Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panowie, taki wpis nic nie mówi, proszę o dokładniejszy opis. Sprawdzałem na kilku komputerach i wszystkie wpisy widać.
 

Rafal7

Banned
W swoich subskrypcjach widziałem że były nowe odpowiedzi w temacie a ja ich nie widziałem po wejściu w temat, również swojego wpisu nie widziałem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pamiętam, też nie widziałem swojej ostatniej wypowiedzi w wątku "Nasze zestawy", za to widziałem w "Panelu użytkownika" ostatnią wypowiedz Kapusty, ale już w samy wątku nie widziałem tych postów. Wszystko wróciło do normy po kilku minutach. Dla mnie to jakiś drobny incydent, cała reszta śmiga aż miło.
 

eedviking

Banned
Potwierdzam, śmiga jak helikopter, w każdej wyszukiwarce, jedynie znów pokazuje się np. w temacie Jakich marek macie amplitunery kina domowego?, wypowiedź Blackninja, jako nowa, a jest z dn. 22XI. ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Po raz kolejny pojawia się informacja o nowym poście, którego de facto nie ma.
Na przykładzie: (Sorry Armanig, ale trafiło na Ciebie :) )

info o nowym wpisie
View attachment 10951

a tymczasem ostatni wpis jest z wczoraj
View attachment 10952

Odświeżone kilkakrotnie, przeglądarka Chrome...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co ciekawe, u mnie natomiast w "Panelu użytkownika" mój wpis jest teraz widoczny pod: "Dzisiaj 19:36", a wpis faktycznie wczorajszy z godziny 21:02 i tak też po wejściu w wątek wyświetla (poprawnie).
To samo jest z wątkiem:
"Sony będzie produkować mniej telewizorów i więcej gier PlayStation", ostatni wpis Lolka widoczny "Dzisiaj 19:36", a po wejściu faktycznie wczorajszy.

ssss.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Panowie, to nic nowego. Ja przez lata myślałem, że administracja celowo podbija posty z powodów reklamowych ;)
Czyżby to jednak również wynik błędów....?
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Zróbcie porządek z tym forum bo mnie zalewa, gdzie bym nie wchodził to przekierowuje nie tam gdzie potrzeba. Istna kpina jakaś.
Co ciekawe najgorzej jest z Firefoxa, z Chrome troszkę lepiej, ale nie duzo lepiej.
 
Do góry