Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

arturos1970

New member
Bez reklam
od wczoraj,chyba ze 100razry probowałem wejść na wątek sony kdl 60w605
i zawsze ląduje w temacie Yamaha rx-v773 a rx-a820
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Strona cały czas jest badana w poszukiwaniu błędu, który powoduje złe działanie z FF.

Po zainstalowaniu admunchera i wyłączeniu blokady reklam strona działa poprawnie bez przekierowań. Kontaktowaliśmy się z ekipą admuchera, niestety nie dostaliśmy odpowiedzi.
 

gege

New member
Do moderatorów!

Dlaczego, będąc na stronach tematu "Philips Android TV 48PFS8109 test - Kto powiedział, że tylko anioły noszą aureole ?",gdy chcę przejść na str. 144 i 145
zostaję przekierowany - wczoraj na str. o nowym projektorze, a dzisiaj na str. powitalną "Witam serdecznie". Gdy wchodzę z laptopa żony, wszystko działa sprawnie?
 

waflik

New member
Witam mam taki problem mianowicie naciskajać na Podforum "sprzedam" w Dziale giełda automatycznie przenosi mnie do tematu /forum/kolumny/41970-kolory-jamo-606-a.html
Niewiem co jest grane,prosze o pomoc.Jeszcze jedno kiedy najade kursorem na ten dział to pokazuje adres hdtv./forum/serwis-f42.
 

ozy

New member
Mam taki problem.
Zdarza mi się często, że podczas próby przejścia do jakiegoś tematu, kolejnej strony w danym wątku pojawia się komunikat typu: "Safari nie może otworzyć strony - wystąpiło zbyt wiele przekierowań podczas próby otwarcia ......."
ozy
 

eedviking

Banned
Chyba wykrakałem ostatnio...Kiedy chcę wejść w Panel Użytkownika , przekierowuje do Współpraca Pioneer Panasonic. (FF, Chrome i E + Ad Muncher). :roll:
 
Ostatnia edycja:

porscheee

New member
widze ze nie jestem sam i wszyscy maja te problemy , mnie ciagle przerzuca z tematu do tematu , nawet jak link dostane powiadamiający to i tak laduje gdzie indziej , jakas masakra
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kilka dobrych lat, kolego. Olbrzymi wieloletni wątek na ten temat został usunięty.
widze ze nie jestem sam i wszyscy maja te problemy , mnie ciagle przerzuca z tematu do tematu , nawet jak link dostane powiadamiający to i tak laduje gdzie indziej , jakas masakra
dlatego nie ma sensu podawanie z czego gdzie przenosi. Przekierowania są losowe.
 

Carnifex

New member
Tylko kilka? Z tego co pamiętam już w 2008 roku był z tym problem, dokładnie tak samo jak teraz, nic a nic się nie zmienia. Ciekawe jak było wcześniej, trzeba zapytać forumowych weteranów. Ale najlepiej zamiatać problem pod dywan i kasować niewygodne tematy... Czyżby echo poprzedniego ustroju?
 

waflik

New member
Witam od 2 tygodni staram się wejść do działu "sprzedam" cały czas kieruje mnie na "kolory jamo s606" jakieś sugestie żeby tam wejść?
 

gege

New member
Zmieniłem przeglądarkę na Google Chrome i jak na razie, wszystkie strony otwierają się prawidłowo. Poprzednio korzystałem z Firefox'a.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
No to raportuję.
Na Windows 7 to totalna porażka bo wiecznie odsyła mnie gdzieś gdzie nie chcę. Nawet nie chce mi się podawać przykładów.
 
Do góry