Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

dimo

New member
Na przeglądarce IE 11 (win 8.1) jest totalny dramat, trudno wejść w ogóle na forum i wrzuca od razu do jakichś postów o słuchawkach albo telewizorach samsung. Na chrome chodzi zasadniczo dobrze ( win 7).
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Prosiłbym o raporty... a nie o zgłoszenia. Proszę sprawdzić za 2 godziny czy się polepszy.
 

mirsie

Member
Nie wiem na czym to polega ale przykładowo, wchodzę na forum LCD, panasonic i wybieram wątek , jest OK. wracam wybieram samsung - przenosi mnie do "Kurz na matrycy samsung", kiedyś "Jaki dvd wybrać - panasonic czy sony". To na firefoxie. Na chrome działa w miarę dobrze.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dziś u mnie masakra. Chyba najgorszy dzień pod względem przekierowań od wielu miesięcy. Chyba administracja już ma święta :) System i inne dane już podawałem.
Wszystkiego najlepszego ale przede wszystkim poprawnego działania forum i żeby ten Nowy Rok nie był gorszy pod tym względem ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdy chcę usunąć stare zdjęcia,które wgrywałem z dysku,ponieważ limit to 1 MB...i wchodzę w opcję Click here to view your attachments ,pokazuje się informacja :


if($_GET['g']=='js') die;
PHP User Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ..../misc.php:3) in ..../includes/functions.php on line 3976

PHP User Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ..../misc.php:3) in ..../includes/functions.php on line 3140

PHP User Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ..../misc.php:3) in ..../includes/functions.php on line 3145


Edit :
Windows 7,Firefox :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Pytanie czy nie da się załatwić jakiegoś prostego algorytmu typu:
jeśli masz więcej niż np 50 postów to nie jesteś botem i nie siejesz spamu, to 120s czekania do publikacji następnego posta jest zbędna?

Denerwuje mnie to...
 

Rafal7

Banned
Pytanie czy nie da się załatwić jakiegoś prostego algorytmu typu:
jeśli masz więcej niż np 50 postów to nie jesteś botem i nie siejesz spamu, to 120s czekania do publikacji następnego posta jest zbędna?

Denerwuje mnie to...

Tdx ma racje, czekanie aby można było napisać następny post jest denerwujące.

Następny problem lub nieudogodnienie to to, że gdy wyśle się więcej niż trzy takie same prywatne wiadomości do trzech różnych osób roboto blokuje konto bo stwierdza że się jest spamerem i dostaje się bana, mnie na szczęście administracja przywróciła.
Jeżeli ktoś ma powyżej iluś tam postów, nie powinien dostawać bana od robota.
 

tdx

New member
Bez reklam
No i będzie jakaś odpowiedź?
Bo widzę że 120s nie wszystkich obowiązuje, ba nawet 60...

131.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry