Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

D

Deleted member 121090

Guest
Od rana nie mogę wejść do tematu:
,,Koniec stacjonarnych nagrywarek dvd ?''
Wywala mi komunikat:
Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
Mało tego, jak wejdę na konto użytkownika dune2, założyciela tego tematu, to też nie można zobaczyć jego postów.
Wyskakuje ten sam komunikat.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Od rana nie mogę wejść do tematu:
,,Koniec stacjonarnych nagrywarek dvd ?''
Wywala mi komunikat:
Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
Mało tego, jak wejdę na konto użytkownika dune2, założyciela tego tematu, to też nie można zobaczyć jego postów.
Wyskakuje ten sam komunikat.

Pewnie kolo dostał bana :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnie posty nie chcą mi się zapisywać od razu.Pojawiają się dopiero po jakimś czasie...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę sprawdzić czy występuje problem z później pojawiającymi się wpisami.

Użytkownik dune 2 odpoczywa od naszego forum
 
D

Deleted member 121090

Guest
Proszę sprawdzić czy występuje problem z później pojawiającymi się wpisami.

Użytkownik dune 2 odpoczywa od naszego forum
Dziękuję za informację.
Czy zawsze jak jakiś forumowicz dostaje karę administracyjną, reszta forumowiczów, nie ma możliwości wejścia w tematy które on założył?
Co z wpisami osób, które nie naruszały regulaminu a też uczestniczyły w danym temacie?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czasami gdy coś napiszę,mój nick widnieje jako ostatniej osoby która coś dodała w danym temacie,jednak post pojawia się dopiero po kilku minutach...
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Mam problem z tematem OLED TV 9300vWchodzę tylko przez [moje ostatnie wpisy].
Ze strony głównej ląduję w temacie Jvc 37p80 bu
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Prosiłbym o zrobienie doświadczenia, osoby, których posty nie pojawiają się od "ręki" niech po dodaniu wpisu, wylogują się i sprawdzą czy wtedy widać wpis.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobra sugestia u mnie było tak że ja widziałem swoje wpisy po zalogowaniu się, jak wylogowałem się już była lipa..
 
Do góry