Czy forum stało się...

bubafat

Active member
Bez reklam
Moderacja siedzi cicho wiec wiem po rozmowie z Balim z kim pisał i o czym. Przesłał link do sklepu s4h..z numerem telefonu pisząc ze dostał tam ceny niższe niż nawet na allegro. I za to poleciał? Czy koledzy prosili moderację o to że bali im spamuje tym sklepem i że im to przeszkadza to niech oni sami to potwierdza. Bo szczerze w to wątpię. Między innymi koledzy L. A. H. oraz M.
Ooo. Czyli jak rozumiem tą i wszystkie inne wypowiedzi, mamy nie tylko podejrzenie o zlamanie tajemnicy korespondencji, ale tez o ingerencje w jej tresc? FIU FIU. Chyba wszyscy jedziemy na Bali. Mozesz, prosze mi wrzucic calosc na PW. :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ta szyfrujcie...

Poprostu intuicja mnie nie zawiodla, tak jak Ar... kiedys pisal ze pisza do niego podejzane typy na pw z pytaniami ile zarabia tak i mi sie zdazylo ze pierwsi lepsi urzytkownicy zaczeli pisac do mnie podejzane teksty jaki mam dom, ile dalem (dlatego min. usunalem sygnaturke) i gdy taki grzesiek napisal to tez zignorowalem takie pw.

Bali widocznie 2 - 3 razy w szybkim tempie uzyl cenzurowanego wyrazu (jakim.jest nazwa konkurencji) i stad dostal Bana. Innego wytlumaczenia nie ma.

Jak widac administracja uparta, nic nie wskoramy. Teraz daja sobie na wstrzymanie az nam sie znudzi i w sumie maja racje. Bali zalozy sobie z czasem drugie konto i bedzie.

Jak to mowia, THE SHOW MUST GO ON !!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Mam dosyć szkalowania mojego imienia i nazywania mnie kłamcą. Wyzywam Was koledzy na pojedynek. Ja mówię, że bez problemu udowodnię to co mówię a wy twierdzicie, że jestem kłamcą. Ja mówię, że BaliGdynia SPAMOWAŁ FORUM I ZOSTAŁO TO ZARAPORTOWANE.

Kolega Kapusta7 twierdzi, że: "Ja Ci mowie że nikt niczego nie raportowal czytali wiadomości."

Więc skierujmy sprawę do sądu arbitrażowego i kto przegra ten zapłaci 10 tyś zł na cele charytatywne. Czekam na Twój ruch kolego kapusta7


O widzę, że kolega lolo2 też wie, więc też zapraszam

Edycja:

i oczywiście kolega bipo:" . Bo szczerze w to wątpię. Między innymi koledzy L. A. H. oraz M."
 

Rafal7

Banned
Wiem co mi kolega Bali napisał.
Jeżeli ktoś raportowal to proszę napisać kto lub podać jakiś zrzut z tym raportem.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Poniewaz temat zwiazany z pytaniami odnosnie regulaminu, jest zamkniety i deleguje jedynie zapytania na skrzynke e-mail,niniejsze pytanie zadaje publicznie i oczekuje publicznej odpowiedzi, bowiem dotycza one kazdego uzytkownika forum.
Co sie dzieje z prywatnymi wiadomosciami (PW), po tym jak zostana one skasowane z naszych skrzynek. Czy sa one archiwizowane?
Regulamin nic na ten temat nie wspomina, a moze to ja nie potrafie znalezc odpowiedniego ustepu. Prosilbym o pomoc i wyjasnienie.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Kolego kapusta7 dlaczego zmieniasz temat? Oskarżasz mnie o kłamstwa, podbijam stawkę, z Tobą chętnie wybiorę się do sądu za 20 tysięcy na cele charytatywne.
 

Rafal7

Banned
Ja Ciebie posadzam?
Gdzie napisałem że Ty??
Napisałem czytają czy to dla Ciebie znaczy to samo?
Nie strasz mnie sądami.
 

Rafal7

Banned
Dobra mam pamięć, ewidentnie jest napisane Czytali a nie Czytał to raz.

A dwa to mnie nie straszą cele charytatywne .

Trzy nie będę rozdawał swoich pieniędzy na lewo i prawo, a Ty jak chcesz to rób ze swoimi co zechcesz.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie,
Ponawiam prośbę o publiczne wyjaśnienie sprawy, a nie bicie piany.
Chłopaki mają kontakt z zainteresowanym/ zbanowanym, więc jeśli wyrazi on zgodę na upublicznienie tej korespondencji, to będzie to najprostsza droga do zamknięcia sprawy.

Załatwcie to w cywilizowany sposób jak mężczyźni, a nie rzucajcie wzajemnych oskarżeń.

@Ar, co Ty na to?

Pamiętajcie, że na podgrzewaniu tego konfliktu tracimy MY WSZYSCY.
 

Rafal7

Banned
Najprościej jest pokazać za co Bali dostał Bana, bo on nic nagminnie nie wysyłał.
Administracja trzyma swoje to niech pokaże dowody, bo tak jak napisałeś Henry my mamy kontakt z Balim i wiemy jakie jest jego stanowisko.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Drogi Henry, czy wg Twojej oceny kolega kapusta7 pisząc:

"Ja Ci mowie że nikt niczego nie raportowal czytali wiadomości."

odnosi się do mnie?

To ja pisałem, że był raport to ja osobiście zbanowałem konto BaliGdynia.

Kolega kapusta się boi, że jednak mówię prawdę?
 

Rafal7

Banned
Ja się boję, niby kogo?
Nie potrafisz przedstawić dowodów, potem wkładasz mi swoje słowa w moje usta, nie odróżniasz znaczenia słów a właściwie w jakiej są pisane Liczbie, Czytają to liczba Mnoga, czyta pojedyncza.
A na koniec wyskakujesz z sądami i piszesz że to Ty mu dałeś Bana.
Dopiero teraz piszesz że to Ty dałeś bana.

A ten cały Jam Niam czy jak mu tak zakłada jakiś temat ze musiał się wygadać, może to on dał bana i miał takie emocje ze musiał napisać temat aby zobaczyć reakcje userów?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
skoro masz rację to dlaczego boisz się sądu, przecież masz rację, Ty mówisz: PONOWNIE CYTAT:

"Ja Ci mowie że nikt niczego nie raportowal czytali wiadomości."

Ja mówię, że jest raport i że jest spam.

Czego nie rozumiesz?
 

Rafal7

Banned
Dalej nie rozumiesz znaczenia słów.
nie ważne.

A ja mówię abyś pokazał jakie to było mocne ze strony Baliego że dostał na sztywno bana.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie chcę tutaj nikogo oceniać, człowiekowi pod wpływem emocji często puszczają nerwy...czasem niepotrzebnie.
Tak jak wcześniej pisałem, sprawę znam tylko z drugiej ręki, dlatego też nie staję po żadnej ze stron
, a w związku z tym, że sprawa ciągle rozwija się w złym kierunku, zamiast się wyjaśniać, coraz bardziej komplikuje, sytuacja się zaostrza i lada chwila okaże się, że jej rozwiązanie będzie niemożliwe.
Padnie zbyt wiele słów i odwrotu nie będzie.
A ponieważ sprawa stała się już publiczną zaproponowałem jawne jej rozwiązanie za zgodą zainteresowanych stron.
Tylko tyle, lub aż tyle...
Panowie nie róbmy tu kolejnego "pudlowego forum", kilka konkretnych cytatów i sprawa wyjaśniona.
 

Rafal7

Banned
Kolejne kłamstwo?
Niech Ci będzie, chociaż czy to było kłamstwo nie wiem.

A które moje wpisy to kłamstwo bo z tego co napisałeś to jest kolejne.
Gdzie są następne?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę oto cytat i ja twierdzę, że to kłamstwo:

"Ja Ci mowie że nikt niczego nie raportowal"
 
Do góry