Cyfra+HD

Adrian85

New member
Bez reklam
Dekoder już wymieniłem tak na wszelki wypadek.
Wiem o oprogramowaniu i z tego co się dowiedziałem,to wciąż trwają prace nad jego poprawieniem.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Ciężko wyczuć,bo jak poprawią oprogramowanie to jednak dysk 500GB jest przydatny,do tego canal+ na życzenie i seriale.Ogólnie jest to teoretycznie ich najlepszy dekoder,ale czy wart płacenia dodatkowo 10zł/ms.,to już sam oceń.
 

Thoms3101

New member
A jak jest z tym Canal+3D? Tam lecą tylko i wyłącznie mecze? Za to się jakoś dodatkowo płaci albo coś? Nie ma tego w żadnym abonamencie?
I jeszcze pytanie odnośnie piłki nożnej na Eurosporcie, tam lecą wszystkie mecze Bundesligi? I na jakich kanałach? Na zwykłym Eurosporcie czy na dwójce raczej? I jeszcze jedno pytanie odnośnie innych lig, bo z tego co się orientuje to są tam:
1. Liga hiszpańska (na niej najbardziej mi zależy)
2. Liga włoska
3. Liga angielska
4. Liga francuska
5. Liga brazylijska (na sportklubie słyszałem, że leci)
6. Liga argentyńska (też słyszałem, że na sportklubie leci)
7. Liga niemiecka(Eurosport)
Dobrze wymieniłem? Czy czegoś brakuje? Albo napisałem za dużo? Mógłby mi ktoś napisać na jakich kanałach lecą wszystkie te ligi?
I pomógłby mi ktoś wybrać najodpowiedniejszy dla mnie abonament? Chciałbym mieć dużo futbolu w jakości HD i dużo programów naukowych także w jakości HD. Na początku skłaniałem się do abonamentu SuperPremium HD za 108zł miesięcznie a teraz mam dylemat, bo nie wiem czy dokładać do pakietu HBO 11zł, bo jak do pakietu Optimum HD wezmę HD Optimum to mam wszystkie kanały oprócz HBO a nie wiem czy na tym HBO idzie w ogóle coś ciekawego?
 

jacek63

New member
Na canal+
1. Liga hiszpańska
2. Liga włoska
3. Liga angielska
4. Liga francuska
5. Liga polska
Na ES-2 Bundesliga i II liga niemiecka
Na innych kanałach pojawiają się argentyńska, belgijska, portugalska,szkocka, japońska
 

don111

Banned
I pomógłby mi ktoś wybrać najodpowiedniejszy dla mnie abonament? Chciałbym mieć dużo futbolu w jakości HD i dużo programów naukowych także w jakości HD. Na początku skłaniałem się do abonamentu SuperPremium HD za 108zł miesięcznie a teraz mam dylemat, bo nie wiem czy dokładać do pakietu HBO 11zł, bo jak do pakietu Optimum HD wezmę HD Optimum to mam wszystkie kanały oprócz HBO a nie wiem czy na tym HBO idzie w ogóle coś ciekawego?
tak patrzyłem i najlepsza opcja do futbolu w HD to canal+ kompakt HD + opcja HD kompakt 68+8zł , tu tylko nie masz wielu kanałów przyrodniczych, serialowych itd
wyższej opcji nie ma sensu bo dodając opcję HD masz prawie 100zł, zamiast tego zdecydowanie bardziej najlepiej opłaca się dołożyć do superpremium z powodu pakietu HBO w hd, lecą non stop nowości serialowe/filmowe, może nie od razu to co wyszło na blue ray ale tak z rocznym max poślizgiem
generalnie oglądam tylko sport i filmy jedynie na HBO, czasem canal+, ale kino, tvp kultura, na resztę szkoda czasu...
za podobny pakiet płacę 100zł, 80zł + 20 hbo w promocji, był to kawałek czasu temu, więc wg mnie ten najdroższy pakiet się opłaca jeśli też chcesz pooglądać nowe filmy, ewentualnie jakieś przyrodnicze
C+ 3d jest za darmo, bo nie może być inaczej - tam leci coś raz, może 2x w tygodniu, jakiś film, koncert, czasem mecz z angielskiej lub hiszpańskiej ligi... generalnie w weekend to mnóstwo piłki leci non stop, C+ sport hd, oprócz tego są też wtedy uruchamiane c+ weekend hd, c+ gol hd, potem jeszcze powtórki lecą w tygodniu
za to brakuje pucharów europejskich niestety... ale skoro ma być fuzja z N-ką to powinny się pojawić również w C+ :)
 
Ostatnia edycja:

Thoms3101

New member
A jak teraz sobie opłacę abonament superpremium na rok to czy jak będzie ta fuzja z n otrzymam jakieś dodatkowe kanały? Bo podejrzewam, że ceny abonamentów wzrosną. Czy lepiej sobie opłacić na pół roku a reszte zmieniać pakiet po fuzji?
A i jeszcze jedno. Nie opłaca się poczekać na święta Wielkanocne? Będą może jakieś promocje? Tzn. czy były jakieś promocje na ten okres w poprzednich latach?
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Większe zmiany pakietów/kanałów dopiero jesienią,więc na razie co do zmian cenowych można tylko spekulować.
Taniej nie będzie;)
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
''Promocje'' są cały czas,jeden kanał dodadzą,to zabiorą inny.Przy podpisaniu umowy jeszcze będziesz musiał podpisać zgodę na podwyżkę od kwietnia:D.
I sprawdź dokładnie ofertę.Ja wyrwałem ''świetną promocję'' za 126zł/ms.bez kanałów przyrodniczych HD,no ale.....
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
taniej na pewno nie będzie, przynajmniej jeśli chodzi o ten pakiet, który teraz kosztuje 108zł, to bdb oferta, ja za to samo płacę 99zł ale to było prawie rok temu... bez hbo płaciłbym 80zł (teraz 96zł), w międzyczasie były jakieś drobne podwyżki
do kanałów HBO opłaca dołożyć te kilkanaście zł na miesiąc :)
 

Thoms3101

New member
Ciekawe jak będą wyglądać te podwyżki od kwietnia, bo trochę się boję, podpisywać coś takiego jak mówi Adrian85, bo podpisze i później walną mi abonament do zapłaty 160zł. To ja już nie wiem. Kiedy dokładnie ta fuzja? W kwietniu czy w czerwcu?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
To nie tak....w momencie podpisania umowy,po wybraniu pakietu np. SuperPremium HD doliczą Ci od razu do obecnej ceny ok.8-9zł,więc zamiast 108zł/ms. będzie to ok.116-117zł.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Efekty tej fuzji i zmian cen kanałów/pakietów dopiero jesienią.Nie wiem czy warto czekać,różnie może być,ale raczej nie taniej.....
 
Ostatnia edycja:

panopticum

New member
mam pytanie o wybór tunera do cyfry+?
nie znam się w temacie; prośba o pomoc:
który z poniższych tunerów wybrać do cyfry+ z kanałami hd?
dwa przez nich proponowane:
1. philips dsr 6201 hd
2. sagemcom dsi87 hd
czy proponowany na forach:
ferguson ariva 210 combo.
dzięki za podpowiedź
 
Do góry