 pewnie też, jak nie to z płyty CD-R - nie sprawdzałem bo nie po to kupiłem odtwarzacz Blu-Ray. :D
 

gipsmen

New member
no wiem wiem heh eze bd jest do plyt blue ray hehe, chcialbym po prostu zeby wsio lykal i zebym nie musial miec dwoch odtwarzaczy :)
byc moze z plyt dvd-rw by poszlo :)

PS
a moze ty wiesz jak to jets z napisami w divxach ?:)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No powiem tak BD35 czyta, sprawdzone na 100%. Plik z napisami musi mieć taką samą nazwę jak plik z filmem.

Czy 80 czyta, mogę tylko przypuszczać, że tak, niestety tego do końca nie wiem.

Pozdrawiam
 

jarmar

Member
gipsmen napisał:
wlasnie chcialem odpalic divxy i mp3 z plyty dvd+rw ale niestety po wlozeniu
plytki do odtawarzacza - komunikat "disc is incompatible" :/

Gratuluje zakupu. RW będą problemy (wg.instrukcji ).Dalej nie wiesz jak to jest z napisami?:confused:
 

gipsmen

New member
hehe , jarmar sluchaj jeszcze nie kupilem hehe bylem w sklepie go oblukac
ale mialem tylko dvd+rw , mysllaem ze sobie sprawdze te napisy na tych plytkach i mp3 no ale nie chcial ich przeczytac w ogole hehehe takze nie sprawdzilem :)
 

gipsmen

New member
no tak tak byly sfibnalizowane no ale jak mowisz ze dvd+rw tylko dvd video i avcdhd to i tak sie nic nie wymysli hehe, dzieki wielkie
 

GOLUMN

Member
Joku napisał:
Zdradź gdzie zamówiłeś no i za ile?
też się przymierzam do tego modelu
pozdro
Zamówiłem u siebie w sklepie gdzie kupiłem cały swój sprzęt.Cena 1490.Wiem ,że w internecie są tańsze ale nie mam zaufania do tych sklepów.W jednym przypadku znajomy zamówił plazmę Panasonica i przyjechała w opłakanym stanie.Gdybyście widzieli!I to nie była wina kuriera!Drugi przypadek zamawiam towar gdzie niby jest dostępny od ręki.Czekałem 1,5 tygodnia i nic.Robią sobie jaja z ludzi.Wiadomo że nie wszystkie sklepy tak robią.Może miałem po prostu pecha!Dlatego wolę trochę dołożyć i mieć pewny towar.
 

Joku

New member
Bd80

GOLUMN zgadzam się z Tobą w 100%
Również wolę dopłacić troszkę więcej i mieć sprzęt z pewniejszego miejsca.
Ja też będę zamawiał u siebie w Częstochowie i pewnie w porównaniu z cenami w necie trochę przepłace.
pozdrawiam
 
Do góry