Cyfra+ wprowadza HD PVR

arsenal

Moderator
VIP
Nie ma Dolby. Nie ma oryginalnej ściezki audio. Nie ma napisów. Nie ma 16/9. To dopiero test VOD w wykonaniu Cyfry+.
 

Cavallino

Banned
Soft 79 - problem

Po wgraniu softu 79 przestały mi się odpalać zaplanowane nagrania, o ile w momencie kiedy powinno się rozpocząć nagrywanie mam dekoder WŁĄCZONY na ten sam kanał który ma się nagrywać.

Możecie sprawdzić u siebie i potwierdzić/zaprzeczyć że to wada ogólna tego softu, czy tylko ja tak mam?
Cyfra oczywiście twierdzi że nic o takiej wadzie nie wie.
 

piotrwas

New member
Programowanie Pilota W Philipsie Pvr (tv Toshiba 37c3500pg)

qrde, nie mogę zaprogramować mojej tośki 37C3500PG na pilocie do philipsa pvr. przerobiłem już wszystkie 3 kombinacje z instrukcji (ręczną, półautomatyczną i automatyczną) i nie śmiga........ :???:
czy ktoś ma jakiś pomysł? będę wdzięczny za wszelką pomoc
(przeszukiwałem całe forum i nic nie znalazłem.........)
 

DanielS

New member
Cavallino napisał:
Po wgraniu softu 79 przestały mi się odpalać zaplanowane nagrania, o ile w momencie kiedy powinno się rozpocząć nagrywanie mam dekoder WŁĄCZONY na ten sam kanał który ma się nagrywać.

Możecie sprawdzić u siebie i potwierdzić/zaprzeczyć że to wada ogólna tego softu, czy tylko ja tak mam?
Cyfra oczywiście twierdzi że nic o takiej wadzie nie wie.

Ja teraz nagrywam Strażnika. Był zaprogramowany ale przełączyłem wcześniej na C+Sport HD tak więc zaprogramowane wcześniej nagranie zaczęło się po przełączeniu na ten kanał. Dioda na razie się świeci :) Po filmie dam znać czy nagrało :)
 

Cavallino

Banned
DanielS napisał:
Ja teraz nagrywam Strażnika. Był zaprogramowany ale przełączyłem wcześniej na C+Sport HD tak więc zaprogramowane wcześniej nagranie zaczęło się po przełączeniu na ten kanał. Dioda na razie się świeci :) Po filmie dam znać czy nagrało :)

Jak się zaczęło to pewnie się nagra, u mnie w takiej sytuacji nawet nie startuje nagrywanie.

Jeśli Tobei chodzi na sofcie 79, to pewnie u mnie coś się źle wgrało.
Może zna ktoś sposób w jaki można wykonać całkowity reset tunera, do ustawień fabrycznych i zaciągnąć soft od nowa?
 

siwy25

New member
Witam Carwallino!
Potwierdzam po wprowadzeniu opr.79 zaprogramowane wcześniej nagrania nagrywają się bez problemów.Kolega miał podobny problem, wyłączył na chwilę tuner z zasilania(wtyczka) i o dziwo poskutkowało! spróbuj i ty ,życze powodzenia!
 

Cavallino

Banned
siwy25 napisał:
Potwierdzam po wprowadzeniu opr.79 zaprogramowane wcześniej nagrania nagrywają się bez problemów.Kolega miał podobny problem, wyłączył na chwilę tuner z zasilania(wtyczka) i o dziwo poskutkowało! spróbuj i ty ,życze powodzenia!

No i trafiłeś w sedno.
Po kilkuminutowym przetrzymaniu tunera bez zasilania problem ustąpił i nagrywanie rusza niezależnie od stanu aktywności tunera.
Thx.
 

siwy25

New member
Cavallino!
cieszę się że troche pomogłem! a co do resetu tunera lub karty abonenckiej można wejść na int.str.cyfry potem na ica cyfra+ tam po podaniu swoich danych ,,wchodzimy'' w opcje sprzęt i możemy działać.
Pozd.:eek:k:
 

Cavallino

Banned
siwy25 napisał:
Cavallino!
cieszę się że troche pomogłem! a co do resetu tunera lub karty abonenckiej można wejść na int.str.cyfry potem na ica cyfra+ tam po podaniu swoich danych ,,wchodzimy'' w opcje sprzęt i możemy działać.
Pozd.:eek:k:

Tyle że to reset uprawnień, a nie softu tunera.
 

siwy25

New member
poprzednika PVR HD ,mediasata ,resetowałem przez wyjęcie wtyczki sieciowej i karty abonenckiej ,wiem że to inny sprzęt ale może to zresetuje softy w PVR HD?
 
Do góry