Decyzja Samsunga o HbbTV

zarluk

Member
Kolejny problem nie wiem czy u mnie czy globalny i wszyscy go mają. Pojawia się rysunek zobacz serwis olimpijski i czerwony przycisk nie uruchamia tego serwisu.
 

BadBoy475

New member
Prawdę mówiąc, to nie rozumiem tej całej podniety hbb. Ot, taka trochę unowocześniona telegazetka. Dużo fajniej prezentuje się widget TVP związany z Olimpiadą. Można sobie do woli wybierać, co się chce oglądać na żywca. Na przykład wczoraj do wyboru 3 mecze, które odbywały się równolegle. Pojawił się także widget Orange; również całkiem niezły, min. z możliwością oglądania live Orange Sport.

Czy mógłby ktoś zgrać ten widget na dysk i udostępnić bo oczywiście samsung już zapomniał o użytkownikach serii "C". Tak to zainstalował bym go sobie w trybie "user" mógłbym się cieszyć transmisjami live z wszystkich aren igrzysk :wink:
 

unida

New member
Kolejny problem nie wiem czy u mnie czy globalny i wszyscy go mają. Pojawia się rysunek zobacz serwis olimpijski i czerwony przycisk nie uruchamia tego serwisu.

Na początku nie mogłem odnaleźć aplikacji Hbb TV Widget w Samsung Apps, ale po aktualizacji firmware'a telewizora (v.1015>v.1023) aplikacja się pojawiła. Uruchomiłem. Następnie włączyłem w Menu>System>Kanał z danymi (opcja pojawia się po ponownym włączeniu telewizora). Gdy przełączam na programy TVP1, TVP1, TVP1 HD i TVP2 HD na chwilę pojawia się obrazek "zobacz serwis londyn 2012" a na jeszcze krótszą chwilę dodatkowo jakieś menu (wróć, strona startowa, wybierz...itp)
 
A napisz jeszcze jaki DOKŁADNIE masz model bo nie wiem czy u siebie tak zrobić czy nie. I prośba do wszystkich piszących o spostrzeżeniach aby w poście pisali dokładnie o jaki model chodzi. Dziękuję.
 

unida

New member
UE32ES5500

Mam wpisany model w sygnaturze, ale nie wiem co decyduje o tym, ze się pojawia lub nie.
No to masz teraz 2 razy :) (chyba)
 

aarek68

New member
Pragnę wyrazić prośbę do użytkowników posiadających zainstalowany HbbTV Widget o jego skopiowanie i ewentualne "wstawienie" na jakiś serwer plików. Widget ten jest obecnie niedostępny dla odbiorników serii "C" i "D" i będzie to prawdopodobnie jedyna metoda aby go przetestować. Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
 
Czy działa Wam to równocześnie z aplikacją Londyn 2012 bo to dwa różne serwisy? Na moim D6750 gdy wyskoczy informacja od serwisu HbbTV "ZOBACZ SERWIS LONDYN 2012" z czerwoną kropką nic się nie dzieje po jej nacisnięciu. Serwis z widgetu LONDYN 2012 działa prawidłowo.
 

Zbylq

Member
Mnie na UE40ES5500 do wczoraj wieczorem też nic się nie działo. Teraz wyświetla się menu z jedną ikoną i po jej kliknięciu wyskakuje okno z różnymi informacjami dot. olimpiady ale póki co to moim zdaniem "nędza". Miałem nadzieje na więcej różnych informacji a może na innych TV jest coś jeszcze?
 

tiki-taki

New member
Smutne ale Prawdziwe

w jakim tv ? bo w d6500 nie ma, chyba ż ja go nie widzę

Kolego przykrą wiadomość mam dla Ciebie i dla siebie z resztą też.. oto odpowiedz z Samsung Customer Support Center:

"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Na chwile obecną nie jest przewidziana aktualizacja i dodanie funkcji HbbTV dla modelu telewizora UE55D6500.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania. "
 
A świstak siedzi zawija te sreberka i on wie jaki masz model telewizora. W modelach ES jest tylko taki widget HbbTV.
Proszę czytajcie post numer 47.
 

daab

New member
Sorry mam D8000 i sugerowalem sie odpowiedzia wyzej napisana ze na tym modelu tez smiga,to widocznie sie mylilem.
 

jacek375

New member
A u mnie działa ale tylko na antenie naziemnej, jak przejdę na N-kę to lipa.
Po przejściu na naziemną i włączeniu programu 1 lub 2 TVP pojawia się na dole ekranu długi pasek niebiesko-różowy z napisem NACIŚNIJ...... i pojawiają się informacje o olimpiadzie
 
Ostatnia edycja:

daab

New member
A u mnie działa ale tylko na antenie naziemnej, jak przejdę na N-kę to lipa.
Po przejściu na naziemną i włączeniu programu 1 lub 2 TVP pojawia się na dole ekranu długi pasek niebiesko-różowy z napisem NACIŚNIJ...... i pojawiają się informacje o olimpiadzie
Na D 8000 ci działa? ja niemam w aplikacjach nawet tej aplikacji Hbbtv zeby zainstalowac,wgralem najnowszego softa i nic.
 
Do góry