DMP-BD60 i DMP-BD80

sharan1

Member
Chce tymczasowo kupic tanszego bly raya z analogowym wyjsciem 7.1. Ciekawe który bedzie lepszy pod wzgledem dzwieku panasonic DMP-BD80 czy Samsung BD-P 3600.
 

janusz

New member
Bez reklam
Samsung ma w opisie pliki DivX HD, jest o 300 zł tańszy, ale jak z jakością? Poprzednik model 2500 był chwalony.
 

gipsmen

New member
Bd80

Czy ktos z Was juz ma BD80? Jesli tak to mam pytanie czy i jak odtwarza mp3 z plyt dvd i jak lyka divx'y? Chodzi mi o to czy jest jakies menu do plikow mp3
i czy divx odtwarza z napisami? Wiem ze to bez sensu sluchac i ogladac divxy na BD hehe ale chcialbym wiedziec z ciekawosci jak to wyglada :)

pozdro
 

jarmar

Member
panasonic dmp-bd80

Właśnie podłączyłem bd80 po hdmi do pz800, najpierw wsunałem dołączoną
kartę sd z filmikami hd i jpg, teraz puściłem blu-ray rush i szczęka mi opadła...
Jak go trochę potestuję to przedstawie wrażenia.:krol:
 

gipsmen

New member
80

no wlasnie :) pisz pisz szybko co i jak bo juz nie moge sie doczekac , napisz co z mp3 i divxami :) jesli by ci sie chcialo zrob fotke z menu do mp3 , jak wysiwetla nazwy plikow itp

dzieki i pozdr
 

jarmar

Member
BD-80 cd.

Witam. Z tego co zdążyłem zobaczyć nie ma problemów z divix,xvid i napisami do nich ( kilka płyt DVD-R i DVD+R ). Mp3 nie testowałem,USB też nie. Dużo czasu zajmuje mi zapoznanie się z konfiguracją i ustawieniami (za dużo możliwości :confused: ).Chcę też ponapawać się parametrami HD:mrgreen: ( mam kilka koncertów na blu-ray). Przepraszam więc ze tak mało , w miarę możliwości czasowych będę odpisywał na pytania.:eek:k:
 

gipsmen

New member
czy jak wlozyles plytke dvd z divx'em to jest jakeis menu i wykaz pozycji ?

a sluchaj wiez moze w jakim formacie miales napisy ? microdvd czy moze czasowym ?
 

jarmar

Member
Po włożeniu płyty wyświetla się folder pierwszego divixa z listy. Po kliknieciu na option , potem na folder pokazują się wszystkie filmy. Co do formatu napisów to nie bardzo się na tym znam ,ale żadnych problemów nie było.
Co do szybkości startowania płyty blu-ray jak i dvd to byłem mile zaskoczony,
poprzedni mój odtwarzacz to Bellwood i dużo wolniej ładował dvd.:D
 

gipsmen

New member
ok super to jeszcze jak bedzies zmial chwile czasu i sprawdzisz mp3 z plytki dvd - + i bedzie ok tzn menu z lista to lece do sklepu jeszcze dzis i odstawiam swoj odtawracz dvd na bok :)
 

gipsmen

New member
ok :) moze byc i z cd :) w sumie chodzi mi tylko o wyswietlanie menu
do mp3 :) czy pelna nazwa folderu lub pliku czy np kilka pierwszych znakow :)
 

jarmar

Member
gipsmen napisał:
ok :) moze byc i z cd :) w sumie chodzi mi tylko o wyswietlanie menu
do mp3 :) czy pelna nazwa folderu lub pliku czy np kilka pierwszych znakow :)

Wyświetla zawartość pierwszej płyty ( nr. pełną nazwę każdego utworu, artist name), po kliknięciu "option" masz listę wszystkich folderów.
 

jarmar

Member
Podłączyłem pendrivea z filmem w formacie Xvid.Player przełączył się na wejście USB i wyswietlił menu z plikiem filmowym, po kliknięciu na tytuł rozpoczał odtwarzanie filmu ( podobnie jak z mp3 ):eek:k:
 

gipsmen

New member
oczywiscie z napisami ? napisy maja taka same nazwe jak plik z filmem ?

zobacz przy okazji chwili czasy czy plik txt z napisami wyglada tak:

{232}{264}

czy tak :

00:00:11

dzieki z gory
 
Do góry