Cyfra+HD

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobre i tyle jak ktos ma ten model.... a wiadomo czy Cyfra bedzie miala programy N ?
Lolek
 

cristal0

New member
mam problem

mam 2 tv jeden SD i drugi FullHD dzisiaj oba podlaczylem do konwertera twin: satserwis.pl/pokaz.php?nazwa=oferta/12/1237.dat
i jest taki problem ze jak mam wlaczony dekoder SD to na TV HD nie dzialaja mi zadne programy hd (wyswietla sie informacja: "brak sygnalu, sprawdz antene" albo jest czarny obraz i co jakis czas pojawiaja sie kolorowe paski jak to bywa przy bardzo zlej pogodzie). Jesli wylacze dekoder SD to wiekszosc kanalow HD na drugim tv dziala ale czsami sie troche "zacina" a sygnal niby mam na 5.

i moja pytanie jest co moze byc nie tak? w infolinii jedyne co mi mogli doradzic to wymiane konwertera
moge jeszcze dodac ze mam talerz 60cm jesli to w ogole ma jakies znaczenie
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Antena o średnicy 60cm to trochę mało - odbierzesz na takiej ale przy złej pogodzie zaczynają się problemy - zwisy albo obraz całkiem znika ,pomyśl o jakiejś większej antenie 70 -80cm .Być może jest to wina konwertera - po 5-6 latach używania konwerter praktycznie nadaje się do kosza ,nowy konwerter nie kosztuje dużo ,więc swobodnie udźwigniesz taki wydatek ,sprawdź poprawność całej instalacji antenowej
 

JanuszKołeck

New member
Czy ktoś ma może takie info kiedy TVP2 HD przejdzie na inny transponder? Chodzi o to, że na transponderze CP gdzie teraz jest jest tak mało miejsca, bo transponder jest zapchany, jak to w CP i w porównaniu z TVP1 HD jakość obrazu meczów EURO 2012 jest dużo gorsza na TVP2 HD.
 

kamilb

Member
od października przechodze do cyfry i biorę pakiet kompakt hd. ogólnie polecacie cyfre ? bo że jest lepsza niż mulitmedia to wiem. I mam pytanie czy będzie w ofercie kanał nsport po połączeniu z n ?
 

lemon 1971

New member
od października przechodze do cyfry i biorę pakiet kompakt hd. ogólnie polecacie cyfre ? bo że jest lepsza niż mulitmedia to wiem. I mam pytanie czy będzie w ofercie kanał nsport po połączeniu z n ?
jakie kanaly beda po polaczeniu nie wie nawet sam prezes, napewno bedzie tak jak cyfra przejela wizje tv, to do abonentow byly wysylane ankiety jakie kanaly chcieli by miec po polaczeniu ,ankieta byla tylko sciema bo zniklo kilka naprawde dobrych kanalow, zostawili badziewie---------------wedlug mnie n -sport zniknie calkowicie, a jego prawa do transmisji przejmie canal+ sport hd
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o pace pvr 500GB,to po ostatniej aktualizacji mogę śmiało powiedzieć że wreszcie dobrze się sprawuje.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Ale z twardym dyskiem wciąż jedyny(chyba że pokazały się nowe i nic o tym nie wiem)cała reszta.....po prostu jest...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem który dekoder macie na myśli - najnowszy jest DiGYBOXX HD C+ jest dość wyjątkowy czytnik dekodera umożliwia dekodowanie kart innych platform (n na kartę HD ,telewizji na kartę ,MTV Unlimited) oraz Nagravision (Cyfrowy Polsat)
 
Do góry