Czy forum stało się...

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może kiedyś zmieni się podejście administracji do pewnych spraw.
Mała na to szansa,jednak bądźmy dobrej myśli ;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dla co niektórych liczy się tylko kasa i zyski a nie przyjazna atmosfera i użytkownicy forum, wielka szkoda
Żeby im jeszcze ta kasa kiedyś bokiem nie wyszła. Chyba co niektórzy jeszcze nie zrozumieli, że pieniądze to nie wszystko...
Niekiedy zwykły prosty gest i czyn potrafi zdziałać wiele no ale cóż...
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Dla co niektórych liczy się tylko kasa i zyski a nie przyjazna atmosfera i użytkownicy forum, wielka szkoda
Żeby im jeszcze ta kasa kiedyś bokiem nie wyszła. Chyba co niektórzy jeszcze nie zrozumieli, że pieniądze to nie wszystko...
Niekiedy zwykły prosty gest i czyn potrafi zdziałać wiele no ale cóż...

Zaprawdę powiadam ci prawdę rzekłeś..
Idzie parę dni wolnego więc niech każdy kto solidaryzuje się ze zbanowanym,,

oBALI jakiś zacny monopol :)

,,,dokumentując to odpowiednią słitfocią. :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie łudźmy się, to raczej nie jest portal założony przez bezinteresownych pasjonatów AV.
(...)

Dużo ciekawych i widać szczerych opinii można się tutaj dowiedzieć. Tak się składa, że zgłaszam się. Jestem założycielem tego portalu. Chętnie się dowiem dlaczego nie jestem bezinteresownym pasjonatem AV?
 

Rudeford

New member
Mam konkretną i niezwykle błyskotliwą odpowiedź, ale chyba jednak będzie lepiej(dla mnie) jak pozostawię Twoje pytanie bez odpowiedzi. Napisze tylko tyle, że przeglądając to forum od 2005 roku, odniosłem nie raz wrażenie, że to nie forum a zakamuflowany sklep internetowy. Oczywiście to tylko takie wrażenie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wywołałeś mnie do tablicy więc o mnie piszesz, jeszcze raz napiszę, że to ja założyłem to forum.

Czy sprzedawcy / sklepy są specjalnie oznaczeni na tym forum innym kolorem?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Artur do diabła ciężkiego. Przecież tego już czytać nie idzie. Początek roku a my kruszymy kopie o takie rzeczy. Trzeba schować urażone ambicje i w końcu zakończyć ten "spór" Bali popełnił błąd czy nie popełnił błędu rozsyłając takie wiadomości ( choć ja uważam, iż trochę przesadzasz) to trzeba to ZAKOŃCZYĆ. Odwieś człowieka i niech to forum wróci do normalności. O tym, iż monitorujecie nasze prywatne wiadomości nawet się nie domyślałem. Nie podoba mi się to ale nie ja tu ustalam reguły. Teraz chcąc pomóc jeden drugiemu poprzez podanie namiaru na sklep z dobrymi cenami wiemy, że trzeba to robić w inny sposób np podając swojego skypa co jest możliwe . Trochę z tym problemu ale skoro nie można inaczej to trudno.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Miłościwy Władca raz do roku powinien ogłosić amnestię.

Na Trzech Króli świętowanie
Zbanowanych odwieszanie
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Sprawa BaliGdynia jest w trakcie trwania, jak mówiłem, nawet 1000 adwokatów nie zmieni mojego zdania i jest ona wyjaśniana między użytkownikiem a mną. Nie zmieni tego milion wpisów o tym jaki to ze mnie pinoczet, stalin czy inny dyktator i cenzor i jak mi strasznie władza uderza do głowy, bo właśnie przecież po to to forum powstało, żebym był władcą i miał miliony monet.

Mam dosyć bycia oskarżanym o chciwość, przekładanie pieniądza nad dobro tego forum i użytkowników etc. Tak między innymi do Ciebie osobiście się zwracam użytkowniku BIPO i Wiesiek19.

Spokojnie mogę opublikować moje zeznania podatkowe z okresu, w którym zajmowałem się administracją tego forum 16 godzin na dobę. Chcecie opublikować swoje?


Wywód dokończę jak znajdę chwilę czasu.
 

enocyl

Banned
Sprawa BaliGdynia jest w trakcie trwania, jak mówiłem, nawet 1000 adwokatów nie zmieni mojego zdania i jest ona wyjaśniana między użytkownikiem a mną. Nie zmieni tego milion wpisów o tym jaki to ze mnie pinoczet, stalin czy inny dyktator i cenzor i jak mi strasznie władza uderza do głowy, bo właśnie przecież po to to forum powstało, żebym był władcą i miał miliony monet.

Mam dosyć bycia oskarżanym o chciwość, przekładanie pieniądza nad dobro tego forum i użytkowników etc. Tak między innymi do Ciebie osobiście się zwracam użytkowniku BIPO i Wiesiek19.

Spokojnie mogę opublikować moje zeznania podatkowe z okresu, w którym zajmowałem się administracją tego forum 16 godzin na dobę. Chcecie opublikować swoje?


Wywód dokończę jak znajdę chwilę czasu.
Administrowanie 16 godzin na dobę? Dziwię się, że nie umarłeś z wycieńczenia. Nawadniasz się chociaż podczas takiej pracy?
 

DrWredman

Active member
kiedyś zarządzałem jednym forum. Niby użytkowników było kilkudziesięciu, jednak roboty nie było końca. Wcale się nie dziwię, że tutaj jest bałagan, bo ogarnąć wszystko przy tej ilości wpisów i członków to pewnie masakra.
Nie wiem kto i ile tu zarabia, ale wątpię, aby były to kokosy, zarówno z banerów jak i z opłat.

I żeby nie było, że trzymam stronę admina w kwestii Bali ;)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
kiedyś zarządzałem jednym forum. Niby użytkowników było kilkudziesięciu, jednak roboty nie było końca. Wcale się nie dziwię, że tutaj jest bałagan, bo ogarnąć wszystko przy tej ilości wpisów i członków to pewnie masakra.
Nie wiem kto i ile tu zarabia, ale wątpię, aby były to kokosy, zarówno z banerów jak i z opłat.

I żeby nie było, że trzymam stronę admina w kwestii Bali ;)

łe tam trzymasz strone admina tej ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
AR2 myślałem, że jesteś inną osobą tj. bardziej ugodową oraz przychylną na pewne sprawy oraz, że dojdziemy z resztą kolegów z Tobą do porozumienia ale widzę, że to nie ma szans. Zauważ ile osób się wstawilo za kolega Bali o to jak ostro zostal potraktowany. Przegiołeś i to dużo osób zauważyło ale Ty musisz być +1. Wyskakujesz jak nie z sądami to zeznaniami podatkowymi, a na deser napisales o tym że ilu adwokatów by sie nie wstawiło za Bali swego zdania nie zmienisz. To tylko świadczy z jaką osobną mamy doczynienia tj. zawsze Twoja racja musi być na wierzchu i koniec. To jest Twoje Forum i rób sobie na nim co chcesz. Ale nie potrafię przejść obok jak ludzi traktuje się nie sprawiedliwie. Nam najbardziej chodzi o dwie rzeczy o to że Bali został za ostro potraktowany oraz czytanie poczty prywatnej przez moderacje. Wiele osób tego nie wiedzialo w tym ja a czytam to forum praktycznie od początku powstania. Chcecie czytać priv to sobie czytajcie ale nie traktujcie wszystkich ludzi co wklejają linki do innych salonów ostateczna kara jaka jest ban lub wywalenie z forum. Kiedyś się dostawało ostrzeżenie i punkty karne z opisem za co. Teraz od razu ban! Trochę sfolgujcie..
Wchodząc na hdtv mam ochotę poczytać i dowiedzieć się coś o tematyce audio-video a nie za co dostane bana.
Nie czytałem regulaminu przez 10lat i tego nie zrobię bo mnie to nie interesuje. Prośba tylko do Ciebie abyś zmienił nastawienie do forumowiczów bo Twoim zachowaniem odpychasz ludzi od tego forum.
ps. Trzeba umieć się czasem przyznać do błędu, ale wielu osoba to sprawia straszny problem...
ps.2. ktoś podesłał mi linka z regulaminu pkt.8.:
Umieszczania reklam, w każdej postaci także przesyłania ich poprzez wiadomości niepubliczne z wyjątkiem: (Prywatna Wiadomość)
- reklam instytucji lub akcji charytatywnych (Pajacyk, Caritas, Czerwony Krzyż etc.),
- reklam instytucji non-profit (SETI, United Devices, Mozilla etc.),
- wypadków uzgodnionych administracją – pod mailem hdtv [at] hdtv.com.pl
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
kiedyś zarządzałem jednym forum. Niby użytkowników było kilkudziesięciu, jednak roboty nie było końca. Wcale się nie dziwię, że tutaj jest bałagan, bo ogarnąć wszystko przy tej ilości wpisów i członków to pewnie masakra.
Nie wiem kto i ile tu zarabia, ale wątpię, aby były to kokosy, zarówno z banerów jak i z opłat.

I żeby nie było, że trzymam stronę admina w kwestii Bali ;)

Też coś wiem z autopsji jak to wygląda i nikt nie wątpi, że trzeba się natyrać. :)
AR2 niepotrzebnie się irytuje bo nikt mu niecnych czynów, ani pazerności nie zarzuca.

Tyle tylko, że z pryszcza zrobił się niepotrzebnie wrzód i powstają niepotrzebne złe emocje.

Czekamy wszyscy na wyjaśnienie sprawy między Bali, a adminem i ostateczną decyzję, którą mam nadzieję wkrótce poznamy.
 
R

Repugnant.

Guest
piekna gownoburza z powodu checi pomocy i lepszych cen a podobno konkurencja dobra jest:)mysle ze kara jest nieadekwatna.moze czas pomyslec o zmianie:)to takie moje przemyslenia
 
Do góry