DMP-BD60 i DMP-BD80

Whiplash

New member
Bez reklam
Lol...spytalem czy grzeja sie czytniki BD a ty zaczales do nieczego nie prowadzaca dyskusje o wygrzewaniu sprzetu przed wlasciwym graniem..
 

Wlodek_Mega

New member
Pomocy !!

Witam serdecznie wszystkich, proszę o pomoc.
Konkretnie chodzi o obsługę funkcji internetowych a mianowicie gdzie można znaleźć coś na ten temat bo nie w instrukcji obsługi, jest tam mnóstwo wolnych okienek do skonfigurowania ale nie wiadomo jak.
Poza tym mam problem z YouTubem, widzę z lewej filmy ale próba wyświetlenia skutkuje wyświetleniem błędu ERROR: Bad content.

Pozdrawiam Włodek

Czyżby nik nie potrafił mi pomóc ?
Pozdrawiam Włodek
 

Swesolowski

New member
Problem z odczytem z dysku zewnętrznego

Mam pytanie podłączyłem do bd60 dysk zewnętrzny 500g. Chciałem obejżeć film ściągnięty w blu ray i tu jest problem pojawia mi się komunikat usb is inconpatibily. Widzi ale nie otwiera zawartości.

Czy ktoś wie jak to obejść?
 

Wlodek_Mega

New member
Mam pytanie podłączyłem do bd60 dysk zewnętrzny 500g. Chciałem obejżeć film ściągnięty w blu ray i tu jest problem pojawia mi się komunikat usb is inconpatibily. Widzi ale nie otwiera zawartości.

Czy ktoś wie jak to obejść?


Witaj

Niestety ja nie jestem ekspertem w tym sprzęcie ale w związku z tym że to forum jest martwe i nikt tu nie odpowiada podzielę się z tobą moimi spostrzeżeniami. Jak kupiłem ten odtwarzacz to jako pierwsze zacząłem testować USB i wynik był taki - na 6 pendriwów 5 miało taki komunikat jak opisujesz i nie dało się nic odczytać, zaznaczę że próbowałem je formatować w różny sposób a jeden okazał się zgodny i zawartość była widziana.
Slot SD odczytuje wszystkie moje karty ale nie widzą filmów AVI,co ciekawe jak kartę podłączę po USB w czytniku to czyta wszystko.
To tyle co zaobserwowałem a swoją drogą jeśli trafiłeś na jakieś podobne forum gdzie można liczyć się z życzliwością fachowców a nie jałowymi dyskusjami palaczy centralnego ogrzewania to podziel się ze mną takim adresem.

Pozdrawiam Włodek
 

webpiotr

New member
Mam pytanie podłączyłem do bd60 dysk zewnętrzny 500g. Chciałem obejżeć film ściągnięty w blu ray i tu jest problem pojawia mi się komunikat usb is inconpatibily. Widzi ale nie otwiera zawartości.

Czy ktoś wie jak to obejść?


Niestety póki co nie da się - aktualne wersje firmware nie pozwalają na korzystanie z urządzeń większych niż 128 GB - o czym z resztą mówi instrukcja obsługi :p. Poza tym przynajmniej na razie odtwarzacz nie rozpoznaje formatu plików NTFS - gdyby ktoś chciał wrzucać coś większego na pendriva.
 

ynsiwy

Member
Witam, mam mały problem z BD60, mam podłączony odtwarzacz kablem optycznym do zestawu głośników Logitecha Z-5500. Rzecz w tym, że gdy włączę film dźwięk słyszany jest z echem, stacja Logitecha poprawnie odczytuje strumień czy jest to DTS, czy DD . Próbowałem zmieniać w ustawieniach z bitstream na pcm, ale nic się nie dzieje.

Proszę o pomoc.
 

Zibi W

Member
Ze zmianą tła napisów nie poradziłem sobie ale poradziłem na problem podobny do zgłaszanego przez artur111bartek z nagrywanymi płytami (str30). Poprostu zwróciłem BD60 do sklepu bo nie odtwarzał prawidłowo wszystkich płyt z którymi inne odtwarzacze nie miały problemów (korzystając z ustawy a nie gwarancji bo sprzęt technicznie był sprawny).Po czterech miesiącach od zakupu dostałem zgodę na wymianę na inny model i teraz wybiorę chyba LG BD390. Może to wiec być rozwiązaniem dla osób którym ten odtwarzacz sprawia kłopoty.
 

mati2407

New member
Nie znam sie za bardzo na rzeczy ale mam taki problem, ze po podlaczeniu odtwarzacza blu-ray BD60 niby czyta plyte ale w ogole nie widac nic na ekranie tv ani slychac. To wina odtwarzacza czy ja cos zle robie?
mam teraz ten sam problem... wogole nie wiem o co chodzi... tv mam plazme panasia g20e wszysto szlo dobrze a dzisiaj wlaczam tv potem odtwarzacz wkladam plytke i nic tzn wogole tv nie przelacza sie na odtwarzacz... zmienialem zrodla na wszytskie 4hdmi i nic... innym problemem jest to ze on sie co chwila wylacza... help...
 

Brutus7

New member
Witam
2 dni temu kupiłem odtwarzacz dmp bd80, w MediaMarkt, niestety nie było polskiej instrukcji- były w 7 innych językach. Na stronie Panasonic.pl są dostępne instrukcje w wielu językach między innymi węgierskim. czeskim, oczywiście w polskim nie ma. Link podany na forum nie działa. Czy mógłby ktoś z Was przesłać mi mailem instrukcje, lub podać link? Z góry dzięki
 

jj456

New member
DMP-BD60 i funkcje Viera Cast

Witam!

Posiadam odtwarzacz BR DMP-BD60 z funkcją Viera Cast.
Mam pytanie czy będę mógł korzystać z nowych funkcji np: Iplex, o których napisano w artykule na stronie panasonic. W chwili obecniej nie mogę korzystać również z innych serwisów opisanych w w/w artykule: ipla, Eurosport, Skype, Twitter.
Korzystam z YouTube, Google Picasa, pogoda, bild.de

Czy jest to przygotowane tylko dla telewizorów czy dla wszystkich urządzeń z Viera Cast??

Pozdrawiam
jj456
 

prosper5250

New member
Być może padło już takie zapytanie ale nie sposób znaleźć odpowiedzi w tylu postach albo nie potrafię tego zrobić, mianowicie: czy istnieje jakiś sposób na to, by zdjęcia pogrupowane w folderach na pendrivie były wyświetlane w menu tak jak pliki mp3, czyli wyraziście w postaci "drzewka" lub w inny - przejrzysty sposób? Dostęp do utworów muzycznych jest bliźniaczy jak w Windowsie, czyli otwieram folder z wykonawcą i mogę odtworzyć poszczególne pliki (utwory) ale zdjęcia wyświetlają się jak jedna "masa", po kolei wszystkie, jakby wypakowane z folderów, co praktycznie uniemożliwia wyświetlenie konkretnych zdjęć z pogrupowanych wcześniej na komputerze plikach. Jak temu zaradzić?
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
Nagle przestała działać funkcja regulacji głośności amplitunerem (oznaczone na pilocie jako Receiver). Mam wieżę Technicsa jak w podpisie i nagle wieża przestała reagować na komendy wydawane z pilota od DMP-BD80, przy czym możliwości regulowania telewizorem Panasonica nie zmieniły się... Wpisywałem kod zgodnie z instrukcją blu do sterowania wzmacniaczem, ale to nic nie zmieniło... Pomóżcie!
 
Do góry