Cyfra+ wprowadza HD PVR

Tom_Bod

New member
juggler napisał:
Dzis uaktywnilem sobie HBO Digital i czekam az bedzie aktywne!!

Jak to zrobiłeś? :D

Ja po przeczytaniu informacji w magazynie Cyfra+ napisłem do ich serwisu.
I oto co dostałem:

"Odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, iż w najbliższym czasie Abonenci zostaną poinformowani o możliwości dostępności do usługi VOD.
Ufam, iż powyższe wyjaśnienia przyjmie Pan ze zrozumieniem."

No kiedy właśnie nie rozumiem. ;)
Ulotka pisze o możliwości korzystania z usługi, której... jeszcze nie ma?
:D
pozdrawiam
 

Radeks

New member
pvr

Witam ponownie.
Dzwoniłem do centrum C+, nowe oprogramowanie dla HD PVR (76) ma być ponownie dostępne od piątku wieczorem (25.01) lub soboty. pozostaje uzbroić się w cierpliwośc i czekać.... Pozdrawiam. R.
 

Radeks

New member
pvr

Witam
Wgrałem przed chwilą nowe oprogramowanie - jest już wersja 79 i jest o.k! :eek:k: Jest w nagraniach opcja biblioteka HBO, na kanałach CN, Jetix i DisneyCh już sie nie zawiesza oraz nagrywa czysto (sprawdzałem narazie tylko na NGHD). Pozdrawiam
 

juggler

New member
Tom_Bod napisał:
Jak to zrobiłeś? :D

Ja po przeczytaniu informacji w magazynie Cyfra+ napisłem do ich serwisu.
I oto co dostałem:

"Odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, iż w najbliższym czasie Abonenci zostaną poinformowani o możliwości dostępności do usługi VOD.
Ufam, iż powyższe wyjaśnienia przyjmie Pan ze zrozumieniem."

No kiedy właśnie nie rozumiem. ;)
Ulotka pisze o możliwości korzystania z usługi, której... jeszcze nie ma?
:D
pozdrawiam
Zadzwon na infolinie i jezeli masz HBO to Ci uruchomia HBO Digital
 

Tuptusek

New member
:)

A co zmienili w tej wersji oprogramowania w stosunku do 76? Mnie tylko tuner poprawnie się włącza na RGB (nie muszę przyciskać przycisku "sat ant" - mam zwykły telewizor SD podłączony po EuroZłączu :p )

PzDr.
Tuptusek:D
 

majcher

New member
poprawka nr. 79 do dekodera HD PVR ma na celu usprawnić działanie usługi HBO DIGITAL dostepnej od niedawna w ofercie CYFRY+ dla posiadaczy dekoderów HD PVR i opcji Premium HBO.
 

bietka

New member
Mam oprogramowanie 73 i inne nie jest obecnie dostępne po wyszukiwaniu-jak pobrać nowsze.Dodzwonić się do nich to naprawdę trzeba miec cierpliwość i na dokładkę za każdym razem po wysłuchaniu tej samej śpiewki rozłaczaja się.
 

maur

New member
majcher napisał:
Teraz znowu była zmiana kolejności programów. Po ponowym wyszukiwaniu programów powinno być OK

W poprzednim układzie programów wgrywało się 905 stacji, teraz wyswietla 823. Czy ktoś zauważył brak jakichś programów, a może jakieś doszły ?
 

bietka

New member
Pojawiło sie nowe oprogramowanie dzisiaj po południu.
Zeby wgrać filmy na dysk kazano mi zostawic dekoder na noc na mini mini
 

Kubak

New member
bietka napisał:
Mam oprogramowanie 73 i inne nie jest obecnie dostępne po wyszukiwaniu-jak pobrać nowsze.Dodzwonić się do nich to naprawdę trzeba miec cierpliwość i na dokładkę za każdym razem po wysłuchaniu tej samej śpiewki rozłaczaja się.
Oprogramowanie do dekoderów Philips HD (DSR6201) i Philips HD PVR (DSR7201) jest nadawane na zmianę. Przez weekend leci soft do PVRów, a od poniedziałku do czwartku do tych bez dysku.
 

azbest84

New member
Witam,

A ja trochę nie w temat. Czy można w tym dekoderze ustawić 576i lub 576p po hdmi? Chciałbym wykorzystać skaler z amplitunera onkyo 875, a słyszałem, że dwa razy skalowany obraz jest gorszy od obrazu skalowanego raz.
 

DanielS

New member
Kubak napisał:
Oprogramowanie do dekoderów Philips HD (DSR6201) i Philips HD PVR (DSR7201) jest nadawane na zmianę. Przez weekend leci soft do PVRów, a od poniedziałku do czwartku do tych bez dysku.

Chyba nie do końca bo mi dzisiaj PVR zaktualizowało z 73 na 79
 

bietka

New member
U mnie załadował oprogramowanie 76 a jest 79?
Jak długo czekaliscie na uruchomienie usługi wideoteki?A może jest to nadal niedostępne?Tytuły filmów mam tylko treści nadal brak.
 

siwy25

New member
Opr.

Witam!
bietka! aktywacje usługi HBO DIGITAL(chyga oto ci chodzi) otrzymasz w ciągu 2 godz. ale wszystkie tytuły z listy biblioteki będą ci się wgrywać na dysk ok.6 dni(tak było u mnie) po 2-3 tytuły nocą i sciągnij opr.79.
Pozdrawiam
 
Do góry