Co z tym forum?????

Status
Zamknięty.

djinni

New member
Na początek witam wszystkich forumowiczów. I tak od razu mam problem Dlaczego próbując wejść w dział forum/video/ldc przenosi mnie do jakichś postów z 2010 roku o plazmach a dokładnie tu hd forum/video/plazmy/samsung PS42B450 - pytania Bez sensu
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na początek witam wszystkich forumowiczów. I tak od razu mam problem Dlaczego próbując wejść w dział forum/video/ldc przenosi mnie do jakichś postów z 2010 roku o plazmach a dokładnie tu hd forum/video/plazmy/samsung PS42B450 - pytania Bez sensu
Poczytaj tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/113494-koniecznie-raportuj-bledy-silnika-forum.html
Niestety jest tak już od kilku lat. Temat o błędnych przekierowaniach został skasowany.
 

porscheee

New member
Problemy z forum

Witam , mam problemy w przeszukiwaniu tematów , mianowicie po przełaczaniu strony z 1 na druga wyskakuje całkowicie inny temat , co może być nie tak ... czy tylko ja tak mam , nie pomaga przełaczanie poprzez klikniecie na 2 jak i na strzałke następnej strony ...
proszę o rady i pomoc , gdyż założyłem interesujące mnie tematy i nie mogę odczytywać odpowiedzi uzytkowników
 

stalowy7

New member
mam podobnie gdy chcę odwiedzić dział LCD, albo po prostu klikam na forum, wchodzę od razu na takie tematy np wieża LG FB44 + monitor ViewSonic VX2255wmb2, jaki amplituner itp przerzuca mnie do jakiś dziwnych tematów. Do przedwczoraj wszystko było ok, ktoś wie o co chodzi?
 

porscheee

New member
a jasniej ? dodam tez ze niektóre wyrazy w treści postu sa na niebiesko podkreślone i jak się kliknie to jakies inne strony się wyswietlaja .
Wracajac do tego co pisałem to za każdym razem klikając na stron edruga wyskakuje inny temat . Nie jest to wina mojego komputera bo na zadnym innym forum tego problemu nie mam .
 

Theng

New member
Dokładnie. Zmień przeglądarkę dla tego forum. Blabla bla
Będę zgłaszał błędy w działaniu forum w każdym temacie, który mi się otworzy zamiast tego co chcę.
 

pierwszyy

Member
Jakie 45 stron? Kilka lat, kolego, kilka lat, a stron było kilkaset w dedykowanym wątku, który został skasowany.

tak, wiem kolego, pamiętam ten wątek, miał tytuł "problem z błędnymi przekierowaniami" czy jakoś tak... także szkoda nerwów i czasu na zgłaszanie błędów, bo nikt nic z tym nie robi, bo przecież "w googel chrome działa" więc o co chodzi?...
 

Carnifex

New member
Sory panowie ale to jakiś kabaret. Mam zmieniać przeglądarkę po kilkunastu latach przyzwyczajenia do Firefoxa, tylko dlatego, że na 1 stronie w sieci są jakieś cyrki z błędnymi przekierowaniami? Bez żartów proszę, prędzej zmienię stronę.
 

dzik87

New member
przekierowywanie

Witam,
dlaczego od wielu miesięcy borykam się z problemem, że klikając np. w dział "kolumny" przekierowywuje mnie do jakichś tematów z telewizorami?
Dlaczego tak się dzieje?
Co mogę zrobić?
Tak samo stało mi się, kiedy chciałem wejść na stronę trzecią w jednym z tematów w dziale STEREO.

Problem jest bardzo irytujący.
 

Rafal7

Banned
Nic nie zrobisz, ten problem trwa od wielu lat Ty i inni nic z tym nie zrobią, tym bardziej administracja, oni każą zmienić przeglądarki.
 

dzik87

New member
Próbuję na różnych przeglądarkach, różnych urządzeniach i różnych systemach operacyjnych. Ewidentnie wina forum.

Pierdolca można dostać, przed chwilą odpisywałem na wiadomość do kogoś, naprodukowałem sią, chciałem wysłać i przekierowało mnie do jakiegoś tematu z telewizorami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry