Cyfrowa kablowka SPRAY i HD

Joh

New member
Witam,

I jak? Dostaliście do ostatniego rachunku Spray'a informację o przejęciu firmy przez Vectrę i zmianach w ofercie do końca roku?

Pozdrawiam
Robert
 

brystol

New member
Najbardziej interesuje mnie te 140 kanałów i największy dostęp do telewizji HD. W pismie mowa jest też o nagrywarkach (ciekawe za ile) i o uruchomieniu EPG (wreszcie !!!!!).
 

Joh

New member
Witam,

No tak - znając "życie ze Spray" to trochę na to poczekamy - choć może Spray/Vectra działa inaczej ;-)

EPG to w ogóle jakiś żart - ponad rok od czasu uruchomienia usługi, a tu praktycznie nic (nie licząc tych paru TVN'owych programów).

Inna sprawa to ceny - mam nadzieję, że nie zostaną "dostosowane" do cen Vectry, bo te np. za internet są strasznie wysokie w porównaniu z tym, co teraz oferuje Spray.

Pozdrawiam
Robert
 

mayiv

New member
A tak swoją drogą, to zarząd wciąż nie do końca wie co to za licho to EPG, cytuję: "uruchomiony zostanie elektroniczny przewodnik po programach (EPG - umożliwiający min. wybór napisów lub różnych wersji językowych tego samego programu)". Co ma EPG do wyboru ścieżek i napisów i czemu ma to umożliwiać - tego nie pojmuję.

A na stronie Vectry wszystko ładnie wyjaśnione ;).
 
Ostatnia edycja:

korel11

New member
Spray w Vectrze

Co do cen u naszego kochanego operatora to jakoś koło Wielkanocy na ich stronce pojawiła się nowa oferta pakietowa - niestety dla nowych abonentów: Internet - 12 MB/s.

Jednak o LuxeHD lib HBO-HD nadal cicho
(a w Vectrze są...)
 

Joh

New member
Witam,

korel11 napisał:
Co do cen u naszego kochanego operatora to jakoś koło Wielkanocy na ich stronce pojawiła się nowa oferta pakietowa - niestety dla nowych abonentów: Internet - 12 MB/s.

Jednak o LuxeHD lib HBO-HD nadal cicho
(a w Vectrze są...)

No właśnie też zauważyłem tą promocję - 2x szybszy internet za taką samą cenę. Prawdę mówiąc po raz kolejny nasz kochany Spray mnie ostro zdenerwował. Znowu pokazują, że "starych" klientów mają gdzieś i ważne dla nich tylko to, aby przyciągnąć nowych ...

Pozdrawiam
Robert
 

korel11

New member
Sprawdzę w tym tygodniu, u ich przedstawiciela handlowego, czy da się skorzytać z tej promocji - chętnie sobie net za te same pieniądze. Pozdro
korel
 

Joh

New member
Witam,

korel11 napisał:
Sprawdzę w tym tygodniu, u ich przedstawiciela handlowego, czy da się skorzytać z tej promocji - chętnie sobie net za te same pieniądze. Pozdro
korel

No to czekamy na jakieś wieści - przyznam, że jak dla mnie, gdyby była taka możliwość to biorąc pod uwagę poprzednie zachowania Spray'a byłby to trzeci cud w naszym kraju ... po cudzie nad Wisła i cudzie na Wembley ;-)

Pozdrawiam
Robert
 

htb

New member
chyba ze zrezygnujesz z uslug jesli masz taka mozliwosc i za miesiac bedziesz nowym klientem. Chociaz na infolinii Pani twierdzi ze to tylko dla nowych przychodzacych od innego operatora. Czyli starych klientow starym zwyczajem maja w glebokim powazaniu.
 

Joh

New member
Witam,

htb napisał:
chyba ze zrezygnujesz z uslug jesli masz taka mozliwosc i za miesiac bedziesz nowym klientem. Chociaz na infolinii Pani twierdzi ze to tylko dla nowych przychodzacych od innego operatora. Czyli starych klientow starym zwyczajem maja w glebokim powazaniu.

Typowe dla Spray'a niestety ...

Pozdrawiam
Robert
 

htb

New member
Ale moim zdaniem to paranoja. Czy nie mozna tego zrobic normalnie. Chce ktos skorzystac z promocji to podpisuje aneks do umowy i firma jest pewna ze przez najblizsze 12 miesiecy nie zrezygnuje, bo umowa pewnie jest na 12 miesiecy. Po co bawic sie w rozwiazywanie umowy i podpisywanie od nowa :(
 

Joh

New member
Witam

StysieK napisał:
żadne tam typowe,

99 przypadkach na 100 traktuje się teraz lepiej nowego klienta niż starego

Nie zgodzę się do końca - w wielu firmach (np. w branży telefonii komórkowej) to się bardzo zmieniło i starym klientom oferuje się praktycznie to samo co nowym ...

Spray widać nie stosuje jednak takich praktyk ...

Pozdrawiam
Robert
 

gifizoo

New member
ftp

W lutym pytałem o to w BOKu i dostałem odpowiedź że opracowują regulamin użytkowania serwera FTP.
Jakoś nie podejrzewał żeby od tamtej pory coś się zmienilo w tym tamacie...ale zapytam, co mi tam, w końcu jestem klientem :krol: .
 

korel11

New member
Nowa promocja

Podpisałem z przestawicielem umowę (aneks), teraz mam poczekać - nawet do ok. tygodnia - na aktywację.
Dam znać jak wszystko zadziała
 

Joh

New member
Witam,

korel11 napisał:
Podpisałem z przestawicielem umowę (aneks), teraz mam poczekać - nawet do ok. tygodnia - na aktywację.
Dam znać jak wszystko zadziała

Mówisz o tej promocji na dwa razy szybszy internet?

Jakie są warunki?

Pozdrawiam
Robert
 

Joh

New member
Witam,

Znowu mam "ciekawe" przygody z naszym ukochanym operatorem. Miałem problem z kontem pocztowym - rozwiązywany był przez 4 dni robocze ;-)

Druga sprawa - na Sky News od chyba 3 tygodni nadawana jest informacja, że zmieniają częstotliwość na satelicie i od 1 maja będą dostępni tylko na nowej częstotliwości. Spray oczywiście to olewa - zadzwoniłem do nich z pytaniem kiedy w końcu to zrobią - tym bardziej, że ten napis leci na okrągło i zasłania 1/4 ekranu. Gość na infolinii zaczął mi tłumaczyć, żebym ... przestawił coś w moim telewizorze, to może ten napis będzie mniejszy :grin: żenada po prostu ...

Tak w ogóle - to 1 maja już jutro i jestem gotów się założyć, że od jutra Sky News nie będzie - mam nadzieję, że tylko tymczasowo ...

Pozdrawiam
Robert
 
Do góry